pakilti

Patyriminis seminaras “Kas tavo gyvenimą pavers švente?”

Ir vėl metai skaičiuoja paskutinius mėnesius…dienas…valandas…minutes. Ir ne visada aišku, kur gi dingo tos 365 dienos, kurias turėjote metų pradžioje. Kiek iš jų jautėtės laimingi, įkvėpti, motyvuoti? O kiek liūdėjote, pergyvenote, jautėte apatiją? Kiek dienų praleidote naudingai sau ir pasauliui, o kiek – tik planavote tai padaryti?

 

KIEK DIENŲ GYVENIMĄ JAUTĖTE KAIP ŠVENTĘ?

 

Kiekviena diena – tai nauja galimybė padaryti kitaip.

Kviečiu į tokią dieną, kurioje pasisemsite jėgų, įkvėpimo ir motyvacijos naujiems siekiams!

TAI DIENA, NUO KURIOS PRIKLAUSYS ATEINANTYS METAI!

 
 

Visi mes turime pačių įvairiausių svajonių: sukurti verslą, sutikti tinkamą žmogų, sulieknėti (arba atvirkščiai), išmokti kokią nors kalbą, rasti daugiau laiko sau ir panašiai. Ir vienas svajones realizuojame lengvai ir greitai, o kitos metų metais lieka ant popieriaus lapo arba mintyse. Juk tikrai jau ne vienerius metus aptinkate, kad kai kurie pažadai taip ir liko pažadais. Praktika rodo, kad itin sunkiai pasiekiami tie tikslai, kuriuose nerealizuojamos mūsų vidinės vertybės, kuriuos mes pasigauname išorėje, nes taip reikia, nes tai madinga, kiti taip daro, jie apie tai svajojo ir panašiai. O kur gi tuose tiksluose esame mes?

A

TODĖL ŠIO SEMINARO TIKSLAS – PADĖTI KIEKVIENAM DALYVIUI IŠGRYNINTI, SUFORMUOTI IR PALEISTI Į ERDVĘ SAVUOSIUS TIKSLUS.

 

ATSKLEISKITE SAVYJE ĮKVĖPIMO, MOTYVACIJOS IR VIDINĖS JĖGOS ŠALTINĮ, KAD ĮGYVENDINTUMĖTE TAI, KO NORITE.

A

aa 

 

A

KURSITE KITŲ METŲ PAMATUS. Seminaro eigoje paprastų ir efektyvių metodų pagalba suformuluosite bei išgryninsite savo tikruosius tikslus – tuos, kurie bus jūsų motyvacijos šaltinis.

Iš giliausių vidinių klodų IŠKELSITE SAVO VERTYBES, kurios ir yra jūsų įkvėpimo, motyvacijos ir judėjimo pagrindas. Atsakysite į klausimą, kas SVARBU BŪTENT JUMS ir atrasite būdus realizuoti tai, kas iš tiesų yra jūsų, taip sustiprindami vidinės pilnatvės pojūtį, įkvėpimą ir kasdieninės šventės pojūtį.

Susipažinsite su savo VIDINE KOMANDA, aiškiai pamatysite, kurioje vietoje yra strigimas, ir sutaikysite ją. Stebuklai vyksta tuomet, kai protas, širdis ir kūnas veikia viena kryptimi. Pamatysite, kokią įtaką aplinkai daro jūsų vidinė būsena ir sukursite tokią, kai širdis dainuoja, protas ploja katučių, o kūnas pasiruošęs vykdyti visas komandas.

Nutiesite tvirtą tiltą tarp savo norų ir veiksmų, kad kitais metais jus lydėtų vidinė motyvacija, įkvėpimas, o metų pabaigoje matytumėte, kad planuotų reikalų indas gerokai tuštesnis už padarytų. Aiškiai ir tvirtai išreikšite savo tikslus ir paleisite juos į erdvę tam, kad jie pagaliau realizuotųsi.

Praktika seminare sudaro didžiąją dalį. Tai paprastos, aktyvios, linksmos ir efektyvios užduotys, kurių pagalba išsigryninsite ateinančių metų tikslus ir užsuksite mechanizmą, vesiantį jus į jų įgyvendinimą. Teorija, praktika ir šiek tiek šventinės magijos…Visa tai ir dar daugiau – patyriminiame seminare KAS TAVO GYVENIMĄ PAVERS ŠVENTE?

 

ATRASKITE RAKTUS, KURIE ATVERS KASDIENYBĖS DURIS ŠVENTEI!

 

aa

Seminarą veda Ilona Tamošiūnienė / lektorė, koučingo specialistė, knygos “Drąsą gyventi” autorė…

“NE IŠ PASAKOJIMŲ AR KNYGŲ ŽINAU: ką reiškia pradėti viską iš naujo, kaip išgyventi griūtis (verslo, santykių) ir nepalūžti, kaip atkurti pasitikėjimą savimi ir vėl pradėti save vertinti, kaip atlaikyti pokyčių diktuojamą stresą, kaip bijoti, bet priimti sprendimus ir eiti savo keliu, kaip pakeisti profesiją ir imtis naujos veiklos, kai tau toli ne ‘-niolika’ ir nebeturi jokio pagrindo po kojomis, kaip atlaikyti aplinkos pasipriešinimą ir nesupratimą, kaip nustoti ieškoti meilės ir supratimo išorėje, ir atrasti tai savyje…” 

DAUGIAU APIE MANE RASITE ČIA >>>

 

SEMINARO INFORMACIJA

A

SEMINARAS VYKS:

VILNIUJE / lapkričio 25 d. nuo 10:00 iki 19:00 val. / V. Grybo g. 7 (konferencijų salė)* 

KAUNE / gruodžio 02 d. nuo 10:00 iki 19:00 val. / viešbučio “Best Baltic Kaunas” konferencijų salėje, A. Mickevičiaus g. 28*

KLAIPĖDOJE /gruodžio 09 d. nuo 10:00 iki 19:00 val. / viešbučio “Ibis Styles Klaipėda” konferencijų salėje, Nemuno g. 52*

A

SEMINARO KAINA 

117 Eur

Jūsų dalyvavimas bus patvirtintas, gavus mokėjimą.

APMOKĖTI UŽ SEMINARĄ VILNIUJE ČIA >>>

APMOKĖTI UŽ SEMINARĄ KAUNE ČIA >>>

APMOKĖTI UŽ SEMINARĄ KLAIPĖDOJE ČIA >>>

A

MAKSIMALUS SEMINARO DALYVIŲ SKAIČIUS 

15 dalyvių

A

Po apmokėjimo į Jūsų el.pašto dėžutę bus atsiųstas dalyvavimo patvirtinimas. Artėjant seminarui, su Jumis susisieksiu papildomai ir priminsiu apie seminarą.

Jeigu laiško negausite valandos bėgyje, patikrinkite kitus pašto dėžutės skyrius (reklama, naujiniai, spam’as). Jeigu laiško nerasite ir tenai, būtinai skambinkite tel. +370 624 66482 arba rašykite el.paštu ilona.tamosiuniene@108studija.lt

*Vieta, kurioje vyks seminaras, gali keistis. Apie pasikeitimus informuosiu likus kelioms dienoms iki seminaro.