pakilti

Tęstinė programa

TAVO GYVENIMAS – TAVO TAISYKLĖS

NUOTOLINĖ SAVĘS PAŽINIMO PROGRAMA, SIEKIANTIEMS:

geriau suprasti save ir kitus

labiau pasitikėti savimi ir pasauliu

sustiprinti vidinę palaikymo komandą

IR VĖL JAUSTI:

gyvybingumą ir energiją, ryžtą ir drąsą, patrauklumą, laisvę nuo stabdančių tikėjimų ir svetimų standartų, įkvėpimą siekti tikslo, vidinę jėgą, kūrybiškumą, smalsumą, laisvę būti!

A

aa

PAGRINDINĖS PROGRAMOS IDĖJOS

A

Patirtis ir praktika rodo, kad įgyvendinti ilgalaikius tranformatyvius pokyčius galime tik tuomet, kai gerai PAŽĮSTAME SAVE: suvokiame savo santykį su aplinka ir kitais žmonėmis, matome priežasties-pasekmės ryšį savo gyvenime, pažįstame savo asmenybės dalis, matome jų daromą įtaką, suvokiame, ką jaučiame ir kaip tai atsispindi gyvenime ir t.t. Kitaip mūsų gyvenime tegali įvykti techniniai pokyčiai, kai mes mėginame keisti išorinį elgesį, bandome taikyti išgirstus patarimus, labai nesigilindami į savo vidinę poziciją šių dalykų atžvilgiu. Tokie pokyčiai gali įvykti gana greitai, tačiau klausimas, ar jie bus ilgalaikiai ir naudingi. O tam, kad įvyktų ilgalaikiai transformatyvūs pokyčiai, reikia laiko, įsigilinimo į save ir savo gyvenimą, žvilgsnio iš skirtingų perspektyvų ir aiškaus suvokimo, kas MAN tinka, o kas ne.

A

Patirtis rodo, kad vienkartiniai seminarai, nesvarbu kokie jie būtų stiprūs, duoda tik laikiną impulsą, kuris nuslūgsta po kelių dienų ar savaičių. Todėl, jeigu norite iš tikrųjų kažką pakeisti savo gyvenime, darbuotis reikia sistemingai. Pakeisti mąstymo būdą, suformuoti naujus įpročius, atsisakyti kenkiančių savybių – tai ne 21 dienos reikalas, per kurias liaunas daigelis tik pradeda dygti. Tad jeigu norime išaugti į tvirtą ir galingą medį, reikia laiko ir kantrybės, nes tik sistemingas ir ilgalaikis darbas duoda TIKRUS rezultatus.

A

TODĖL ŠI PROGRAMA YRA TĘSTINĖ, NESEKA PASKUI VIENĄ KONCEPCIJĄ IR YRA PRITAIKYTA REALIAM GYVENIMUI. NAUDOJANT PROGRAMOJE PATEIKTĄ INFORMACIJĄ, PRAKTIKAS BEI MATODUS, VYKSTA REALIOS VIDINĖS TRANSFORMACIJOS IR ATSIVERIA NAUJOS GYVENIMO ERDVĖS.

Nuo vaikystės mus lygino su kitais, sakė, kokie mes turime būti, kaip turime elgtis ir ko norėti. Ir palengva mes išmokome, kad tokie, kokie esame, nebūsime mylimi ir reikalingi. Ir visų pirma – sau. O kad taip neįvyktų, mes pradėjome lygiuotis į iliuzinius standartus, matuotis įvairias kaukes, demonstruoti vienas savo puses ir slėpti kitas. Ir taip palengva mes susipainiojome, pasiklydome ir pamiršome, KAS MES esame iš tikrųjų.

A

Todėl programa padės išsipainioti iš šio labirinto ir sukurti savo vidinę palaikymo komandą, mus palaikančią po bet kokios nesėkmės ir sakančią: “Taip, labai gaila, kad šį kartą taip nutiko, bet ačiū tau, kad pabandei ir stengeisi!” Ne, ji neskanduos “Tu – geriausias!”, nes tai būtų tiesa ne visada. Bet ji visada pasakys: “Bet kokiu atveju, mes su tavimi…”

A

Todėl programoje pateikiama informacija ir metodikos PADĖS JUMS SUSTIPRINTI SAVO VIDINĘ KOMANDĄ IR JŪS VIS REČIAU IEŠKOSITE ATRAMOS IŠORĖJE.

Mes puikiai suprantame savęs pažinimo ir priėmimo svarbą, savo kelio atradimo vertę, būtinybę atsisakyti primestų stereotipų ir išlaisvinti individualumą. Ir visa tai tikrai yra labai svarbu, tačiau realybė piešia kiek kitokį paveikslą. Labai dažnai savęs pažinimas yra susiaurinamas ir subanalinamas iki vieno klausimo “Koks (kokia) aš esu?” arba nelabai aišku ką reiškiančios frazės “Būti savimi”. Ir vietoje tikro savęs pažinimo, savo individualumo atradimo įvyksta paprasčiausia dekoracijų kaita, o esmė, tuo tarpu, išlieka ta pati: mes nepažįstame savęs, neatrandame savo unikalumo, o tik prisitaikome prie tam tikro šablono. Mini keičiam į maksi, ,,go-go” – pramoginiais šokiais, įgūdį aistringai vairuoti – įgūdžiu taip pat aistringai siuvinėti kryželiu, įžūlias ,,sexy-girl” keičia dorovingos ,,vedų moterys”. Mes ir toliau renkamės atitikti, pateisinti lūkesčius ir gyventi vaidmenyje, tegu išoriškai jis atrodo ir patrauklesnis. Todėl programa padės geriau pažinti save, atrasti savo kelią, pajausti unikalumą ir išsilaisvinti iš svetimų stereotipų.

A

GERIAU PAŽINSITE SAVE IR KITUS, PRADĖSITE MATYTI SAVO UNIKALUMĄ, IŠLAISVINSITE GYVENIMĄ NUO SVETIMŲ STEREOTIPŲ IR SUSTIPRINSITE TAI, KAS IŠ TIKRŲJŲ YRA JŪSŲ.

Daugumai žmonių savęs pažinimas – tai gan paini tema. Mes lengvai galime svarstyti apie kitus, papasakoti apie juos ilgiausias istorijas, bet kai išgirstame frazę “Papasakok apie save”, viskas sustingsta ir po trumpos pauzės pažeriame puokštę bendrų frazių – kur dirbame, ką veikiame, kur gyvename, kiek vaikų turime. Todėl programa padės aiškiau suvokti, kas mes esame, kokios mūsų vertybės, ko mes iš tikrųjų norime, kas mums svarbu, kuo mes ypatingi, o kai žinosime patys, mums nebereikės gyventi svetimų gyvenimų

A

Savęs pažinimas – tai smalsumas ir  nuostaba, susitikus su visu vidiniu turiniu, kurį mes akylai saugome bei slepiame nuo pašalinių akių, ir kuris tyliai valdo mūsų gyvenimus. Susitikti ir liautis neigti, slopinti, kaltinti kitus ar save, nustoti vertinti ir teisti, o priimti viską taip, kaip yra – be jokių “už” ar “prieš”. Toks susitikimas apšviečia tamsiausius sielos kampelius ir IŠLAISVINA.

A

Programoje pateikiami metodai, praktikos ir užduotys PADĖS JUMS AIŠKIAU SUVOKTI, KAS JŪS ESATE, KUO JŪS YPATINGAS, KOKIOS JŪSŲ VERTYBĖS, SIEKIAI, NORAI.

A

aa

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

Ši programa man labai patinka ir padeda. Jaučiasi dideli vidiniai pokyčiai. Džiaugiuosi, kad nusprendžiau prie jos prisijungti. Į viską labai įsigilinu, klausausi susikaupusi, kai ką pasižymiu sąsiuvinyje, atlieku visus pratimus. Medžiagos labai daug ir ji įdomi, įtraukianti ir, svarbiausia, naudinga bei efektyvi. Ačiū Jums 🙂 / Deimantė

A

Visų pirma, labai džiaugiuosi, kad teko susipažinti su nuostabiu žmogumi, programos mokytoja Ilona prieš pat prasidedant programai. Buvau įstrigus giliai savo jausmuose, emocijose, kurios mane valdė ir su kuriomis nemokėjau susitvarkyti pati. Kai Ilona pasiūlė dalyvauti programoje labai apsidžiaugiau, kad pagaliau galėsiu kažką pakeisti, bet net neįsivaizdavau, kad tai padės tiek pasistūmėti į priekį. Ar norėčiau vėl dalyvauti programoje? Net nesuabejojus galiu pasakyti TAIP. Per visus praėjusius mėnesius programoje niekada nesuabejojau tuo ir nepamąsčiau, kad tas tris valandas, skirtas programai, galėčiau skirti kažkam naudingesniam ar įdomesniam. / Lina

A

Ši programa – tai viena geriausių mano patirtų investicijų į save. Gilus vidinės tvarkos įvedinėjimas per nuoseklų darbą su savimi. Sluoksnis po sluoksnio lukštenausi iš aukos vaidmens, atradau tikrąsias savo vertybes, kurių net neįtariau esant, ravėjau, regis, neišravimus įsitikinimus, tirpinau emocines sankaupas – darbavausi tarsi speleologė savo pačios viduje. Penkis mėnesius trukusioje kelionėje žingsnis po žingsnio, užduotis po užduotis, praktika po praktikos lengvėjo mintys, aiškėjo sprendimai ir (netgi!) stebuklingai greitai pildėsi norai. / Eglė M.

A

Mane ši programa labai išlaisvina – pirmiausia nuo savęs pačios. Išblukina ribas, atpalaiduoja nuo stereotipų ir normų. Kiek tai įmanoma, kai viskas giliai užcementuota ir įsisenėję. Būna dienų, kai gyvenu be griežtų reikalavimų sau ir tuo pačiu kitiems, kai galiu ramiai ir paprastai priimti tai kas vyksta be nuostatų, reikalavimų ar kontrolės poreikio. Tai dar ne nuolatinė būsena, bet jau žinau – kad ir aš galiu taip gyventi. Ačiū už viską. / Ieva J.

A

Esu išbandžiusi keletą savęs pažinimo programų / užsiėmimų, bet jūs pranokstate juos visus ir mano lūkesčius. Informatyvu, tikslu ir aišku. Logiška taip pat. Ačiū. / Ieva

A

Programa buvo geriausia mano dovana sau. Tie penki mėnesiai prabėgo nejučia, lauktas kiekvienas susitikimas, kupinas įdomios ir naudingos informacijos, patirties, įžvalgų, praktikų, atsakymų. Viskas suprantamai ir paprastai, be jokių burtų, mistikų. Iki programos atrodė, lyg gyvenčiau tarp dangaus ir bedugnės, nesijaučiau esanti tvirta. Programos metu atsirado ir žemė po kojomis, ir dangų žydrą pamačiau. Be jokių drastiškų priemonių ar kardinalių sprendimų, ir tam neteko nei darbo keisti, nei vyro, namų ar draugų. Pasikeičiau aš. Nelabai įmanoma keliais sakiniais parašyti, kas įvyko mano gyvenime, bet tikrai įvyko kažkas TOKIO. Programa tikrai verta didelio dėmesio. / Kristina Z.

A

Programos metu išmokau ne tik nusiraminti, atpažinti tinkamiausią, širdžiai patraukliausią sprendimą, bet ir išryškinti tikrąsias SAVO gyvenimo vertybes, “paleidau” ir “tebepaleidinėju” įsižeidimus, nuoskaudas, liūdesį, kurie veda tik prie galvos skausmo. (Ypač ilgai “virškintas” faktas, kad niekas nieko neprivalo man buvo svarbus atradimas, keitęs požiūrį į aplinką, savo pačios veiksmus.) Dar supratau, kokia noriu-turiu (“privalau”??? :D) būti, kaip atrodo širdies, kūno ir proto dialogas. Išvada paprasta: kursai duos daug naudos, keis gyvenimą iš esmės, bus veiksmingi, jei yra užsispyrimo dirbti su savimi ir drąsos pamatyti save tokį, koks esi. Ačiū Tau, Ilona, už tavo laiką, individualiai taikytas ir įrašytas meditacijas ir, žinoma, gerą spyrį į ten, kur jo reikia. 😀 / AURA

DAUGIAU ATSILIEPIMŲ RASITE ČIA >>>

A

aa

PROGRAMOS EPIZODAI

A

 A

A

aa

UŽSIĖMIMŲ TEMOS IR GALIMI REZULTATAI

Kiekvienas žmogus – tai tam tikra sistema, sudaryta iš keletos lygių. Ir dažnai mes negauname norimo rezultato todėl, kad dirbame tik su vienu lygiu, nesuvokdami savęs kaip visumos, arba pradedame “ne nuo to galo”, manydami, kad iš pirmos klasės galime iš kart peršokti į dvyliktą. Todėl šios programos struktūra yra paremta neurologinių lygių modeliu, apimančiu 6 аsmenybės lygius.

A

1 užsiėmimas / Aš ir gyvenimas Savęs pažinimas – tai ilgas procesas, bet tam, kad jis netaptų pabaigos neturinčiu betiksliu užsiėmimu, programos pradžioje labai aiškiai išnagrinėsime jūsų gyvenimą, nustatysime “silpniausias” sritis, kurias jūs auginsite programos metu. PAMATYSITE, KUR STRINGATE IR GALĖSITE TAI PRADĖTI KEISTI.
2 užsiėmimas / Gyvenimo scenarijus Suprasite, kas vyksta, kaip Jūs tai darote ir ką galite padaryti, kad būtų kitaip. Pamatysite savo pozicijas ir motyvus. Atpažinsite pagrindinį būdą, kuriuo formuojate savo gyvenimą ir santykius su kitais. Atrasite tas vietas, kuriose dažniausiai suklumpate. Atsiras naujas pasaulio matymas, nuoseklumas ir dar daugybė kitų įdomių potyrių ir išgyvenimų. ATSIRAS AIŠKUMAS, DĖL KOKIŲ PRIEŽASČIŲ GYVENIMAS YRA BŪTENT TOKS IR KĄ REIKIA DARYTI.
3 – 4 užsiėmimai / Motyvai Identifikuosite pagrindinį motyvą, dėl kurio jūsų gyvenimas yra būtent toks, koks yra. MOTYVAI – tai tikrieji mūsų tikslai, kurie yra realizuojami visada 100%. Tol, kol nematome savo motyvų, nuo norimo gyvenimo mus skiria praraja. Motyvai – tai būdas matyti, ką mes IŠ TIKRŲJŲ darome ir ko nedarome, nes…tai, ką mes GALVOJAME apie tai, ką darome, ir tai, ką DAROME iš tikrųjų – du skirtingi dalykai. MATYDAMI SAVO TIKSRUOSIUS MOTYVUS, GALĖSITE SĄMONINGAI PRADĖTI JUOS VALDYTI.
5 – 6 – 7 – 8 užsiėmimai / Emocijos Užsiėmimai, skirti darbui su pagrindinėmis stbadančiomis emocijomis – baime, gėda ir kalte. Baimė, gėda ir kaltė – emocinis bermudų trikampis, kuriame pradingsta jūsų norai ir gyvenimo džiaugsmas. Tai emocijos, kurios paralyžuoja gyvenimą ir stabdo bet kokius pokyčius. Jos laiko jus tame gyvenimo scenarijuje, kuriame esate ir paverčia jus marionetėmis, tarnaujančiomis kitų žmonių lūkesčiams. Išmokus sąveikauti su šiomis emocijomis, atsiveria durys į kitokį gyvenimą. IŠMOKSITE VALDYTI EMOCIJAS IR NEBŪTI JŲ ĮKAITAIS.
9 užsiėmimas / Vertybės Išgryninsite tikrąsias vertybes ir pradėsite jas realizuoti. Vertybės – mūsų gyvenimo pagrindas, tačiau dažnai mes gyvename pagal primestas vertybes ir viduje jaučiame nuolatinį nepasitenkinimą. O gyvenimas teikia džiaugsmą tik tuomet, kai jame realizuojamos mūsų širdyje gyvenančios vertybės. REALIZUODAMI VIDINES VERTYBES VIDUJE JAUSITE VIS DIDESNĘ PILNATVĘ IR RAMYBĘ.
10 užsiėmimas / Savybės ir gebėjimai Išnagrinėsite savo savybes, išgryninsite stipriąsias puses ir atrasite jų panaudojimo galimybes. Liausitės kamuotis, bandydami kovoti su savo silpnybėmis, atrasite tai, kas jumyse iš prigimties yra stipru ir tai auginsite. DAR LABIAU PAŽINSITE SAVE IR ATSKLEISITE SAVO GALIMYBES.
11 užsiėmimas / Įsitikinimai. Įsitikinimai – tai tam tikros vidinės programos, kurias suformavo mūsų patirtis – teigiama ar neigiama. Tai tarsi akiniai, pro kuriuos mes matome pasaulį, kitus žmones ir save. Įsitikinimai – tai mūsų sprendimai, kuriuos mes kažkada priėmėme, ir kurie labai dažnai apriboja mūsų galimybes, kaišioja pagalius į ratus ir uždaro į ne visada maloniai įrengtą narvelį. Darbas su įsitikinimų keitimu. IDENTIFIKUOSITE RIBOJANČIUS ĮSITIKINIMUS IR PRADĖSITE LAISVINTIS IŠ JŲ DAROMOS ĮTAKOS.
12 užsiėmimas / Sąmonės lygmenys Susipažinsite su 8 sąmonės lygmenų sistema, identifikuosite, kuriame esate jūs, pradėsite geriau suprasti kitus žmones. IŠAUGS JŪSŲ SĄMONINGUMO LYGIS.
13 užsiėmimas / Apie meilę sau, pasitikėjimą savimi, savivertę ir buvimą savimi. Idėjos ir realybė. Susipažinsite su įvariomis koncepcijomis, požiūriais ir sužinosite būdus, kaip visa tai stiprinti.
14 – 15 užsiėmimas / Aš ir NE Aš. Identiteto klausimai. Pamatysite, kurias savo dalis atmetate ir susidraugausite su jomis. Tam, kad išsiskleistų jūsų vidinė stiprybė. Aiškiai suvoksite, kaip atskiriate save nuo savo galimybių ir vidinio potencialo. Pamatysite, kaip jūsų vidinis susiskaldymas daro įtaką jūsų gyvenimui ir norams. PRADĖSITE JAUSTI VIDINĘ JĖGĄ IR VIS REČIAU IEŠKOSITE PATVIRTINIMO SAVO VEIKSMAMS IŠORĖJE.
16 užsiėmimas / Misija ir pašaukimas Ieškosime atsakymų į klausimą “Kokia mano gyvenimo misija? Vardan ko aš gyvenu?” Gausite konkrečius metodus, padėsiančius atsakyti į šiuos svarbius klausimus.

A

PROGRAMOS VARIANTAI

 

SAVARANKIŠKAI SU ASMENINĖM SESIJOM
147 Eur  347 Eur

A

KOKIA DAR PROGRAMOS NAUDA?

A

SUSIGRĄŽINSITE SAVO VIENTISUMĄ. Žmogus – tai sistema, kurią sudaro mažiausiai trys dalys: informacija, energija, materija. Todėl programoje koncentruosite dėmesį į tai, kam galite daryti įtaką: savo mintis, emocijas (reakcijas), veiksmus, ir atkursite save kaip sistemą.

SUSITAIKYSITE SU SAVIMI. Spręsite vidinį Širdies ir Proto konfliktą bei styguosite vidinės komandos darbą. Atsiras aiškumas ir žinojimas, kur einate ir ką turite daryti.

SUSIJUNGSITE SU PRIGIMTINE GALIA. Pamatysite, kurias savo dalis atmetate ir pamėginsite susidraugauti su jomis. Tam, kad išsiskleistų jūsų vidinė stiprybė. Aiškiai suvoksite, kaip atskiriate save nuo savo galimybių ir vidinio potencialo. Pamatysite, kaip jūsų vidinis susiskaldymas daro įtaką jūsų gyvenimui ir norams. Per praktiką pamatysite, kaip veikia jūsų vidinė komanda, nuo kurios sąveikos priklauso tai, ką jūs transliuojate į aplinką. Pradėsite kurti vidinę pilnatvę ir formuoti vidinę atramą.

NAUJAI PAMATYSITE PASAULĮ. Keičiasi požiūris į save ir supantį pasaulį, “remontuojasi” santykiai su savimi bei aplinka. Stiprėja savivertė ir meilė sau. Sunkiau pasiduosite įvairioms manipuliacijoms, paremtoms baime, gėda ir kalte. Atblokuosite gyvybines jėgas, kurias dabar išnaudojate tam, kad viskas liktų taip, kaip buvo.

ATKURSITE VIDINĘ ATRAMĄ. O tai reiškia, kad pradėsite labiau savimi pasitikėti, jausitės laisvesni, stipriau save mylėsite, tvirčiau jausitės bet kokiose gyvenimiškose situacijose.

A

aa

IR DAR KELIOS MINTYS APIE PROGRAMĄ…

A

Ši programa, skirta savęs pažinimui, GALI TAPTI RAKTU Į DVI LABAI SVARBIAS VIDINES ERDVES – LAISVĘ IR LAIMĘ.

A

Aš žinau, kad savęs pažinimas žmogui būtinas tam, kad jis aiškiai pamatytų, kaip jis pats kuria tam tikrus scenarijus, suvoktų visus savo užslopintus jausmus, į dienos šviesą ištrauktų realius motyvus, kurie slypi už elgesio modelių, minčių, emocijų. Išmokti su tuo būti, tvarkytis, nežalojant nei savęs, nei kitų, neperkeliant atsakomybės kitiems ir nekaltinant savęs. Ir tada tvirtai atsistoti ant savo kojų, gyventi pilnavertį gyvenimą, kuriame yra ir vasara, ir žiema, pakilimai ir kritimai, meilė ir neapykanta, baimė ir drąsa. Gyventi TIKRĄ, o ne kitų sugalvotą gyvenimą.
 A
Programa “TAVO GYVENIMAS – TAVO TAISYKLĖS” yra sukurta tam, kad per savęs pažinimą išsivaduotumėte iš primestų stereotipų, pakeistumėte pasenusį ir nebereikalingą vidinį turinį, kuris neteikia pasitenkinimo, džiaugsmo ir pilnatvės pojūčio. Tam, kad pažintumėte ir priimtumėte save, sustiprintumėte savo atramą ir susijungtumėte su vidine jėga.
 A
Priimdami visą tiesą apie save, mes įgauname didingą jėgą ir drąsą. Drąsą būti savimi, gyventi taip, kaip patinka, daryti tai, ko norisi, kurti, mylėti, o kartais ir krėsti pokštus. Atsiranda daugiau laisvės ir spontaniškumo. Ir tada gyvenimas suspindi kitokiomis spalvomis, pradeda žaisti švelniais blyksniais. Ir atsiranda daugiau energijos, kuri leidžia nuversti kalnus ir įkopti į viršukalnes, kurios atrodė neįveikiamos.
 A
Ši programa – 20-ies metų domėjimosi žmogaus psichologija ir 8-ų metų darbo su savimi rezultatas. Kaip dėlionę dėliojau iš įvairių praktikų, metodų, patyrimų. Visas programos turinys – asmeniškai išgyventas, išmėgintas, patirtas ir veikiantis. Čia apjungtos teorinės žinios, praktinės užduotys, žaidimai, meditacinės technikos. Programoje pateikiu konkrečias metodikas, kurios VEIKIA ir duoda REZULTATĄ. Ir tai ne tik mano pasvajojimai. Tai patiria ir tie, kurie jau dalyvavo ar dalyvauja programoje šiuo metu. Žinoma, kokius konkrečiai rezultatus turėsite, pirmiausiai priklausys nuo Jūsų ketinimo, noro ir pastangų. 
A
Ši programa, ko gero, netiks tiems, kurie ieško stebuklingų piliulių, laimės receptų, tiki, kad viskas gali būti padaryta už juos ir dar greitai.
A
ŠI PROGRAMA YRA SKIRTA SUAUGUSIEMS, ATSAKINGIEMS IR GALVOJANTIEMS “SAVO GALVA” ŽMONĖMS. ARBA SIEKIANTIEMS TOKIAIS BŪTI. PROGRAMOS FORMATAS UGDO SAVARANKIŠKUMĄ, DISCIPLINĄ, GEBĖJIMĄ DIRBTI SU SAVIMI NUOSEKLIAI IR SISTEMINGAI.
A
Kviečiu ir Tave prisijungti prie tų, kurie nusprendė rašyti naują savo gyvenimo istoriją.
Aš tai padariau ir dabar galiu padėti Tau.
Su meile, Ilona

A

aa

A

Paleisti tai, kas yra ne jūsų ir atlaisvinti vietą naujiems dalykams.

Paleisti seną skausmą, senus įpročius ir seną mąstymą. O gal ir žmones, kurie jus stabdo.

Paleisti senus krantus ir atrasti naujus vandenynus.

Sukaupti drąsą ir eiti paskui tas vertybes, kurios yra iš tikrųjų jūsų.

Leisti sau būti visokiais ir gyventi savo gyvenimą.

Jums tai būtinai patiks!

BELIEKA PASAKYTI SAVO GYVENIMUI GARSŲ “TAIP!” 

PROGRAMOS YPATUMAI

Programa vyksta NUOTOLINIU būdu. 

Programą sudaro 16 užsiėmimų. Bendra programos trukmė 4 mėnesiai, kurių eigoje vieną kartą per savaitę (penktadieniais) iki 19:00 val. jūsų pašto dėžutę pasieks laiškas su nuoroda į puslapį, kuriame rasite užsiėmimus.

Prie puslapio galėsite jungtis bet kuriuo jums patogiu laiku. Visi įrašai ir kita medžiaga bus pasiekiamas tiek programos metu, tiek ir mėnesį po jos. Visą medžiagą galėsite parsisiųsti į savo kompiuterį ir naudoti savo reikmėms, kada tik jausite poreikį.

Vienos video pamokos trukmė apie 1 val. + praktinės užduotys + vizualizacijos + namų darbai. 

NUOTOLINĖS PROGRAMOS PRIVALUMAI: 

  • tauposi laikas, nereikia niekur važiuoti, skubėti, strigti kamščiuose,
  • įsisavinti pateiktą medžiagą galite bet kuriuo jums patogiu laiku,
  • stiprėja savarankškumas, disciplina, įgūdis darbuotis nuosekliai ir sistemingai,
  • didėja sąmoningumas ir mažėja priklausymas nuo kitų žmonių,
  • gryninasi tai, kas iš tiesų yra jūsų, ir nėra terpės “prisirankioti” svetimų šiukšlių.

JEIGU ESATE KELIO PRADŽIOJE IR BAUGINA, KAD GALI SAVARANKIŠKAI NEPAVYKTI ĮSISAVINTI MEDŽIAGOS, JŪS TURITE GALIMYBĘ PASIRINKTI VARIANTĄ SU ASMENINĖMIS SESIJOMIS.

Pasirinkus šį variantą, medžiaga bus pateikiama tokiu pat būdu, kaip ir pirmuoju atveju, tačiau Jūs turėsite 10 asmeninių sesijų, kurių metu darbuosimės su Jums aktualiais klausimais. Sesijų laikas bus derinamas atskirai, prasidėjus programai. Vienos sesijos trukmė 1 – 1.5 val. Sesijos gali vykti skype arba gyvai (Vilniuje).

VISI PROGRAMŲ DALYVIAI KARTĄ PER MĖNESĮ GALĖS DALYVAUTI GRUPĖS UŽSIĖMIMUOSE INTERNETU. Laiką iš anksto pranešiu atskiru laišku.

Taigi, ką veiksite tamsiais rudens vakarais?

ŽINOMA, SKIRSITE LAIKO SAVĘS PAŽINIMUI!

A

 SAVARANKIŠKAI SU PALAIKYMU
 UŽSIĖMIMŲ SKAIČIUS  16 VIDEO PAMOKŲ  16 VIDEO PAMOKŲ + 10 ASMENINIŲ SESIJŲ
 UŽSIĖMIMO TRUKMĖ  1 – 1.5 val.  1 – 1.5 val.
 MEDŽIAGOS FORMATAS  VIDEO PAMOKOS  VIDEO PAMOKOS
 DAŽNUMAS 1 kartą per savaitę  1 kartą per savaitę
DALYVIŲ SKAIČIUS neribotas iki 10 dalyvių
DIENA / LAIKAS Penktadienis  Penktadienis
ASMENINĖS SESIJOS nėra 10 sesijų
SESIJOS TRUKMĖ 1 – 1.5 val.
SESIJŲ LAIKAS derinamas atskirai
 UŽSIĖMIMŲ PRADŽIA RUGSĖJO 08 d.  RUGSĖJO 08 d.
KAINA 147 Eur 347 Eur