pakilti

Tęstinė programa

Online programa

TAVO GYVENIMAS – TAVO TAISYKLĖS

A

TAI NUOTOLINĖ 5 MĖNESIŲ TRUKMĖS KŪRYBINĖ KELIONĖ, ATVERSIANTI NAUJĄ LAPĄ JŪSŲ ASMENINĖJE ISTORIJOJE!

A

JEIGU ŠIANDIEN…

A

…nustojai savimi tikėti

įstrigai savo praeities klaidose

bijai svajoti ir priimti sprendimus

jauti, kad atėjo laikas kažką daryti, bet vis dar priešinies permainoms

greitai pasiduodi ir nuleidi rankas

vis atidėlioji tai, ko norėtum

tavo baimės didesnės, nei noras gyventi kitaip

gaili savęs ir jautiesi nuskriausta (-as)

galvoji “tai ne man…man jau per vėlu…man nepavyks”…

A

NUSTOK TIKĖTI ŠIUO MELU IR PRADĖK RAŠYTI NAUJĄ SAVO GYVENIMO ISTORIJĄ!

A

A

Programa “TAVO GYVENIMAS – TAVO TAISYKLĖS” yra sukurta tam, kad per savęs pažinimą išsivaduotumėte iš primestų stereotipų, pakeistumėte pasenusį ir nebereikalingą vidinį turinį, kuris neteikia pasitenkinimo, džiaugsmo ir pilnatvės pojūčio. Tam, kad pažintumėte ir priimtumėte save, sustiprintumėte savo atramą ir susijungtumėte su vidine jėga.

A
PRIIMDAMI VISĄ TIESĄ APIE SAVE, MES ĮGAUNAME DIDINGĄ JĖGĄ IR DRĄSĄ!
 A

Nuo vaikystės mus lygino su kitais, sakė, kokie mes turime būti, kaip turime elgtis ir ko norėti. Ir palengva mes išmokome, kad tokie, kokie esame, nebūsime mylimi ir reikalingi. Ir visų pirma – sau. O kad taip neįvyktų, mes pradėjome lygiuotis į iliuzinius standartus, matuotis įvairias kaukes, demonstruoti vienas savo puses ir slėpti kitas. Ir taip palengva mes susipainiojome, pasiklydome ir pamiršome, KAS MES esame iš tikrųjų. Todėl programa padės išsipainioti iš šio labirinto ir sukurti savo vidinę palaikymo komandą, mus palaikančią po bet kokios nesėkmės ir sakančią: “Taip, labai gaila, kad šį kartą taip nutiko, bet ačiū tau, kad pabandei ir stengeisi!”

A

Programoje pateikiama informacija ir metodikos PADĖS JUMS SUSTIPRINTI SAVO VIDINĘ KOMANDĄ IR JŪS VIS REČIAU IEŠKOSITE ATRAMOS IŠORĖJE.

A

Mes puikiai suprantame savęs pažinimo ir priėmimo svarbą, savo kelio atradimo vertę, būtinybę atsisakyti primestų stereotipų ir išlaisvinti individualumą. Ir visa tai tikrai yra labai svarbu, tačiau realybė piešia kiek kitokį paveikslą. Labai dažnai savęs pažinimas yra susiaurinamas ir subanalinamas iki vieno klausimo “Koks (kokia) aš esu?” arba nelabai aišku ką reiškiančios frazės “Būti savimi”. Ir vietoje tikro savęs pažinimo, savo individualumo atradimo įvyksta paprasčiausia dekoracijų kaita, o esmė, tuo tarpu, išlieka ta pati: mes nepažįstame savęs, neatrandame savo unikalumo, o tik prisitaikome prie tam tikro šablono. Mini keičiam į maksi, ,,go-go” – pramoginiais šokiais, įgūdį aistringai vairuoti – įgūdžiu taip pat aistringai siuvinėti kryželiu, įžūlias ,,sexy-girl” keičia dorovingos ,,vedų moterys”. Mes ir toliau renkamės atitikti, pateisinti lūkesčius ir gyventi vaidmenyje, tegu išoriškai jis atrodo ir patrauklesnis. Todėl programa padės geriau pažinti save, atrasti savo kelią, pajausti unikalumą ir išsilaisvinti iš svetimų stereotipų.

A

GERIAU PAŽINSITE SAVE IR KITUS, PRADĖSITE MATYTI SAVO UNIKALUMĄ, IŠLAISVINSITE GYVENIMĄ NUO SVETIMŲ STEREOTIPŲ IR SUSTIPRINSITE TAI, KAS IŠ TIKRŲJŲ YRA JŪSŲ.

A

Savęs pažinimas – tai smalsumas ir  nuostaba, susitikus su visu vidiniu turiniu, kurį mes akylai saugome bei slepiame nuo pašalinių akių, ir kuris tyliai valdo mūsų gyvenimus. Susitikti ir liautis neigti, slopinti, kaltinti kitus ar save, nustoti vertinti ir teisti, o priimti viską taip, kaip yra – be jokių “už” ar “prieš”. Toks susitikimas apšviečia tamsiausius sielos kampelius ir IŠLAISVINA.

A

Programoje pateikiami metodai, praktikos ir užduotys PADĖS JUMS AIŠKIAU SUVOKTI, KAS JŪS ESATE, KUO JŪS YPATINGAS, KOKIOS JŪSŲ VERTYBĖS, SIEKIAI, NORAI.

A

Drąsą būti savimi, gyventi taip, kaip patinka, daryti tai, ko norisi, kurti, mylėti, o kartais ir krėsti pokštus. Atsiranda daugiau laisvės ir spontaniškumo. Ir tada gyvenimas suspindi kitokiomis spalvomis, pradeda žaisti švelniais blyksniais. Ir atsiranda daugiau energijos, kuri leidžia nuversti kalnus ir įkopti į viršukalnes, kurios atrodė neįveikiamos.

GYVENTI TIKRĄ, O NE KITŲ SUGALVOTĄ GYVENIMĄ!

A

A

aa

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

A

Ši programa man labai patinka ir padeda. Jaučiasi dideli vidiniai pokyčiai. Džiaugiuosi, kad nusprendžiau prie jos prisijungti. Į viską labai įsigilinu, klausausi susikaupusi, kai ką pasižymiu sąsiuvinyje, atlieku visus pratimus. Medžiagos labai daug ir ji įdomi, įtraukianti ir, svarbiausia, naudinga bei efektyvi. Ačiū Jums 🙂 / Deimantė

A

Visų pirma, labai džiaugiuosi, kad teko susipažinti su nuostabiu žmogumi, programos mokytoja Ilona prieš pat prasidedant programai. Buvau įstrigus giliai savo jausmuose, emocijose, kurios mane valdė ir su kuriomis nemokėjau susitvarkyti pati. Kai Ilona pasiūlė dalyvauti programoje labai apsidžiaugiau, kad pagaliau galėsiu kažką pakeisti, bet net neįsivaizdavau, kad tai padės tiek pasistūmėti į priekį. Ar norėčiau vėl dalyvauti programoje? Net nesuabejojus galiu pasakyti TAIP. Per visus praėjusius mėnesius programoje niekada nesuabejojau tuo ir nepamąsčiau, kad tas tris valandas, skirtas programai, galėčiau skirti kažkam naudingesniam ar įdomesniam. / Lina

A

Ši programa – tai viena geriausių mano patirtų investicijų į save. Gilus vidinės tvarkos įvedinėjimas per nuoseklų darbą su savimi. Sluoksnis po sluoksnio lukštenausi iš aukos vaidmens, atradau tikrąsias savo vertybes, kurių net neįtariau esant, ravėjau, regis, neišravimus įsitikinimus, tirpinau emocines sankaupas – darbavausi tarsi speleologė savo pačios viduje. Penkis mėnesius trukusioje kelionėje žingsnis po žingsnio, užduotis po užduotis, praktika po praktikos lengvėjo mintys, aiškėjo sprendimai ir (netgi!) stebuklingai greitai pildėsi norai. / Eglė M.

A

Mane ši programa labai išlaisvina – pirmiausia nuo savęs pačios. Išblukina ribas, atpalaiduoja nuo stereotipų ir normų. Kiek tai įmanoma, kai viskas giliai užcementuota ir įsisenėję. Būna dienų, kai gyvenu be griežtų reikalavimų sau ir tuo pačiu kitiems, kai galiu ramiai ir paprastai priimti tai kas vyksta be nuostatų, reikalavimų ar kontrolės poreikio. Tai dar ne nuolatinė būsena, bet jau žinau – kad ir aš galiu taip gyventi. Ačiū už viską. / Ieva J.

A

Esu išbandžiusi keletą savęs pažinimo programų / užsiėmimų, bet jūs pranokstate juos visus ir mano lūkesčius. Informatyvu, tikslu ir aišku. Logiška taip pat. Ačiū. / Ieva

A

Programa buvo geriausia mano dovana sau. Tie penki mėnesiai prabėgo nejučia, lauktas kiekvienas susitikimas, kupinas įdomios ir naudingos informacijos, patirties, įžvalgų, praktikų, atsakymų. Viskas suprantamai ir paprastai, be jokių burtų, mistikų. Iki programos atrodė, lyg gyvenčiau tarp dangaus ir bedugnės, nesijaučiau esanti tvirta. Programos metu atsirado ir žemė po kojomis, ir dangų žydrą pamačiau. Be jokių drastiškų priemonių ar kardinalių sprendimų, ir tam neteko nei darbo keisti, nei vyro, namų ar draugų. Pasikeičiau aš. Nelabai įmanoma keliais sakiniais parašyti, kas įvyko mano gyvenime, bet tikrai įvyko kažkas TOKIO. Programa tikrai verta didelio dėmesio. / Kristina Z.

A

Programos metu išmokau ne tik nusiraminti, atpažinti tinkamiausią, širdžiai patraukliausią sprendimą, bet ir išryškinti tikrąsias SAVO gyvenimo vertybes, “paleidau” ir “tebepaleidinėju” įsižeidimus, nuoskaudas, liūdesį, kurie veda tik prie galvos skausmo. (Ypač ilgai “virškintas” faktas, kad niekas nieko neprivalo man buvo svarbus atradimas, keitęs požiūrį į aplinką, savo pačios veiksmus.) Dar supratau, kokia noriu-turiu (“privalau”??? :D) būti, kaip atrodo širdies, kūno ir proto dialogas. Išvada paprasta: kursai duos daug naudos, keis gyvenimą iš esmės, bus veiksmingi, jei yra užsispyrimo dirbti su savimi ir drąsos pamatyti save tokį, koks esi. Ačiū Tau, Ilona, už tavo laiką, individualiai taikytas ir įrašytas meditacijas ir, žinoma, gerą spyrį į ten, kur jo reikia. 😀 / AURA

DAUGIAU ATSILIEPIMŲ RASITE ČIA >>>

A

aa

PROGRAMOS MODULIAI IR TEMOS

A

1 MODULIS / PASIRUOŠIMAS

AŠ IR GYVENIMAS


GYVENIMO INVENTORIZACIJA


GYVENIMO SCENARIJUS


TEORINĖ DALIS / VIDEO PASKAITOS


PRAKTINĖ UŽDUOTYS


TRANSFORMACINĖS VIZUALIZACIJOS


SAVAITĖS UŽDUOTYS

2 MODULIS / ASMENINĖS ISTORIJOS


ASMENINĖ ISTORIJA


ISTORIJA "AKIS UŽ AKĮ"


ISTORIJA "AŠ GERESNIS

NEI TU"


ISTORIJA "GYVENTI AR IŠGYVENTI?"


ISTORIJA "NUGALĖTOJAS"

TEORINĖ DALIS / VIDEO PASKAITOS


PRAKTINĖ UŽDUOTYS


TRANSFORMACINĖS VIZUALIZACIJOS


SAVAITĖS UŽDUOTYS

3 MODULIS /

EMOCIJŲ PASAULIS

EMOCIJOS / ĮVADAS


BAIMĖ IR REIKŠMINGUMAS


GĖDOS KALĖJIMAS


KALTĖS NAŠTA


PYKTIS KAIP  RESURSAS


ATLEIDIMAS

TEORINĖ DALIS / VIDEO PASKAITOS


PRAKTINĖ UŽDUOTYS


TRANSFORMACINĖS VIZUALIZACIJOS


SAVAITĖS UŽDUOTYS

4 MODULIS /

"AŠ" KONCEPCIJA

VERTYBĖS


SAVYBĖS IR GEBĖJIMAI


MEILĖ SAU, PASITIKĖJIMAS, SAVIVERTĖ


EGO IR "AŠ"


AŠ IR NE AŠ


PAŠAUKIMAS IR MISIJA

TEORINĖ DALIS / VIDEO PASKAITOS


PRAKTINĖ UŽDUOTYS


TRANSFORMACINĖS VIZUALIZACIJOS


SAVAITĖS UŽDUOTYS


PAPILDOMAI

PASITIKĖJIMAS IR PRIĖMIMAS


BESĄLYGINĖ MEILĖ


ŽMOGAUS SĄMONĖS LYGMENYS


MĄSTYMO KLAIDOS


ĮSITIKINIMŲ IDENTIFIKAVIMAS IR KEITIMAS

TEORINĖ DALIS / VIDEO PASKAITOS


PRAKTINĖ UŽDUOTYS


TRANSFORMACINĖS VIZUALIZACIJOS


SAVAITĖS UŽDUOTYS

A

PROGRAMOS ETAPAI

A

Ši nuotolinė programa – 20-ies metų domėjimosi žmogaus psichologija ir 10-ies metų intensyvaus mokymosi, tyrinėjimo bei darbo su savimi rezultatas. Kaip dėlionę dėliojau iš įvairių praktikų, metodų, patyrimų. Visas programos turinys – asmeniškai išgyventas, išmėgintas, patirtas ir veikiantis. Su azartu ir atsidavimu tyrinėju gyvenimą, žmogų, ieškau atsakymų, o juos radusi – tikrinu, testuoju, nagrinėju, kaip tai veikia realiame gyvenime. Esu praktikė, todėl abstrakčios teorijos mane domina tik tiek, kiek jos yra pritaikomos tikrame tikro žmogaus gyvenime. Kai tai atrandu, tuomet ir dalinuos su jumis. Todėl programoje pateikiu konkrečias metodikas, kurios VEIKIA ir duoda REZULTATĄ. Ir tai ne tik mano pasvajojimai. Tai patiria ir tie, kurie jau dalyvavo ar dalyvauja programoje šiuo metu. Žinoma, kokius konkrečiai rezultatus turėsite, pirmiausiai priklausys nuo Jūsų ketinimo, noro ir pastangų.

A

Kiekvienas žmogus – tai tam tikra sistema, sudaryta iš keletos lygių. Ir dažnai mes negauname norimo rezultato todėl, kad dirbame tik su vienu lygiu, nesuvokdami savęs kaip visumos, arba pradedame “ne nuo to galo”, manydami, kad iš pirmos klasės galime iš kart peršokti į dvyliktą. Todėl kiekvienoje programos temoje dirbame su 4 svarbiausiais žmogaus lygmenimis – MENTALINIU, EMOCINIU, VEIKSMŲ IR IDENTITETO – ir “pradirbame” rūpimus klausimus giliai ir aiškiais etapais:

A

-1-

NUSTATOME, KAS NETENKINA, IR KAIP NORĖTŲSI KITAIP

-2-

ATRANDAM GALIMUS TRUKDŽIUS/BLOKUS

-3-

SPECIALIŲ PRAKTIKŲ /TECHNIKŲ PAGALBA JUOS ŠALINAM

-4-

ŽINIAS PRITAIKOME PRAKTIKOJE IR TESTUOJAME NAUJUS VEIKSMUS

-5-

KURIAM NAUJĄ SAVE IR GYVENIMĄ! GAUNAM NAUJUS REZULTATUS!

A

SUKURK SAVE IŠ NAUJO!

KITOKS ŽMOGUS = KITOKS GYVENIMAS!

A

A

PROGRAMOS KAINOS IR VARIANTAI
A
VIDEO PAMOKOS (20 ĮRAŠŲ)

PRAKTINĖS UŽDUOTYS

TRANSFORMACINĖS PRAKTIKOS / AUDIO

VIZUALIZACIJOS ir TECHNIKOS / AUDIO

SAVAITĖS UŽDUOTYS

UŽDUOČIŲ SUVESTINĖ / PDF

NUOLATINIS PALAIKYMAS UŽDAROJE FB GRUPĖJE

GALIMYBĖ UŽDUOTI KLAUSIMUS RAŠTU

GALIMYBĖ KLAUSIMUS UŽDUOTI ŽODŽIU

SUSITIKIMAI INTERNETU 2 KARTUS PER SAVAITĘ (pasirinktinai: trečiadieniais ir sekmadieniais 20:00 val.)

ASMENINIS PALAIKYMAS

ASMENINĖS SESIJOS

GALIMYBĖ MOKĖTI DALIMIS*

UŽSIĖMIMŲ PRADŽIA


SAVARANKIŠKAS

183 Eur


LAPKRIČIO 24 d.

GRUPĖJE

293 Eur*

1 SESIJA (sesijos trukmė 1 - 1.5 val. / skype)

GRUODŽIO 08 d.

INDIVIDUALUS

543 Eur**

10 SESIJŲ (vienos sesijos trukmė 1 - 1.5 val. / skype arba gyvai)

ABIPUSIAI SUDERINTU LAIKU

* APMOKĖJIMAS DALIMIS: programos kaina 343 Eur / registracijos mokestis, mokamas iš kart 133 Eur / likusi suma per 3 mėn. po 70 Eur.
**APMOKĖJIMAS DALIMIS: programos kaina 593 Eur / registracijos mokestis, mokamas iš kart 143 Eur / likusi suma per 5 mėn. po 90 Eur.
A
A
aa
A
KAIP VISKAS VYKSTA?
 A

Programa vyksta NUOTOLINIU būdu. 

 • Programą sudaro 20 užsiėmimų. Bendra programos trukmė 5 mėnesiai, kurių eigoje vieną kartą per savaitę (penktadieniais) iki 19:00 val. jūsų pašto dėžutę pasieks laiškas su nuoroda į puslapį, kuriame rasite užsiėmimų medžiagą.
 • Prie puslapio galėsite jungtis bet kuriuo jums patogiu laiku. Visi įrašai ir kita medžiaga bus pasiekiama neribotą laiką. Visą medžiagą galėsite parsisiųsti į savo kompiuterį ir naudoti savo reikmėms, kada tik jausite poreikį.
 • Kiekvieną užsiėmimą lydi praktinės užduotys, vizualizacijos. Visa tai Jūs galėsite atlikti tuomet, kai turėsite laiko.
 • Du kartus per savaitę galėsite prisijungti prie susitikimų internete, kurių metu diskutuosime, spręsime jūsų situacijas, ieškosime atsakymų į klausimus.
 • Neribotą laiką galėsite dalyvauti uždaroje palaikymo grupėje FB (Facebook’e), kurioje su bendraminčiais dalinsitės patirtimi, įžvalgomis, galėsite užduoti klausimus, stebėti naujausius vaizdo įrašus, skaityti naujausius straipsnius.
 • Pasirinkę darbą grupėje, turėsite valandos trukmės asmeninę sesiją, kurią panaudosite abipusiai suderinti laiku ir tam klausimui, kuris jums bus labai svarbus. Su pasirinkusiais individualų darbą, asmeninių sesijų laiką derinsime asmeniškai, pagal jūsų poreikius ir galimybes.

 

TEORINĖ DALIS – 20 VIDEO PASKAITŲ. 

KIEKVIENĄ SAVAITĘ NAMŲ DARBAI IR UŽSIĖMIMĄ LYDINČIOS UŽDUOTYS
 A
SAVĘS PAŽINIMO IR SAVIUGDOS METODAI BEI ĮRANKIAI
 
TRANSFORMACINĖS VIZUALIZACIJOS, MEDITACINĖS TECHNIKOS
 A
NERIBOTAS DALYVAVIMAS UŽDAROJE PALAIKYMO GRUPĖJE FB (Facebook), kur užduosite klausimus, bendrausite su kitais bendraminčiais, tarsitės, diskutuosite
 A
KIEKVIENĄ SAVAITĘ PALAIKOMASIS SUSITIKIMAS INTERNETU (iš viso 16 užsiėmimų) (pasirinktinai – kiekvieną trečiadienį arba sekmadienį 20:00 val. susitiksime internetu ir darbuosimės su jums rūpimais klausimais)
 A
ASMENINĖS SESIJOS, pasirinkusiems darbą grupėje arba individualiai.
A
A
A
KITI PROGRAMOS PRIVALUMAI
A
Kiekvienas nori gyventi geriau, lengviau, smagiau. Tačiau ne visiems tai pavyksta. Ir viena iš priežasčių yra ta, kad augimas, gilus savęs pažinimas, atsakymų paieška, įpročių keitimas, naujų įgūdžių formavimas – tai sistemingas darbas. Labai dažnai žmonės, šiame kelyje susidūrę su pirmaisiais nesklandumais ir problemomis, atsitraukia ir grįžta į tašką, kuriame pradėjo. Aš būsiu tam, kad padėčiau įveikti krizinius momentus. Visos programos metu Jūs turėsite palaikymą, galėsite tartis, klausti, konsultuotis, bendrauti su kitais einančiais šiuo keliu.

A

Patirtis rodo, kad vienkartiniai seminarai, nesvarbu kokie jie būtų stiprūs, duoda tik laikiną impulsą, kuris nuslūgsta po kelių dienų ar savaičių. Todėl, jeigu norite iš tikrųjų kažką pakeisti savo gyvenime, darbuotis reikia sistemingai. Pakeisti mąstymo būdą, suformuoti naujus įpročius, atsisakyti kenkiančių savybių ir sukurti – tai ne 21 dienos reikalas, per kurias liaunas daigelis tik pradeda dygti. Tad jeigu norime išaugti į tvirtą ir galingą medį, reikia laiko ir kantrybės.

A

Savarankiškai atrasti vietas, blokuojančias mūsų judėjimą pirmyn, yra pakankamai sunku, nes mūsų gudrusis protas, atsakingai vykdydamas apsaugininko funkciją, darys viską, kad mes nepamatytumėm tiesos. Programos metu sluoksnis po sluoksnio valysite Jus įkalinusį šiukšlyną, atrasite tas vietas, kurios Jus stabdo ir išlaisvinsite vidinę galią, padėsiančią kurti gyvenimo dėlionę.

Ši programa padės Jums įveikti aukščiau išvardintas kliūtis ir pavojus, su kuriais susiduriama einant permainų keliu.

A
VIDEO PAMOKOS (20 ĮRAŠŲ)

PRAKTINĖS UŽDUOTYS

TRANSFORMACINĖS PRAKTIKOS / AUDIO

VIZUALIZACIJOS ir TECHNIKOS / AUDIO

SAVAITĖS UŽDUOTYS

UŽDUOČIŲ SUVESTINĖ / PDF

NUOLATINIS PALAIKYMAS UŽDAROJE FB GRUPĖJE

GALIMYBĖ UŽDUOTI KLAUSIMUS RAŠTU

GALIMYBĖ KLAUSIMUS UŽDUOTI ŽODŽIU

SUSITIKIMAI INTERNETU 2 KARTUS PER SAVAITĘ (pasirinktinai: trečiadieniais ir sekmadieniais 20:00 val.)

ASMENINIS PALAIKYMAS

ASMENINĖS SESIJOS

GALIMYBĖ MOKĖTI DALIMIS*

UŽSIĖMIMŲ PRADŽIA


SAVARANKIŠKAS

183 Eur


LAPKRIČIO 24 d.

GRUPĖJE

293 Eur*

1 SESIJA (sesijos trukmė 1 - 1.5 val. / skype)

GRUODŽIO 08 d.

INDIVIDUALUS

543 Eur**

10 SESIJŲ (vienos sesijos trukmė 1 - 1.5 val. / skype arba gyvai)

ABIPUSIAI SUDERINTU LAIKU

* APMOKĖJIMAS DALIMIS: programos kaina 343 Eur / registracijos mokestis, mokamas iš kart 133 Eur / likusi suma per 3 mėn. po 70 Eur.
**APMOKĖJIMAS DALIMIS: programos kaina 593 Eur / registracijos mokestis, mokamas iš kart 143 Eur / likusi suma per 5 mėn. po 90 Eur.
A

A

A

aa

PROGRAMĄ VEDA

A

ILONA TAMOŠIŪNIENĖ

savęs pažinimo, asmeninių pokyčių konsultantė, lektorė, sertifikuota koučingo specialistė (Professional Coach ICU), knygos “Drąsa gyventi” autorė, identiteto instituto “iGrow” dėstytoja.

Ne iš knygų ar svetimų teorijų, o išgyvenau “savo kailiu”:

 • Pakeičiau profesiją ir pradėjau naują veiklą (iš tiesų, iš naujo pradėjau viską), būdama tikrai ne “-niolikos” ir neturėdama jokio pagrindo po kojomis.
 • Pradėjau rašyti, parašiau knygą ir ją išleidau.
 • Išgyvenau ne vieną griūtį (santykių, verslo, sveikatos) ir radau būdą visa tai atlaikyti bei pakilti.
 • Išmokau susitvarkyti su pokyčių diktuojamu stresu.
 • Išmokau eiti per aplinkos pasipriešinimą, nesupratimą, smerkimą, nežeidžiant nei savęs, nei kitų.
 • Atradau vidinę pusiausvyrą ir sustiprinau “stuburą”.

…. (čia būtų dar ne viena dešimtis punktų, kuriuos tiesiog pabostų skaityti).

A

Iš tiesų, perkūriau (ir tebekuriu) save iš naujo…todėl nesutinku su mintimi, kad žmonės nesikeičia 🙂 Keičiasi, jeigu tik turi noro ir skiria tam bent vieną-kitą pastangą. Pati praėjusi šią ilgą gyvenimo atkarpą, dabar padedu kitiems eiti šiuo keliu – lengviau ir paprasčiau.

Daugiau apie mane rasite ČIA >>>

A

JEIGU IŠ TIESŲ NORITE:

A

Paleisti tai, kas yra ne jūsų ir atlaisvinti vietą naujiems dalykams.

Paleisti seną skausmą, senus įpročius ir seną mąstymą. O gal ir žmones, kurie jus stabdo.

Paleisti senus krantus ir atrasti naujus vandenynus.

Sukaupti drąsą ir eiti paskui tas vertybes, kurios yra iš tikrųjų jūsų.

A

LEISTI SAU BŪTI VISOKIAIS IR GYVENTI SAVO GYVENIMĄ!

A

ŠI PROGRAMA YRA JUMS! UŽSIIMKITE SAVO VIETĄ!

A
VIDEO PAMOKOS (20 ĮRAŠŲ)

PRAKTINĖS UŽDUOTYS

TRANSFORMACINĖS PRAKTIKOS / AUDIO

VIZUALIZACIJOS ir TECHNIKOS / AUDIO

SAVAITĖS UŽDUOTYS

UŽDUOČIŲ SUVESTINĖ / PDF

NUOLATINIS PALAIKYMAS UŽDAROJE FB GRUPĖJE

GALIMYBĖ UŽDUOTI KLAUSIMUS RAŠTU

GALIMYBĖ KLAUSIMUS UŽDUOTI ŽODŽIU

SUSITIKIMAI INTERNETU 2 KARTUS PER SAVAITĘ (pasirinktinai: trečiadieniais ir sekmadieniais 20:00 val.)

ASMENINIS PALAIKYMAS

ASMENINĖS SESIJOS

GALIMYBĖ MOKĖTI DALIMIS*

UŽSIĖMIMŲ PRADŽIA


SAVARANKIŠKAS

183 Eur


LAPKRIČIO 24 d.

GRUPĖJE

293 Eur*

1 SESIJA (sesijos trukmė 1 - 1.5 val. / skype)

GRUODŽIO 08 d.

INDIVIDUALUS

543 Eur**

10 SESIJŲ (vienos sesijos trukmė 1 - 1.5 val. / skype arba gyvai)

ABIPUSIAI SUDERINTU LAIKU

* APMOKĖJIMAS DALIMIS: programos kaina 343 Eur / registracijos mokestis, mokamas iš kart 133 Eur / likusi suma per 3 mėn. po 70 Eur.
**APMOKĖJIMAS DALIMIS: programos kaina 593 Eur / registracijos mokestis, mokamas iš kart 143 Eur / likusi suma per 5 mėn. po 90 Eur.