pakilti

Tęstinė programa

TAVO GYVENIMAS - TAVO TAISYKLĖS


JEIGU NUSPRENDĖTE SKIRTI DĖMESIO SAU IR...

...KURTI SAVO DIENAS, ATRAKINTI SAVO VIDINIŲ LOBIŲ SKRYNIĄ, ATRASTI SAVO KELIĄ IR EITI JUO...


Ši programa skirta tam, kad vieną dieną, kai atsisuksime į save, į savo svajones ir norus, mes aptiktumėm, jog dauguma dalykų, apie kuriuos svajojome ir kurių norėjome, įvyko. Ir su šypsena prisimintumėm tą dieną, kai mums sakė, kad mūsų svajonės nerealios ir mums vertėtų gyventi “kaip visi”. O mes nepklausėme ir pakeitėme šį melą. Pamiršome jį. IR PRIĖMĖM SAVO SPRENDIMUS. PRADĖJOME KURTI SAVO DIENAS. ATRAKINOME SAVO VIDINIŲ LOBIŲ SKRYNIĄ IR ATRADOME SAVO KELIĄ.

sypsena-testine

O tam tereikia pažinti save, aptinkti tikruosius savo norus, iš gelmių ištraukti tikrąsias vertybes ir sustiprinti savo vidinį “stuburą”. Nors ir labai daug kalbame apie savęs priėmimo svarbą, savo kelio atradimo vertę, apie būtinybę atsisakyti primestų stereotipų ir išlaisvinti individualumą, tačiau realybėje labai dažnai vietoje savęs pažinimo, savo individualumo atradimo įvyksta paprasčiausia dekoracijų kaita, bet esmė išlieka ta pati: mes neatrandame savo unikalumo, o prisitaikome prie tam tikro šablono. Mes ir toliau privalome atitikti, pateisinti lūkesčius ir gyventi vaidmenyje, tegu išoriškai jis atrodo ir patrauklesnis. Bet ar visa tai užtikrina mums laimę, ar jaučiame vidinę pilnatvę, ar jaučiamės tvirtai savo sprendimuose ir pasirinkimuose? Dažniausiai mes ir toliau liekame panašūs į liauną daigą, kurį lengvai pažeidžia kitų nuomonės, ne laiku ištarti žodžiai, netikėtai užkliuvę žvilgsniai ar nenoras pritarti mums.

Sustiprinkite savo vidinę atramą, atskleiskite savo tikrumą. Nes vidinė jėga slypi ne vaidmenyje. Jėga skleidžiasi tikrume.


Ši programa ir yra sukurta tam, kad jos metu išsivaduotumėte iš primestų stereotipų, pakeistumėte pasenusį ir nebereikalingą vidinį turinį, kuris neteikia pasitenkinimo, džiaugsmo ir pilnatvės pojūčio. Tam, kad pažintumėte ir priimtumėte save, sustiprintumėte savo atramą ir susijungtumėte su vidine jėga. Čia sukoncentruota informacija ir praktikos, skirtos giliam savęs pažinimui, savo kelio atradimui ir tikrumo atvėrimui. Ši programa neseka paskui vieną koncepciją ir yra pritaikyta realiam gyvenimui. Teorinių žinių mes turime labai daug, tačiau ne visada žinome, kaip jas panaudoti realybėje, todėl ši programa yra orientuota į kasdienines situacijas, konkrečius sprendimus ir kiekvieno dalyvio poreikius. Ir todėl programa yra gyva, dinamiška ir gyvenimiška. ŠI PROGRAMA - APIE TAVE.

Priimdami visą tiesą apie save, mes įgauname didingą jėgą ir drąsą. Drąsą būti savimi, gyventi taip, kaip patinka, daryti tai, ko norisi, kurti, mylėti, o kartais ir krėsti pokštus. Atsiranda daugiau laisvės ir spontaniškumo. Ir tada gyvenimas suspindi kitokiomis spalvomis, pradeda žaisti švelniais blyksniais, skleisti dieviškus aromatus. Ir atsiranda daug energijos, kuri leidžia nuversti kalnus ir įkopti į neįveikiamas viršukalnes.

Todėl, jeigu norite:

Atskleisti savo tikruosius norus.

Atrasti savo vidinę stiprybę.

Išsilaisvinti iš ribojančių stereotipų, kurie verčia gyventi pagal kitų diktuojamas sąlygas.

Rasti kelią į trokštamą gyvenimą.

Sustiprinti savo vidinę atramą ir pasikliauti savimi.

Iš naujo įsimylėti save ir gyvenimą.

Suteikti gyvenimui naujų spalvų ir ryškumo.

Tvirtai stovėti ant žemės ir žinoti savo vertę.

Turėti nuolatinę paramą ir palaikymą savo siekiams.

Ši programa - Jums!


Programą kūriau keletą metų. Kaip dėlionę dėliojau iš atskirų praktikų, metodų, patyrimų. Visas programos turinys – asmeniškai išgyventas, išmėgintas, patirtas ir veikiantis. Čia apjungtos praktinės užduotys, žaidimai, meditacinės technikos ir dalelė mistikos. Į šią programą sudėjau per 7 mokymosi metus surinktus perlus giliam savęs pažinimui ir darbui su savimi, patirtį, žinias ir Širdį. Todėl programoje pateikiu konkrečias metodikas, kurios VEIKIA ir duoda REZULTATĄ. Ir tai ne tik mano pasvajojimai. Tai patiria ir tie, kurie jau dalyvavo ar dalyvauja programoje šiuo metu.

Ši programa - tai viena geriausių mano patirtų investicijų į save. Gilus vidinės tvarkos įvedinėjimas per nuoseklų darbą su savimi. Sluoksnis po sluoksnio lukštenausi iš aukos vaidmens, atradau tikrąsias savo vertybes, kurių net neįtariau esant, ravėjau, regis, neišravimus įsitikinimus, tirpinau emocines sankaupas – darbavausi tarsi speleologė savo pačios viduje. Penkis mėnesius trukusioje kelionėje žingsnis po žingsnio, užduotis po užduotis, praktika po praktikos lengvėjo mintys, aiškėjo sprendimai ir (netgi!) stebuklingai greitai pildėsi norai. / Eglė M.

PROGRAMOS REZULTATAI:

Šios programos centras būsite JŪS ir kokie bus rezultatai, visų pirma, priklausys nuo jūsų norų, pastangų ir ketinimo, su kuriuo dalyvausite programoje. Todėl darbas vyks keliais etapais, kurių metu pirmiausiai išsiaiškinsime, kokių pokyčių Jūs norite, kokio gyvenimo Jūs siekiate, ir visos programos metu žingsnis po žingsnio, sluoksnis po sluoksnio išnarpliosite ir mintis, ir emocijas, ir veiksmus, atsisveikinsite su tuo, kas trukdo, ir atskleisite tai, kas padės gyventi norimą gyvenimą. O bendrus gaunamus rezultatus galiu aprašyti taip:

bullet

SUSIGRĄŽINSITE SAVO VIENTISUMĄ. Žmogus - tai sistema, kurią sudaro mažiausiai trys dalys: informacija, energija, materija. Todėl programoje koncentruosite dėmesį į tai, kam galite daryti įtaką: savo mintis, emocijas (reakcijas), veiksmus, ir atkursite save kaip sistemą.

bullet

IŠGRYNINSITE TIKRĄSIAS VERTYBES IR PRADĖSITE JAS REALIZUOTI. Vertybės - mūsų gyvenimo pagrindas, tačiau dažnai mes gyvename pagal primestas vertybes ir viduje jaučiame nuolatinį nepasitenkinimą. O gyvenimas teikia džiaugsmą tik tuomet, kai jame realizuojamos mūsų Širdyje gyvenančios vertybės.

bullet

IŠPAINIOSITE SAVO GYVENIMO SCENARIJŲ. Suprasite, kas vyksta, kaip Jūs tai darote ir ką galite padaryti, kad būtų kitaip. Pamatysite savo pozicijas ir motyvus. Atpažinsite pagrindinį būdą, kuriuo formuojate savo gyvenimą ir santykius su kitais. Atrasite tas vietas, kuriose dažniausiai suklumpate. Atsiras naujas pasaulio matymas, nuoseklumas ir dar daugybė kitų įdomių potyrių ir išgyvenimų.

kuriu-save-stebuklasbullet

SUSITAIKYSITE SU SAVIMI. Spręsite vidinį Širdies ir Proto konfliktą bei styguosite vidinės komandos darbą. Atsiras aiškumas ir žinojimas, kur einate ir ką turite daryti.

bullet

IŠGRYNINSITE SAVO STIPRYBES. Liausitės kamuotis, bandydamos kovoti su savo silpnybėmis, atrasite tai, kas jumyse iš prigimties yra stipru ir tai auginsite.

bullet

SUSIJUNGSITE SU PRIGIMTINE GALIA. Pamatysite, kurias savo dalis atmetate ir susidraugausite su jomis. Tam, kad išsiskleistų jūsų vidinė stiprybė. Aiškiai suvoksite, kaip atskiriate save nuo savo galimybių ir vidinio potencialo. Pamatysite, kaip jūsų vidinis susiskaldymas daro įtaką jūsų gyvenimui ir norams. Pradėsite kurti vidinę pilnatvę ir stiprinti vidinę atramą.

bullet

NAUJAI PAMATYSITE PASAULĮ. Keičiasi požiūris į save ir supantį pasaulį, “remontuojasi” santykiai su savimi bei aplinka. Stiprėja savivertė ir meilė sau. Sunkiau pasiduosite įvairioms manipuliacijoms, paremtoms baime, gėda ir kalte. Atblokuosite gyvybines jėgas, kurias dabar išnaudojate tam, kad viskas liktų taip, kaip buvo.

bullet

ATKURSITE VIDINĘ ATRAMĄ. O tai reiškia, kad pradėsite labiau savimi pasitikėti, jausitės laisviau, stipriau save mylėsite, tvirčiau jausitės bet kokiose gyvenimiškose situacijose.

bullet

SUSKALDYSITE SVETIMŲ TIESŲ KEVALĄ. O tai reiškia, kad išlaisvinsite drąsą gyventi savo gyvenimą ir kurti savo taisykles, sukursite SAVO tikslus ir pradėsite jų siekti.

Visa tai ir dar daugiau!

burbulas

Mane ši programa labai išlaisvina - pirmiausia nuo savęs pačios. Išblukina ribas, atpalaiduoja nuo stereotipų ir normų. Kiek tai įmanoma, kai viskas giliai užcementuota ir įsisenėję. Būna dienų, kai gyvenu be griežtų reikalavimų sau ir tuo pačiu kitiems, kai galiu ramiai ir paprastai priimti tai kas vyksta be nuostatų, reikalavimų ar kontrolės poreikio. Tai dar ne nuolatinė būsena, bet jau žinau - kad ir aš galiu taip gyventi. Ačiū už viską. / Ieva J.


Kodėl ši programa yra naudinga?

Programa trunka beveik 5 mėnesius ir tai gali atrodyti labai daug, bet iš tiesų tai tėra lašas iš viso to laiko, kurį praleidžiate ne visada smagiai ir naudingai. 18 užsiėmimų vieną kartą per savaitę, po 2-3 valandas. O jeigu programos eigoje teks kažkur išvykti ir dalyvauti negalėsite, tą užsiėmimą mes atidirbsime individuliai. Tad iš pirmo žvilgsnio atrodantis ilgas laikotarpis – ne kliūtis gyvenimui ir planams, greičiau atvirkščiai – lauksite tų susitikimų ir skaičiuosite dienas iki jų. NES ČIA JŪS PRISILIESITE PRIE SAVO TIKRUMO, SAVO JĖGOS.

  • VIENOJE GRUPĖJE GALI DALYVAUTI iki 5 dalyvių. Tokiu būdu aš galėsiu užtikrinti dėmesį ir darbo kokybę, o jūs - maksimalią užsiėmimų naudą. Kiekvieną savaitę vieną iš vakarų mes susitinkame nuotoliniu būdu (skyp'e) ir darbuojamės su konkrečiomis temomis, situacijomis, klausimais. Praktika, praktika ir dar kartą praktika.

  • UŽSIĖMIMŲ INTERNETU PRIVALUMAI:

- sutaupote laiko, kurį galėsite skirti užduotims, poilsiui ar dėmesiui sau bei brangiesiems;

- užsiėmimuose galėsite dalyvauti būdami bet kuriame mieste, šalyje ar žemyne - visur, kur yra internetas;

- nereikės niekur važiuoti, ieškoti parkavimo vietos ar vytis visuomeninio transporto - jaukiai įsitaisysite mėgiamoje vietoje ir skirsite laiką tik sau;

- bendravimas, dėmesys, buvimas drauge - lyg būtumėm vienoje erdvėje, vienintelis trūkumas - negalėjimas apsikabinti :)

burbulas

Programa buvo geriausia mano dovana sau. Tie penki mėnesiai prabėgo nejučia, lauktas kiekvienas susitikimas, kupinas įdomios ir naudingos informacijos, patirties, įžvalgų, praktikų, atsakymų. Viskas suprantamai ir paprastai, be jokių burtų, mistikų. Iki programos atrodė, lyg gyvenčiau tarp dangaus ir bedugnės, nesijaučiau esanti tvirta. Programos metu atsirado ir žemė po kojomis, ir dangų žydrą pamačiau. Be jokių drastiškų priemonių ar kardinalių sprendimų, ir tam neteko nei darbo keisti, nei vyro, namų ar draugų. Pasikeičiau aš. Nelabai įmanoma keliais sakiniais parašyti, kas įvyko mano gyvenime, bet tikrai įvyko kažkas TOKIO. Programa tikrai verta didelio dėmesio. / Kristina Z.

Visos programos metu turėsite asmeninį palaikymą ir individulias sesijas tiems klausimams, kurių nenorėsite įgarsinti viešai arba į kuriuos nespėsime atsakyti bendrų užsiėmimų metu.

  • Augimas, gilus savęs pažinimas, atsakymų paieška, įpročių keitimas, naujų įgūdžių formavimas – tai sistemingas darbas. Labai dažnai žmonės, šiame kelyje susidūrę su pirmaisiais nesklandumais ir problemomis, atsitraukia ir grįžta į tašką, kuriame pradėjo. Darbas grupėje su bendraminčiais padės praeiti šį kelią. Visos programos metu Jūs turėsite palaikymą, galėsite tartis, klausti, konsultuotis, bendrauti su kitais einančiais šiuo keliu.

  • Patirtis rodo, kad vienkartiniai seminarai, nesvarbu kokie jie būtų stiprūs, duoda tik laikiną impulsą, kuris nuslūgsta po kelių dienų ar savaičių. Todėl, jeigu norite iš tikrųjų kažką pakeisti savo gyvenime, darbuotis reikia sistemingai. Pakeisti mąstymo būdą, suformuoti naujus įpročius, atsisakyti kenkiančių savybių ir sukurti - tai ne 21 dienos reikalas, per kurias liaunas daigelis tik pradeda dygti. Tad jeigu norime išaugti į tvirtą ir galingą medį, reikia laiko ir kantrybės, nes tik sistemingas ir ilgalaikis darbas duoda TIKRUS rezultatus.

  • Savarankiškai atrasti vietas, blokuojančias mūsų judėjimą pirmyn, yra pakankamai sunku, nes mūsų gudrusis protas, atsakingai vykdydamas apsaugininko funkciją, darys viską, kad mes nepamatytumėm tiesos. Programos metu sluoksnis po sluoksnio valysite Jus įkalinusį šiukšlyną, atrasite tas vietas, kurios Jus stabdo ir išlaisvinsite vidinę galią, padėsiančią kurti gyvenimo dėlionę.

  • Papildomai 2-3 kartus per mėnesį galėsite dalyvauti praktiniuose savaitgalio susitikimuose, kuriuose stiprinsime naujus įgūdžius.

Paleiskite tai, kas yra ne jūsų. Atlaisvinkite vietą naujiems dalykams. Tiems, kurie jus įkvėps ir ves pirmyn. Paleisdami dalykus, kurie paseno, jūs nieko neprarasite. Jūs augsite. Paleiskite seną skausmą ir eikite pirmyn. Paleiskite visus senus įpročius, seną mąstymą. Paleiskite ir žmones, kurie jus stabdo. Mes negalime atrasti naujų vandenynų, jeigu įsikibę laikomės senų krantų. Sukaupkite drąsą ir eikite paskui tas vertybes, kurios yra iš tikrųjų jūsų. Leiskite sau būti visokiais. Ir jums tai būtinai patiks.

burbulas

Visų pirma, labai džiaugiuosi, kad teko susipažinti su nuostabiu žmogumi, programos mokytoja Ilona prieš pat prasidedant programai. Buvau įstrigus giliai savo jausmuose, emocijose, kurios mane valdė ir su kuriomis nemokėjau susitvarkyti pati. Kai Ilona pasiūlė dalyvauti programoje labai apsidžiaugiau, kad pagaliau galėsiu kažką pakeisti, bet net neįsivaizdavau, kad tai padės tiek pasistūmėti į priekį. Ar norėčiau vėl dalyvauti programoje? Net nesuabejojus galiu pasakyti TAIP. Per visus praėjusius mėnesius programoje niekada nesuabejojau tuo ir nepamąsčiau, kad tas tris valandas, skirtas programai, galėčiau skirti kažkam naudingesniam ar įdomesniam. / Lina


Dalyvavimo sąlygos:

Renkama grupė nuo gegužės 31 d. (trečiadieniais) nuo 19:00 iki 22:00 val.

Investicija:

18 UŽSIĖMIMŲ + ĮSITIKINIMŲ KEITIMO PROGRAMA + KIEVIENĄ MĖNESĮ 2-3 PAPILDOMI PRAKTINIAI UŽSIĖMIMAI + UŽSIĖMIMŲ MEDŽIAGA PROGRAMOS PABAIGOJE

Užsiėmimų grupėje kaina: 450 Eur mokant iš karto / 500 Eur mokant dalimis (100 Eur/mėn.)

Jūsų dalyvavimas bus patvirtintas, gavus apmokėjimą. Sąskaitą atsiųsiu po registracijos.

Programa, į kurią sudėta neįkainojama 7 metų patirtis, unikalios žinios ir visa Širdis!

Jeigu vertinate tikrą ir nuoširdų bendravimą, atidų įsiklausymą į Jus, nesuvaidintą ir išgyventą patirtį bei per ją gautas žinias - aš laukiu Jūsų!

Jūsų vardas, pavardė (*)

El.paštas (*)

Telefono numeris (*)

REGISTRACIJA Į PROGRAMĄ "TAVO GYVENIMAS - TAVO TAISYKLĖS" nuo gegužės 31 d.

PASIRINKITE APMOKĖJIMO BŪDĄ

Čia galite užduoti klausimus, įrašyti komentarus, pageidavimus ar palinkėjimus :)

*Privalomi laukai