pakilti

Tęstinė programa

TAVO GYVENIMAS – TAVO TAISYKLĖS

PROGRAMA SKIRTA TIEMS, KURIE DOMISI GYVENIMU, ŽMOGUMI, NORI GERIAU PAŽINTI SAVE, SUSTIPRINTI VIDINĘ ATRAMĄ, DRĄSĄ, PASITIKĖJIMĄ SAVIMI IR SAVO SPRENDIMAIS.

APIE ROGRAMĄ IR JOS NAUDĄ. Be skambių reklaminių šūkių. Iš širdies.

Šią programą kūriau keletą metų. Kaip dėlionę dėliojau iš įvairių praktikų, metodų, patyrimų. Visas programos turinys – asmeniškai išgyventas, išmėgintas, patirtas ir veikiantis. Čia apjungtos teorinės žinios, praktinės užduotys, žaidimai, meditacinės technikos. Į šią programą sudėjau per 8 mokymosi metus surinktus perlus savęs pažinimui ir darbui su savimi, patirtį, žinias ir Širdį. Todėl programoje pateikiu konkrečias metodikas, kurios VEIKIA ir duoda REZULTATĄ. Ir tai ne tik mano pasvajojimai. Tai patiria ir tie, kurie jau dalyvavo ar dalyvauja programoje šiuo metu. Kokius konkrečiai rezultatus turėsite, pirmiausiai priklausys nuo Jūsų ketinimo, noro ir pastangų. 

Programa neseka paskui vieną koncepciją ir yra pritaikyta realiam gyvenimui. Tiek mano, tiek daugybės kitų žmonių gyvenimai rodo, kad sekimas paskui vieną, kažkieno sugalvotą “tiesą” veikia ne visada, ir todėl tesinga atrodo tokia mintis:

“Mane graudina vienų žmonių pokalbiai apie tai, kaip toli nuo tiesos yra kiti. Galima pamanyti, kad jie yra tie, kurie žino tiesą.

NĖRA JOKIOS TIESOS.

Yra tik asmeninė patirtis. Ir daugiau nieko.

Jokia statistika nepatvirtina kieno nors teisingumo, nes renkantysis statistiką ieško savo minties patvirtinimo, o ne paneigimo.

O kas ieško, tas visada randa, nes jis ištraukia iš viso konteksto atskirus savo argumentų įrodymus. Ir tai darome mes visi. Ir diskusijos ar ginčai šia tema yra visiškai beprasmiški.

VIENINTELIS DALYKAS, KĄ MES GALIME PASAKYTI VIENAS KITAM – „MANO PATIRTIS TOKIA“.

Ir tada atsiranda tikimybė, kad apsikeitę patirtimi, kiekvienas iš mūsų pradėsime matyti realybę šiek tiek plačiau. Ir tai viskas.”

Todėl šioje programoje aš nemokau, kaip reikia gyventi ir kaip “turi būti”. Aš dalinuosi savo patirtimi, ta informacija, kuri gali “apversti” matymą kitu kampu, tais metodais, kurie padeda tvarkytis su emocijomis, stresu, sunkumais, bei palengva kurti tokį gyvenimą, kurio norisi. Žingsnis po žingsnio.

Ši programa gali netikti tiems, kurie ieško stebuklingų piliulių, laimės receptų, tiki, kad viskas gali būti padaryta už juos ir dar greitai.

ŠI PROGRAMA YRA SKIRTA SUAUGUSIEMS, ATSAKINGIEMS IR GALVOJANTIEMS “SAVO GALVA” ŽMONĖMS.

A

A

Kokių bendrų rezultatų, kuriuos patvirtina per metus nuo programos atsiradimo praėjusių žmonių patirtis, galima tikėtis?

Programoje pateikiam informacija ir metodikos PADEDA SUSTIPRINTI SAVO VIDINĘ KOMANDĄ IR ŽMOGUS VIS REČIAU IEŠKO ATRAMOS IŠORĖJE.

Nuo vaikystės mus lygino su kitais, sakė, kokie mes turime būti, kaip turime elgtis ir ko norėti. Ir palengva mes išmokome, kad tokie, kokie esame, nebūsime mylimi ir reikalingi. Ir visų pirma – sau. O kad taip neįvyktų, mes pradėjome lygiuotis į iliuzinius standartus, matuotis įvairias kaukes, demonstruoti vienas savo puses ir slėpti kitas. Ir taip palengva mes susipainiojome, pasiklydome ir pamiršome, KAS MES esame iš tikrųjų.

Todėl programa padės išsipainioti iš šio labirinto ir sukurti savo vidinę palaikymo komandą, mus palaikančią po bet kokios nesėkmės ir sakančią: “Taip, labai gaila, kad šį kartą taip nutiko, bet ačiū tau, kad pabandei ir stengeisi!” Ne, ji neskanduos “Tu – geriausias!”, nes tai būtų tiesa ne visada. Bet ji visada pasakys: “Bet kokiu atveju, mes su tavimi…”

Visų pirma, labai džiaugiuosi, kad teko susipažinti su nuostabiu žmogumi, programos mokytoja Ilona prieš pat prasidedant programai. Buvau įstrigus giliai savo jausmuose, emocijose, kurios mane valdė ir su kuriomis nemokėjau susitvarkyti pati. Kai Ilona pasiūlė dalyvauti programoje labai apsidžiaugiau, kad pagaliau galėsiu kažką pakeisti, bet net neįsivaizdavau, kad tai padės tiek pasistūmėti į priekį. Ar norėčiau vėl dalyvauti programoje? Net nesuabejojus galiu pasakyti TAIP. Per visus praėjusius mėnesius programoje niekada nesuabejojau tuo ir nepamąsčiau, kad tas tris valandas, skirtas programai, galėčiau skirti kažkam naudingesniam ar įdomesniam. / Lina

GERIAU PAŽĮSTA SAVE IR KITUS, PRADEDA MATYTI SAVO UNIKALUMĄ, PRALAISVINA GYVENIMĄ NUO SVETIMŲ STEREOTIPŲ.

Mes puikiai suprantame savęs pažinimo ir priėmimo svarbą, savo kelio atradimo vertę, būtinybę atsisakyti primestų stereotipų ir išlaisvinti individualumą. Ir visa tai tikrai yra labai svarbu, tačiau realybė piešia kiek kitokį paveikslą. Labai dažnai savęs pažinimas yra susiaurinamas ir subanalinamas iki vieno klausimo “Koks (kokia) aš esu?” arba nelabai aišku ką reiškiančios frazės “Būti savimi”. Ir vietoje tikro savęs pažinimo, savo individualumo atradimo įvyksta paprasčiausia dekoracijų kaita, o esmė, tuo tarpu, išlieka ta pati: mes nepažįstame savęs, neatrandame savo unikalumo, o tik prisitaikome prie tam tikro šablono. Mini keičiam į maksi, ,,go-go” – pramoginiais šokiais, įgūdį aistringai vairuoti – įgūdžiu taip pat aistringai siuvinėti kryželiu, įžūlias ,,sexy-girl” keičia dorovingos ,,vedų moterys”. Mes ir toliau renkamės atitikti, pateisinti lūkesčius ir gyventi vaidmenyje, tegu išoriškai jis atrodo ir patrauklesnis. Todėl programa padės geriau pažinti save, atrasti savo kelią, pajausti unikalumą ir išsilaisvinti iš svetimų stereotipų.

PROGRAMOS METU ŽMOGUS PRADEDA AIŠKIAU SUVOKTI, KAS JIS YRA IŠ TIKRŲJŲ, KUO JIS YPATINGAS, KOKIOS JO VERTYBĖS.

Daugumai žmonių savęs pažinimas – tai sunkus darbas. Mes lengvai galime svarstyti apie kitus, papasakoti apie juos ilgiausias istorijas, bet kai išgirstame frazę “Papasakok apie save”, viskas sustingsta ir po trumpos pauzės pažeriame puokštę bendrų frazių – kur dirbame, ką veikiame, kur gyvename, kiek vaikų turime. Todėl programa padės aiškiau suvokti, kas mes esame, kokios mūsų vertybės, ko mes iš tikrųjų norime, kas mums svarbu, kuo mes ypatingi, o kai žinosime patys, mums nebereikės gyventi svetimų gyvenimų

Savęs pažinimas – tai ryžtas susitikti su visu vidiniu turiniu, kurį mes akylai saugome bei slepiame nuo pašalinių akių, ir kuris tyliai valdo mūsų gyvenimus. Susitikti ir liautis neigti, slopinti, kaltinti kitus ar save, nustoti vertinti ir teisti, o priimti viską taip, kaip yra – be jokių “už” ar “prieš”. Toks susitikimas apšviečia tamsiausius sielos kampelius ir išlaisvina.

A

A

SAVĘS PAŽINIMAS GALI TAPTI RAKTU Į DVI LABAI SVARBIAS VIDINES ERDVES – LAISVĘ IR LAIMĘ.

Aš žinau, kad savęs pažinimas žmogui būtinas tam, kad jis aiškiai pamatytų, kaip jis pats kuria tam tikrus scenarijus, suvoktų visus savo užslopintus jausmus, į dienos šviesą ištrauktų realius motyvus, kurie slypi už elgesio modelių, minčių, emocijų. Išmokti su tuo būti, tvarkytis, nežalojant nei savęs, nei kitų, neperkeliant atsakomybės kitiems ir nekaltinant savęs. Ir tada tvirtai atsistoti ant savo kojų, gyventi pilnavertį gyvenimą, kuriame yra ir vasara, ir žiema, pakilimai ir kritimai, meilė ir neapykanta, baimė ir drąsa. Gyventi TIKRĄ, o ne kitų sugalvotą gyvenimą.
 
Programa “TAVO GYVENIMAS – TAVO TAISYKLĖS” yra sukurta tam, kad per savęs pažinimą išsivaduotumėte iš primestų stereotipų, pakeistumėte pasenusį ir nebereikalingą vidinį turinį, kuris neteikia pasitenkinimo, džiaugsmo ir pilnatvės pojūčio. Tam, kad pažintumėte ir priimtumėte save, sustiprintumėte savo atramą ir susijungtumėte su vidine jėga.

Priimdami visą tiesą apie save, mes įgauname didingą jėgą ir drąsą. Drąsą būti savimi, gyventi taip, kaip patinka, daryti tai, ko norisi, kurti, mylėti, o kartais ir krėsti pokštus. Atsiranda daugiau laisvės ir spontaniškumo. Ir tada gyvenimas suspindi kitokiomis spalvomis, pradeda žaisti švelniais blyksniais. Ir atsiranda daugiau energijos, kuri leidžia nuversti kalnus ir įkopti į viršukalnes, kurios atrodė neįveikiamos.

 
 
Ši programa – tai viena geriausių mano patirtų investicijų į save. Gilus vidinės tvarkos įvedinėjimas per nuoseklų darbą su savimi. Sluoksnis po sluoksnio lukštenausi iš aukos vaidmens, atradau tikrąsias savo vertybes, kurių net neįtariau esant, ravėjau, regis, neišravimus įsitikinimus, tirpinau emocines sankaupas – darbavausi tarsi speleologė savo pačios viduje. Penkis mėnesius trukusioje kelionėje žingsnis po žingsnio, užduotis po užduotis, praktika po praktikos lengvėjo mintys, aiškėjo sprendimai ir (netgi!) stebuklingai greitai pildėsi norai. / Eglė M.
 A

PROGRAMOS EPIZODAI

A

PROGRAMOS STRUKTŪRA IR UŽSIĖMIMŲ TEMOS

Kiekvienas žmogus – tai tam tikra sistema, sudaryta iš keletos lygių. Ir dažnai mes negauname norimo rezultato todėl, kad dirbame tik su vienu lygiu, nesuvokdami savęs kaip visumos, arba pradedame “ne nuo to galo”, manydami, kad iš pirmos klasės galime iš kart peršokti į dvyliktą. Todėl šios programos struktūra yra paremta neurologinių lygių modeliu, apimančiu 6 аsmenybės lygius.

Programą sudaro 20 užsiėmimų, kurie vyksta vieną kartą per savaitę, po 2 valandas. Bendra programos trukmė – 5 mėnesiai.

1 užsiėmimas. Aš ir gyvenimas. Savęs pažinimas – tai ilgas procesas, bet tam, kad jis netaptų pabaigos neturinčiu betiksliu užsiėmimu, programos pradžioje labai aiškiai išnagrinėsime jūsų gyvenimą, nustatysime “silpniausias” sritis, kurias jūs auginsite programos metu.

2 užsiėmimas. Gyvenimo scenarijus. Nagrinėsime scenarijų, pagal kurį jūs formuojate tam tikras situacijas, ir įvardinsime konkrečias kliūtis, dėl kurių negalite pakeisti savo istorijos.

3 užsiėmimas. Motyvai. Identifikuosite pagrindinį motyvą, dėl kurio jūsų gyvenimas yra būtent toks, koks yra. MOTYVAI – tai tikrieji mūsų tikslai, kurie yra realizuojami visada 100%. Tol, kol nematome savo motyvų, nuo norimo gyvenimo mus skiria praraja. Motyvai – tai būdas matyti, ką mes IŠ TIKRŲJŲ darome ir ko nedarome, nes…tai, ką mes GALVOJAME apie tai, ką darome, ir tai, ką DAROME iš tikrųjų – du skirtingi dalykai.

4 užsiėmimas. Pagrindinės mąstymo klaidos.

5 užsiėmimas. Aplinka. (Tik grupėje ir VIP). Nagrinėsime aplinkos įtaką jūsų gyvenimui, atrasime išorinio pasaulio teikiamas galimybes ir apribojimus, į kuriuos reaguojate būtent jūs. Atrasite tai, kas jums teikia energiją, o kas ją atima.

6 užsiėmimas. (Tik grupėje ir VIP). Klausimai, diskusijos, aptarimas. Darbas su konkrečiomis dalyvių užklausomis.

7 užsiėmimas. Elgesio modeliai ir reakcijos. Susipažinsite su pagrindinėmis emocijomis, kurios neleidžia pakeisti elgesio modelio, reakcijų ir stabdo nuo bet kokių pokyčių. Dirbsime su gėda.

8 užsiėmimas. Elgesio modeliai ir reakcijos. Darbas su kalte.

9 užsiėmimas. Elgesio modeliai ir reakcijos. Dirbas su baimėmis ir reikšmingumu – “drakonu”, suvartojančiu didžiąją jūsų energijos dalį.

10 užsiėmimas. Savybės ir gebėjimai. Išnagrinėsite savo savybes, išgryninsite stipriąsias puses ir atrasite jų panaudojimo galimybes. Liausitės kamuotis, bandydami kovoti su savo silpnybėmis, atrasite tai, kas jumyse iš prigimties yra stipru ir tai auginsite.

11 užsiėmimas. (Tik grupėje ir VIP). Klausimai, diskusijos, aptarimas. Darbas su konkrečiomis dalyvių užklausomis.

12 užsiėmimas. Įsitikinimai. Identifikuosite ribojančius įsitikinimus, kurie trukdo jums pasiekti norimo rezultato ir gyventi pilną gyvenimą. Įsitikinimai – tai tam tikros vidinės programos, kurias suformavo mūsų patirtis – teigiama ar neigiama. Tai tarsi akiniai, pro kuriuos mes matome pasaulį, kitus žmones ir save. Įsitikinimai – tai mūsų sprendimai, kuriuos mes kažkada priėmėme, ir kurie labai dažnai apriboja mūsų galimybes, kaišioja pagalius į ratus ir uždaro į ne visada maloniai įrengtą narvelį. Darbas su įsitikinimų keitimu.

A

A

Visų pirma, labai džiaugiuosi, kad teko susipažinti su nuostabiu žmogumi, programos mokytoja Ilona prieš pat prasidedant programai. Buvau įstrigus giliai savo jausmuose, emocijose, kurios mane valdė ir su kuriomis nemokėjau susitvarkyti pati. Kai Ilona pasiūlė dalyvauti programoje labai apsidžiaugiau, kad pagaliau galėsiu kažką pakeisti, bet net neįsivaizdavau, kad tai padės tiek pasistūmėti į priekį. Ar norėčiau vėl dalyvauti programoje? Net nesuabejojus galiu pasakyti TAIP. Per visus praėjusius mėnesius programoje niekada nesuabejojau tuo ir nepamąsčiau, kad tas tris valandas, skirtas programai, galėčiau skirti kažkam naudingesniam ar įdomesniam. / Lina

13 užsiėmimas. Vertybės. Išgryninsite tikrąsias vertybes ir pradėsite jas realizuoti. Vertybės – mūsų gyvenimo pagrindas, tačiau dažnai mes gyvename pagal primestas vertybes ir viduje jaučiame nuolatinį nepasitenkinimą. O gyvenimas teikia džiaugsmą tik tuomet, kai jame realizuojamos mūsų širdyje gyvenančios vertybės.

14 užsiėmimas. Vidinis konfliktas. (Tik grupėje ir VIP). Spręsite vidinį Širdies ir Proto konfliktą bei styguosite vidinės komandos darbą. Atsiras aiškumas ir žinojimas, kur einate ir ką turite daryti.

15 užsiėmimas. Apie meilę sau, pasitikėjimą savimi, savivertę ir buvimą savimi. Idėjos ir realybė. Kaip visa tai sustiprinti?

16 užsiėmimas. (Tik grupėje ir VIP). Klausimai, diskusijos, aptarimas. Darbas su konkrečiomis dalyvių užklausomis.

17 užsiėmimas. Identitetas. Vaidmenys ir etiketės. Sužinosite, kaip mes susiskaldome į “Aš” ir “NE Aš” dalis. Ieškosime atsakymo į klausimą “Kas aš esu?”. Suvoksite, ką reiškia jūsų reakcijos į kitus žmones.

18 užsiėmimas. Identitetas. Pamatysite, kurias savo dalis atmetate ir susidraugausite su jomis. Tam, kad išsiskleistų jūsų vidinė stiprybė. Aiškiai suvoksite, kaip atskiriate save nuo savo galimybių ir vidinio potencialo. Pamatysite, kaip jūsų vidinis susiskaldymas daro įtaką jūsų gyvenimui ir norams. Pradėsite kurti vidinę pilnatvę ir stiprinti vidinę atramą.

19 užsiėmimas. Misija. Ieškosime atsakymų į klausimą “Kokia mano gyvenimo misija? Vardan ko aš gyvenu?”

20 užsiėmimas. Baigiamasis užsiėmimas. Klausimai, diskusijos, aptarimas. Darbas su konkrečiomis dalyvių užklausomis. Ketinimo aktyvavimo praktika.

Kiekvieną užsiėmimą sudaro teorinė, praktinė dalis bei namų darbai.

Mane ši programa labai išlaisvina – pirmiausia nuo savęs pačios. Išblukina ribas, atpalaiduoja nuo stereotipų ir normų. Kiek tai įmanoma, kai viskas giliai užcementuota ir įsisenėję. Būna dienų, kai gyvenu be griežtų reikalavimų sau ir tuo pačiu kitiems, kai galiu ramiai ir paprastai priimti tai kas vyksta be nuostatų, reikalavimų ar kontrolės poreikio. Tai dar ne nuolatinė būsena, bet jau žinau – kad ir aš galiu taip gyventi. Ačiū už viską. / Ieva J.

A

KODĖL DAR VERTA DALYVAUTI ŠIOJE PROGRAMOJE?

  • Visos programos metu turėsite asmeninį palaikymą ir individulias sesijas tiems klausimams, kurių nenorėsite įgarsinti viešai arba į kuriuos nespėsime atsakyti bendrų užsiėmimų metu
  • Augimas, gilus savęs pažinimas, atsakymų paieška, įpročių keitimas, naujų įgūdžių formavimas – tai sistemingas darbas. Labai dažnai žmonės, šiame kelyje susidūrę su pirmaisiais nesklandumais ir problemomis, atsitraukia ir grįžta į tašką, kuriame pradėjo. Darbas grupėje su bendraminčiais padės praeiti šį kelią. Visos programos metu Jūs turėsite palaikymą, galėsite tartis, klausti, konsultuotis, bendrauti su kitais einančiais šiuo keliu
  • Patirtis rodo, kad vienkartiniai seminarai, nesvarbu kokie jie būtų stiprūs, duoda tik laikiną impulsą, kuris nuslūgsta po kelių dienų ar savaičių. Todėl, jeigu norite iš tikrųjų kažką pakeisti savo gyvenime, darbuotis reikia sistemingai. Pakeisti mąstymo būdą, suformuoti naujus įpročius, atsisakyti kenkiančių savybių ir sukurti – tai ne 21 dienos reikalas, per kurias liaunas daigelis tik pradeda dygti. Tad jeigu norime išaugti į tvirtą ir galingą medį, reikia laiko ir kantrybės, nes tik sistemingas ir ilgalaikis darbas duoda TIKRUS rezultatus.
  • Savarankiškai atrasti vietas, blokuojančias mūsų judėjimą pirmyn, yra pakankamai sunku, nes mūsų gudrusis protas, atsakingai vykdydamas apsaugininko funkciją, darys viską, kad mes nepamatytumėm tiesos. Programos metu sluoksnis po sluoksnio valysite Jus įkalinusį šiukšlyną, atrasite tas vietas, kurios Jus stabdo ir išlaisvinsite vidinę galią, padėsiančią kurti gyvenimo dėlionę.

 

Programa buvo geriausia mano dovana sau. Tie penki mėnesiai prabėgo nejučia, lauktas kiekvienas susitikimas, kupinas įdomios ir naudingos informacijos, patirties, įžvalgų, praktikų, atsakymų. Viskas suprantamai ir paprastai, be jokių burtų, mistikų. Iki programos atrodė, lyg gyvenčiau tarp dangaus ir bedugnės, nesijaučiau esanti tvirta. Programos metu atsirado ir žemė po kojomis, ir dangų žydrą pamačiau. Be jokių drastiškų priemonių ar kardinalių sprendimų, ir tam neteko nei darbo keisti, nei vyro, namų ar draugų. Pasikeičiau aš. Nelabai įmanoma keliais sakiniais parašyti, kas įvyko mano gyvenime, bet tikrai įvyko kažkas TOKIO. Programa tikrai verta didelio dėmesio. / Kristina Z.

Paleisti tai, kas yra ne jūsų ir atlaisvinti vietą naujiems dalykams.

Paleisti seną skausmą, senus įpročius ir seną mąstymą. O gal ir žmones, kurie jus stabdo.

Paleisti senus krantus ir atrasti naujus vandenynus.

Sukaupti drąsą ir eiti paskui tas vertybes, kurios yra iš tikrųjų jūsų.

Leisti sau būti visokiais ir gyventi savo gyvenimą.

Jums tai būtinai patiks!

A

PROGRAMOS FORMATAI

 SAVARANKIŠKAS  GRUPĖJE

(iki 5 dalyvių)

 VIP

(individualiai)

 UŽSIĖMIMŲ SKAIČIUS  16 VIDEO PAMOKŲ  20 UŽSIĖMIMŲ GRUPĖJE  20 INDIVIDUALIŲ UŽSIĖMIMŲ
 UŽSIĖMIMŲ TRUKMĖ  1 – 1.5 val.  1.5 – 2 val.  1.5 – 2 val.
 UŽSIĖMIMŲ FORMATAS  VIDEO / laiškai  SKYPE  SKYPE arba GYVAI (Vilniuje)
 DAŽNUMAS 1 kartą per savaitę  1 kartą per savaitę  1 kartą per savaitę
DIENA / LAIKAS Penktadienis iki 19:00 val. Trečiadienis nuo 19:30 val.  Pagal susitarimą
 VIDEO PAMOKOS  +  +  +
 RAŠYTINĖ MEDŽIAGA  +  +  +
PRAKTIKOS, VIZUALIZACIJOS  +   +    + 
 KLAUSIMAI RAŠTU  +  +  +
KLAUSIMAI ŽODŽIU  +  +  +
 PAPILDOMA MEDŽIAGA  +  +  +
PALAIKOMIEJI SUSITIKIMAI INTERNETU  +  +  +
 UŽSIĖMIMŲ PRADŽIA  LIEPOS 28 d.  RUGPJŪČIO 09 d.  Pagal susitarimą
KAINA 229 Eur 500 Eur 750 Eur