pakilti

Tęstinė programa

TAVO GYVENIMASTAVO TAISYKLĖS

4 MĖNESIŲ (16 užsiėmimų) NUOTOLINĖ SAVĘS PAŽINIMO PROGRAMA

NUO SPALIO 13 d.

A

KAIP GYVENI?

Tave viskas tenkina ir daugiau nieko nereikia?

Jauti vidinę pilnatvę, pasikliauji savimi, žinai, ko nori ir kur eini?

Drąsiai žengi į savo siekius?

Trykšti energija ir gyvenimo džiaugsmu?

NE?

Norėtum kitaip, bet bijai, kad nepavyks?

Kažko trūksta, bet nežinai nei ko, nei nuo ko pradėti?

Nejauti vidinės stiprybės žengti į savo siekius?

Turi norų, svajonių, norėtum gyventi kitaip, bet vis atidėlioji?

NURIMK…

JUK TU GALI BET KADA PASIRINKTI, KAD BŪTŲ KITAIP!

SUGRIAUK SIENĄ, SKIRIANČIĄ TAVE NUO TAVO GYVENIMO!

A

aa

A

Nuo vaikystės mus lygino su kitais, sakė, kokie mes turime būti, kaip turime elgtis ir ko norėti. Ir palengva mes išmokome, kad tokie, kokie esame, nebūsime mylimi ir reikalingi. Ir visų pirma – sau. O kad taip neįvyktų, mes pradėjome lygiuotis į iliuzinius standartus, matuotis įvairias kaukes, demonstruoti vienas savo puses ir slėpti kitas. Ir taip palengva mes susipainiojome, pasiklydome ir pamiršome, KAS MES esame iš tikrųjų.

A

Todėl programa padės išsipainioti iš šio labirinto ir sukurti savo vidinę palaikymo komandą, mus palaikančią po bet kokios nesėkmės ir sakančią: “Taip, labai gaila, kad šį kartą taip nutiko, bet ačiū tau, kad pabandei ir stengeisi!” Ne, ji neskanduos “Tu – geriausias!”, nes tai būtų tiesa ne visada. Bet ji visada pasakys: “Bet kokiu atveju, mes su tavimi…”

A

Todėl programoje pateikiama informacija ir metodikos

PADĖS JUMS SUSTIPRINTI SAVO VIDINĘ KOMANDĄ IR JŪS VIS REČIAU IEŠKOSITE ATRAMOS IŠORĖJE.

Mes puikiai suprantame savęs pažinimo ir priėmimo svarbą, savo kelio atradimo vertę, būtinybę atsisakyti primestų stereotipų ir išlaisvinti individualumą. Ir visa tai tikrai yra labai svarbu, tačiau realybė piešia kiek kitokį paveikslą. Labai dažnai savęs pažinimas yra susiaurinamas ir subanalinamas iki vieno klausimo “Koks (kokia) aš esu?” arba nelabai aišku ką reiškiančios frazės “Būti savimi”. Ir vietoje tikro savęs pažinimo, savo individualumo atradimo įvyksta paprasčiausia dekoracijų kaita, o esmė, tuo tarpu, išlieka ta pati: mes nepažįstame savęs, neatrandame savo unikalumo, o tik prisitaikome prie tam tikro šablono. Mini keičiam į maksi, ,,go-go” – pramoginiais šokiais, įgūdį aistringai vairuoti – įgūdžiu taip pat aistringai siuvinėti kryželiu, įžūlias ,,sexy-girl” keičia dorovingos ,,vedų moterys”. Mes ir toliau renkamės atitikti, pateisinti lūkesčius ir gyventi vaidmenyje, tegu išoriškai jis atrodo ir patrauklesnis. Todėl programa padės geriau pažinti save, atrasti savo kelią, pajausti unikalumą ir išsilaisvinti iš svetimų stereotipų.

A

GERIAU PAŽINSITE SAVE IR KITUS, PRADĖSITE MATYTI SAVO UNIKALUMĄ, IŠLAISVINSITE GYVENIMĄ NUO SVETIMŲ STEREOTIPŲ IR SUSTIPRINSITE TAI, KAS IŠ TIKRŲJŲ YRA JŪSŲ.

Savęs pažinimas – tai smalsumas ir  nuostaba, susitikus su visu vidiniu turiniu, kurį mes akylai saugome bei slepiame nuo pašalinių akių, ir kuris tyliai valdo mūsų gyvenimus. Susitikti ir liautis neigti, slopinti, kaltinti kitus ar save, nustoti vertinti ir teisti, o priimti viską taip, kaip yra – be jokių “už” ar “prieš”. Toks susitikimas apšviečia tamsiausius sielos kampelius ir IŠLAISVINA.

A

Programoje pateikiami metodai, praktikos ir užduotys

PADĖS JUMS AIŠKIAU SUVOKTI, KAS JŪS ESATE, KUO JŪS YPATINGAS, KOKIOS JŪSŲ VERTYBĖS, SIEKIAI, NORAI.

A

A

aa

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

Ši programa man labai patinka ir padeda. Jaučiasi dideli vidiniai pokyčiai. Džiaugiuosi, kad nusprendžiau prie jos prisijungti. Į viską labai įsigilinu, klausausi susikaupusi, kai ką pasižymiu sąsiuvinyje, atlieku visus pratimus. Medžiagos labai daug ir ji įdomi, įtraukianti ir, svarbiausia, naudinga bei efektyvi. Ačiū Jums 🙂 / Deimantė

A

Visų pirma, labai džiaugiuosi, kad teko susipažinti su nuostabiu žmogumi, programos mokytoja Ilona prieš pat prasidedant programai. Buvau įstrigus giliai savo jausmuose, emocijose, kurios mane valdė ir su kuriomis nemokėjau susitvarkyti pati. Kai Ilona pasiūlė dalyvauti programoje labai apsidžiaugiau, kad pagaliau galėsiu kažką pakeisti, bet net neįsivaizdavau, kad tai padės tiek pasistūmėti į priekį. Ar norėčiau vėl dalyvauti programoje? Net nesuabejojus galiu pasakyti TAIP. Per visus praėjusius mėnesius programoje niekada nesuabejojau tuo ir nepamąsčiau, kad tas tris valandas, skirtas programai, galėčiau skirti kažkam naudingesniam ar įdomesniam. / Lina

A

Ši programa – tai viena geriausių mano patirtų investicijų į save. Gilus vidinės tvarkos įvedinėjimas per nuoseklų darbą su savimi. Sluoksnis po sluoksnio lukštenausi iš aukos vaidmens, atradau tikrąsias savo vertybes, kurių net neįtariau esant, ravėjau, regis, neišravimus įsitikinimus, tirpinau emocines sankaupas – darbavausi tarsi speleologė savo pačios viduje. Penkis mėnesius trukusioje kelionėje žingsnis po žingsnio, užduotis po užduotis, praktika po praktikos lengvėjo mintys, aiškėjo sprendimai ir (netgi!) stebuklingai greitai pildėsi norai. / Eglė M.

A

Mane ši programa labai išlaisvina – pirmiausia nuo savęs pačios. Išblukina ribas, atpalaiduoja nuo stereotipų ir normų. Kiek tai įmanoma, kai viskas giliai užcementuota ir įsisenėję. Būna dienų, kai gyvenu be griežtų reikalavimų sau ir tuo pačiu kitiems, kai galiu ramiai ir paprastai priimti tai kas vyksta be nuostatų, reikalavimų ar kontrolės poreikio. Tai dar ne nuolatinė būsena, bet jau žinau – kad ir aš galiu taip gyventi. Ačiū už viską. / Ieva J.

A

Esu išbandžiusi keletą savęs pažinimo programų / užsiėmimų, bet jūs pranokstate juos visus ir mano lūkesčius. Informatyvu, tikslu ir aišku. Logiška taip pat. Ačiū. / Ieva

A

Programa buvo geriausia mano dovana sau. Tie penki mėnesiai prabėgo nejučia, lauktas kiekvienas susitikimas, kupinas įdomios ir naudingos informacijos, patirties, įžvalgų, praktikų, atsakymų. Viskas suprantamai ir paprastai, be jokių burtų, mistikų. Iki programos atrodė, lyg gyvenčiau tarp dangaus ir bedugnės, nesijaučiau esanti tvirta. Programos metu atsirado ir žemė po kojomis, ir dangų žydrą pamačiau. Be jokių drastiškų priemonių ar kardinalių sprendimų, ir tam neteko nei darbo keisti, nei vyro, namų ar draugų. Pasikeičiau aš. Nelabai įmanoma keliais sakiniais parašyti, kas įvyko mano gyvenime, bet tikrai įvyko kažkas TOKIO. Programa tikrai verta didelio dėmesio. / Kristina Z.

A

Programos metu išmokau ne tik nusiraminti, atpažinti tinkamiausią, širdžiai patraukliausią sprendimą, bet ir išryškinti tikrąsias SAVO gyvenimo vertybes, “paleidau” ir “tebepaleidinėju” įsižeidimus, nuoskaudas, liūdesį, kurie veda tik prie galvos skausmo. (Ypač ilgai “virškintas” faktas, kad niekas nieko neprivalo man buvo svarbus atradimas, keitęs požiūrį į aplinką, savo pačios veiksmus.) Dar supratau, kokia noriu-turiu (“privalau”??? :D) būti, kaip atrodo širdies, kūno ir proto dialogas. Išvada paprasta: kursai duos daug naudos, keis gyvenimą iš esmės, bus veiksmingi, jei yra užsispyrimo dirbti su savimi ir drąsos pamatyti save tokį, koks esi. Ačiū Tau, Ilona, už tavo laiką, individualiai taikytas ir įrašytas meditacijas ir, žinoma, gerą spyrį į ten, kur jo reikia. 😀 / AURA

DAUGIAU ATSILIEPIMŲ RASITE ČIA >>>

A

aa

Savęs pažinimas žmogui būtinas tam, kad jis aiškiai pamatytų, kaip jis pats kuria tam tikrus scenarijus, suvoktų visus savo užslopintus jausmus, į dienos šviesą ištrauktų realius motyvus, kurie slypi už elgesio modelių, minčių, emocijų. Išmokti su tuo būti, tvarkytis, nežalojant nei savęs, nei kitų, neperkeliant atsakomybės kitiems ir nekaltinant savęs. Ir tada tvirtai atsistoti ant savo kojų, gyventi pilnavertį gyvenimą, kuriame yra ir vasara, ir žiema, pakilimai ir kritimai, meilė ir neapykanta, baimė ir drąsa.
GYVENTI TIKRĄ, O NE KITŲ SUGALVOTĄ GYVENIMĄ!
 A
A
Programa “TAVO GYVENIMAS – TAVO TAISYKLĖS” yra sukurta tam, kad per savęs pažinimą išsivaduotumėte iš primestų stereotipų, pakeistumėte pasenusį ir nebereikalingą vidinį turinį, kuris neteikia pasitenkinimo, džiaugsmo ir pilnatvės pojūčio. Tam, kad pažintumėte ir priimtumėte save, sustiprintumėte savo atramą ir susijungtumėte su vidine jėga.
A
PRIIMDAMI VISĄ TIESĄ APIE SAVE, MES ĮGAUNAME DIDINGĄ JĖGĄ IR DRĄSĄ!
 A
Drąsą būti savimi, gyventi taip, kaip patinka, daryti tai, ko norisi, kurti, mylėti, o kartais ir krėsti pokštus. Atsiranda daugiau laisvės ir spontaniškumo. Ir tada gyvenimas suspindi kitokiomis spalvomis, pradeda žaisti švelniais blyksniais. Ir atsiranda daugiau energijos, kuri leidžia nuversti kalnus ir įkopti į viršukalnes, kurios atrodė neįveikiamos.
A

ĮSILEISK Į SAVO GYVENIMĄ TAI, KAS UŽPILDYS TAVE!

A

a
Ši programa – 20-ies metų domėjimosi žmogaus psichologija ir 8-ų metų darbo su savimi rezultatas. Kaip dėlionę dėliojau iš įvairių praktikų, metodų, patyrimų. Visas programos turinys – asmeniškai išgyventas, išmėgintas, patirtas ir veikiantis. Čia apjungtos teorinės žinios, praktinės užduotys, žaidimai, meditacinės technikos. Programoje pateikiu konkrečias metodikas, kurios VEIKIA ir duoda REZULTATĄ. Ir tai ne tik mano pasvajojimai. Tai patiria ir tie, kurie jau dalyvavo ar dalyvauja programoje šiuo metu. Žinoma, kokius konkrečiai rezultatus turėsite, pirmiausiai priklausys nuo Jūsų ketinimo, noro ir pastangų.
A
PROGRAMOJE:
 A
16 VIDEO PASKAITŲ (vieno įrašo trukmė vidutiniškai 60 min.)
 A
INFORMACIJA TEKSTINIU FORMATU (PDF)
 A
KIEKVIENĄ UŽSIĖMIMĄ LYDINČIOS UŽDUOTYS
 A
TRANFORMACINĖS VIZUALIZACIJOS
 A
MEDITACINĖS TECHNIKOS
 A
NERIBOTAS DALYVAVIMAS UŽDAROJE PALAIKYMO GRUPĖJE FB (Facebook), kur galėsite užduoti klausimus, bendrauti su kitais bendraminčiais, tartis, diskutuoti
 A
KIEKVIENĄ SAVAITĘ PALAIKOMASIS SUSITIKIMAS INTERNETU (kiekvieną trečiadienį ir sekmadienį – pasirinktinai)
 A
ASMENINĖ SESIJA (trukmė 1 val.)
A
GRUPĖS DALYVIŲ SKAIČIUS iki 20 žmonių
A
PROGRAMOS KAINA 147 Eur
A
A

Programa pagrįsta žmogaus neurologinių lygių modeliu, apimančius 6 asmenybės aspektus. Kiekvienas žmogus – tai tam tikra sistema, sudaryta iš keletos lygių. Ir dažnai mes negauname norimo rezultato todėl, kad dirbame tik su vienu lygiu, nesuvokdami savęs kaip visumos, arba pradedame “ne nuo to galo”, manydami, kad iš pirmos klasės galime iš kart peršokti į dvyliktą.

A

UŽSIĖMIMŲ TEMOS

A

1 užsiėmimas / Aš ir gyvenimas PAMATYSITE, KUR STRINGATE IR GALĖSITE TAI PRADĖTI KEISTI.
2 užsiėmimas / Gyvenimo scenarijus ATSIRAS AIŠKUMAS, DĖL KOKIŲ PRIEŽASČIŲ GYVENIMAS YRA BŪTENT TOKS IR KĄ REIKIA DARYTI.
3 – 4 užsiėmimai / Motyvai MATYDAMI SAVO TIKRUOSIUS MOTYVUS, GALĖSITE SĄMONINGAI PRADĖTI JUOS VALDYTI.
5 – 6 – 7 – 8 užsiėmimai / Emocijos IŠMOKSITE VALDYTI EMOCIJAS IR NEBŪTI JŲ ĮKAITAIS.
9 užsiėmimas / Vertybės REALIZUODAMI VIDINES VERTYBES VIDUJE JAUSITE VIS DIDESNĘ PILNATVĘ IR RAMYBĘ.
10 užsiėmimas / Savybės ir gebėjimai DAR LABIAU PAŽINSITE SAVE IR ATSKLEISITE SAVO GALIMYBES.
11 užsiėmimas / Įsitikinimai. IDENTIFIKUOSITE RIBOJANČIUS ĮSITIKINIMUS IR PRADĖSITE LAISVINTIS IŠ JŲ DAROMOS ĮTAKOS.
12 užsiėmimas / Mąstymo klaidos / Sąmonės lygmenys  IŠAUGS JŪSŲ SĄMONINGUMO LYGIS.
13 užsiėmimas / Apie meilę sau, pasitikėjimą savimi, savivertę ir buvimą savimi. IDĖJOS IR REALYBĖ. SUSIPAŽINSITE SU ĮVARIOMIS KONCEPCIJOMIS, POŽIŪRIAIS IR SUŽINOSITE BŪDUS, KAIP VISA TAI STIPRINTI.
14 – 15 užsiėmimas / Aš ir NE Aš. Identiteto klausimai. PRADĖSITE JAUSTI VIDINĘ JĖGĄ IR VIS REČIAU IEŠKOSITE PATVIRTINIMO SAVO VEIKSMAMS IŠORĖJE.
16 užsiėmimas / Misija ir pašaukimas IEŠKOSIME ATSAKYMŲ Į KLAUSIMĄ “KOKIA MANO GYVENIMO MISIJA? VARDAN KO AŠ GYVENU?” GAUSITE KONKREČIUS METODUS, PADĖSIANČIUS ATSAKYTI Į ŠIUOS SVARBIUS KLAUSIMUS.

A

A

aa

KAS VEDA PROGRAMĄ?

A

Ko gero, skaitydami aprašymą pagalvojote “Man reikia šios programos!”, tačiau paskui šią mintį atsekė klausimas “O kas ją veda? Kas ji tokia?” Tad susipažinkime arčiau. 

Esu ILONA TAMOŠIŪNIENĖ

Jeigu manęs visiškai nepažįstate ir norėtumėte sužinoti apie daugiau, tai galite padaryti keliais būdais.

A

Paskaityti ir peržiūrėti pirmąjį mano prisistatymą video formatu galite ČIA >>>

A

Pasižiūrėti daugiau mano video galite ČIA >>>

A

O gal norite kokį klausimą aptarti gyvai? Tuomet paskambinkite tel.nr. +370 624 66482

A

A

TURITE KITŲ ABEJONIŲ?

A

AR JUMS TO REIKIA? Jeigu esate čia, greičiausiai, kažko ieškote – žinių, sprendimų, variantų pagerinti gyvenimą ir panašiai. Jūs jau suvokiate, kad reikia kažko imtis, nes kitaip įkrisite į dar didesnę “pelkę”, pilkumą, nuobodulį, o savaime niekas nepasikeis. Kiti pasieks tikslus, įgyvendins svajones, o jūs taip ir liksite ten, kur esate. Ir jūs šito nenorite.

A

ILGA TRUKMĖ. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad keturi mėnesiai – tai labai daug. Tačiau pagalvokite, ar pastebėjote, kaip praėjo paskutiniai keturi mėnesiai? Greičiausiai, ne. Todėl tai tikrai nėra priežastis. O gal galvojate, kad neturėsite tam laiko? Nerasti su 2-3 valandų per savaitę tikrai nerealu. Juo labiau, kad tai valandos, kurios gali padaryti didelę teigiamą įtaką jūsų būsenai, savijautai ir gyvenimui. Ir tik ilgalaikis darbas duoda ilgalaikius rezultatus.
A
FORMATAS. Šiuolaikiniame technologijų amžiuje būtų neteisinga nesinaudoti jų teikiamais privalumais. Dalyvaujant užsiėmimuose internetu tauposi laikas, nereikia niekur važiuoti, skubėti, strigti kamščiuose. Įsisavinti pateiktą medžiagą galite bet kuriuo jums patogiu laiku ir būdami bet kurioje pasaulio vietoje.  Be to, sustiprės savarankškumas, disciplina, įgūdis darbuotis nuosekliai ir sistemingai – įgūdžiai, kurie labai pasitarnaus bendrai gyvenime. Ir dar – padidės sąmoningumas bei sumažės priklausymas nuo kitų žmonių. O palaikymą jūs turėsite nuolat ir tomis akimirkomis, kai norėsis “nusiplauti”, jums tereikės brūkštelt žinutę į palaikymo grupę ar man asmeniškai – ir vėl pirmyn.
A
PINIGAI. Suma, kurią skirsite sau – tik 147 Eur / 36 Eur per mėnesį / 1.20 Eur per dieną… Ar galite atrasti kažką naudingesnio, kam išleisite šią sumą, nei jūsų gyvenimas? Šioje programoje sudėtos žinios, metodai, technikos man asmeniškai Čia jūs gausite aiškius, praktiškai išmėgintus žingsnius ir įrankius, padėsiančius jums augti ir keisti tai, kas netenkina. Nes tik augindami save, mes galime išauginti gyvenimą.

A

aa

A

JEIGU IŠ TIESŲ NORITE:

A

SUSIGRĄŽINTI SAVO VIENTISUMĄ

A

SUSITAIKYTI SU SAVIMI

A

SUSIJUNGTI SU PRIGIMTINE GALIA

A

NAUJAI PAMATYTI PASAULĮ

A

ATKURTI VIDINĘ ATRAMĄ

A

Paleisti tai, kas yra ne jūsų ir atlaisvinti vietą naujiems dalykams.

Paleisti seną skausmą, senus įpročius ir seną mąstymą. O gal ir žmones, kurie jus stabdo.

Paleisti senus krantus ir atrasti naujus vandenynus.

Sukaupti drąsą ir eiti paskui tas vertybes, kurios yra iš tikrųjų jūsų.

A

LEISTI SAU BŪTI VISOKIAIS IR GYVENTI SAVO GYVENIMĄ!

ŠI PROGRAMA JUMS BŪTINAI TIKS!

KITI PROGRAMOS YPATUMAI

Programa vyksta NUOTOLINIU būdu. 

Programą sudaro 16 užsiėmimų. Bendra programos trukmė 4 mėnesiai, kurių eigoje vieną kartą per savaitę (penktadieniais) iki 19:00 val. jūsų pašto dėžutę pasieks laiškas su nuoroda į puslapį, kuriame rasite užsiėmimų medžiagą.

Prie puslapio galėsite jungtis bet kuriuo jums patogiu laiku. Visi įrašai ir kita medžiaga bus pasiekiama neribotą laiką. Visą medžiagą galėsite parsisiųsti į savo kompiuterį ir naudoti savo reikmėms, kada tik jausite poreikį.

Kiekvieną užsiėmimą lydi praktinės užduotys, vizualizacijos. Visa tai Jūs galėsite atlikti tuomet, kai turėsite laiko.

Du kartus per savaitę galėsite prisijungti prie susitikimų internete, kurių metu diskutuosime, spręsime jūsų situacijas, ieškosime atsakymų į klausimus.

Neribotą laiką galėsite dalyvauti uždaroje palaikymo grupėje FB (Facebook’e), kurioje su bendraminčiais dalinsitės patirtimi, įžvalgomis, galėsite užduoti klausimus, stebėti naujausius vaizdo įrašus, skaityti naujausius straipsnius.

Turėsite valandos trukmės asmeninę sesiją, kurią panaudosite abipusiai suderinti laiku ir tam klausimui, kuris jums bus labai svarbus.

A

SUGRIAUK SIENĄ, SKIRIANČIĄ TAVE NUO TAVO GYVENIMO!

 

A