pakilti

Metai pasibaigs, o TU – tęsies!

MIELOJI!

 

Metai pasibaigs. Taip, kaip pačiu netinkamiausiu momentu baigiasi kantrybės, cukraus ar kavos likučiai. Taip, kaip nubyra maži žvilgantys blizgučiai nuo kalėdinio angelo sparnų, kaip užgęsta pavargusi iškaba virš baro, kuriame mes tarėmės susitikti…sapne…ir todėl mes niekada nesusitiksime, neatrasime, nepažinsime.

 

Metai pasibaigs. Drauge su visais nepabaigtais pokalbiais, neišsiaiškintais santykiais, nepasakytais žodžiais, pagalvei išpasakota ir išraudota vienatve, nepasidalintu pyragu ir svajone, išmesta drauge su dovanota papuošalų skrynele. Su visais sudėtingais pasirinkimais tarp “taip” ir “ne”, bemiegėmis naktimis ir žodžiais, kurių geriau būtum negirdėjusi.

 

Metai išeis, nepalikdami net žadėtų arbatpinigių…

 

Ir beliks galvoti, kad metai nebuvo patys geriausi. Bet ten, kur baigiasi metai, tu atrasi duris, vedančias į tą vietą, kurioje jau seniai nori pabūti, bet vis neatrandi laiko. Susirink visą savo ryžtą, čiupk saują beprotiškumo, giliai įkvėpk smalsumo ir nerk į savo gelmes. Ir čia tu aptiksi, kad šiandien esi daug stipresnė, išmintingesnė, gražesnė ir drąsesnė, nei buvai prieš metus. Tu pamatysi, kad kiekviena tavo ašara buvo verta to spindesio, kuriuo sklidina tavo širdis. Ir tai liks su tavimi amžiams. Visiems laikams liks TAVIMI.

 

GAL IR MAŽA, BET TAVO TVIRTA PERGALĖ!

 

Ir iš tos vietos tu pamatysi, kad nepaisant to, jog už lango siautėja pūga, o širdį apgaubė šaltų snaigių sukūrys, pasaulis išlieka toks pat gražus, besisupantis baltoje rūko jūroje ir švelniai tau besišypsantis. Tenai Tu pamatysi, kad nepaisant visų įskilimų, nutrupėjusių kraštų ir pablukusių spalvų…

 

TU ESI NUOSTABI!  IR TAU BŪTINAI VISKAS PAVYKS!

 

Nes visa tai – apie gyvenimą ir kelią namo, apie ilgas kelionės mylias ir džiugiai pavargusį angelą už nugaros. Tai – apie TAVE ir TAVO jėgą!

 

Metai pasibaigs, o TU – tęsies!

 

Su meile apkabinu!

Ilona / 108studija

 


 

PRISIJUNK PRIE TŲ, KURIOS ŽINO, KAD JOS – NUOSTABIOS IR JOMS VISKAS PAVYKS!

TRANSFORMACIJOS KURSAS MOTERIMS „DRĄSA GYVENTI“ >>>

 

Ačiū už Tavo mintis!

comments

  • Dalia

    Aciu,Ilona,uz labai grazu sveikinima-laiska :).Graziu ir Jums ateinanciu Naujuju Metu :)!

    2017-12-30 at 00:38 Atsakyti

Komentarai