pakilti
a

Asmeninės sesijos

Asmeninės sesijos – tai būdas praplėsti mąstymo ribas, priversti protą dirbti ir ieškoti sprendimų. Toks susitikimas yra saugus, jaukus, turintis tikslą pokalbis su Jumis, padėsiantis išspręsti įvairius darbinius ir gyvenimiškus klausimus, pradėti keisti tai, kas netenkina, ir augti. Tik supratęs save ir atradęs tai, kur jis kliūna, žmogus gali judėti pirmyn. Asmeninėse sesijose padėsiu Jums pamatyti tai, kas Jus stabdo ir ko iš įpročio nepastebite. Todėl dažnai tenka “nerti” giliai.

Darbe vadovaujuosi keletu principų:

  • Kiekvienas Žmogus yra unikalus, todėl man rūpi ne bendri teoriniai dalykai, o konkreti Jūsų situacija.
  • Aš nieko negydau. Aš tik padedu Jums atrasti sprendimus toms situacijoms, kurias norite išspręsti.
  • Jūs viską darote teisingai – taip, kaip mokate konkrečią akimirką. Tačiau, jeigu įprasti elgesio ir mąstymo modeliai neduoda norimo rezultato, mano užduotis – padėti Jums pamatyti kitus variantus ir išeiti įprasto gyvenimo scenarijaus (ką dažniausiai tenka padaryti, jeigu norite gauti kitokius rezultatus).
  • Nesu mokytoja ir nemokau, kaip Jūs turėtumėte gyventi. Visi atsakymai slypi Jūsų viduje, todėl mano užduotis – padėti juos atrasti.
  • Nedirbu už Jus ir vietoje Jūsų. Atvirai, nuoširdžiai ir be “vyniojimų į vatą” parodau tai, ko nenorite matyti.
  • Jeigu tenka pasirinkti iš variantų “Jums patiksiu, bet Jūs negausite rezultato” ir “Jums nepatiksiu, bet rezultatą gausite”, visuomet renkuosi antrąjį, nes dirbu ne tam, kad patikčiau, o tam, kad būčiau Jums naudinga.

Nesu stebukladarė ir nežadu, kad po vieno susitikimo Jūsų gyvenimas apsivers ir taps tokiu, kokio Jūs norite. Teks padirbėti, todėl kiekvieną asmeninę sesiją baigiam namų darbais.

Kiek trunka individuali sesija ir kiek jų reikia?
Vienos sesijos trukmė – 1.5-2 valandos. Jeigu norite tiesiog “išlieti dūšią” ir pasikalbėti, pakaks ir 1-2 sesijų. Jeigu nuspręsite imti gyvenimo vairą į savo rankas ir keisti tai, kas nepatinka, užtruksime ilgiau. Kiek reikės susitikimų ir darbo, priklausys nuo Jūsų norų, tikslų, drąsos ir kantrybės.

Susitikimai gali vykti “gyvai” (Vilniuje) arba naudojant ryšio priemones (Skyp’e, Viber ir kt., arba telefonu), todėl visiškai nesvarbu, kokiame mieste ar šalyje gyvenate.

Pirmosios-pažintinės sesijos kaina – kiek galėsite, norėsite, jausite.

Vėlesnių susitikimų kaina – 50 Eur už 1.5-2 val. trukmės sesiją (kaina gali būti koreguojama, priklausomai nuo galimybių ir tęstinumo).

Tačiau: jeigu tikrai labai reikia, bet neturite finansinių galimybių – rašykite ir visuomet atrasime tinkamiausią variantą!

Daugiau informacijos apie mane rasite ČIA>>>


Susisiekti su manimi galite:

  • el.paštu ilona.tamosiuniene@108studija.lt
  • telefonu +370 624 66482
  • arba užpildydami žemiau esančią formą.

Jūsų vardas, pavardė (*)

El.paštas (*)

Telefono numeris (*)

DĖL ASMENINIŲ SESIJŲ

Klausimas, situacija, kurią norite spręsti

*Privalomi laukai