pakilti

Praktinis seminaras “UŽBURTAS RATAS”

Spalio 14 d. VILNIUJE (“gyvai”) / spalio 21 d. INTERNETU


Ką daryti, kad nebetektų kartoti frazės “Norėjau kaip geriau, išėjo kaip visada…”?


!

Gyvenimas. Rytas… pusryčiai... darbas... pietūs... darbas... grįžti namo... buitis... miegas. Ir vėl iš naujo. Ir kartais taip norėtųsi, kad viskas būtų kitaip. Bet kažkas laiko. Laiko surakinęs geležiniais gniaužtais ir atrodo, kad nieko negali pakeisti. Sakai “Toks mano likimas”, nors kažkur viduje tylus balselis vis bando atkreipti tavo dėmesį. Apsimeti, kad negirdi. Ir gyveni toliau. Taip, kaip reikia. Taip gerai ištyrinėtame ir iki skausmo pažįstamame savo gyvenimo rate.

!

Darbas. Turėjai daug vilčių, kad šį kartą jau tikrai padidins atlyginimą. Padidino. Kolegai. Tik ne tau. Ir jau ne pirmą kartą. Skaudu. Pyksti. Ir vieną dieną nusprendi, kad “jau viskas, jau gana”. Išeini kitur. Dirbi, stengiesi. Lauki, kol įvertins. Kolegą paskyrė vadovauti, o tu lieki ten pat. Ir vėl ten pat. Nesuprastas. Neįvertintas. O juk norėjai tiek nedaug.

!

Žmonės. Stengeisi pasitikėti. Atsivėrei. Išdavė. Įskaudino. Nusprendei, kad daugiau niekuo nepasitikėsi. Bet taip negali. Ir vėl tenka pasitikėti. Galvoji, kad šį kartą viskas bus kitaip. Bet ir vėl įskaudino. Išdavė. Ir dar kartą. Ir dar kartą. O juk norėjai, kad tave mylėtų, priimtų ir neišduotų. Regis, tiek nedaug.

Keičiasi dekoracijos ir veikėjai, tik scenarijus lieka toks pat. Atrodytų, norime vienų dalykų, o gauname kitus, kartais – priešingus savo norams. Mums atrodo, kad viskas turėtų vykti taip, kaip mes suplanavome, tačiau labai dažnai rezultatas sudūžta, atsitrenkęs į gyvenimo realijas. “Kaip užburtam rate...” – galvojame mes, niekaip negalėdami nutraukti begalinės pasikartojimų grandinės. Kodėl?


SEMINARO METU:

 • Nagrinėsime, kaip gyvenimas virsta “užburtu ratu” ir kodėl tam tikros situacijos kartojasi vėl ir vėl.

 • Kalbėsime apie tai, kaip susiformuoja gyvenimo scenarijus ir kodėl sunku jį pakeisti.

 • Sužinosite pagrindines priežastis, kodėl dažnai nepavyksta nutraukti “užburto rato” ir, žinoma, gausite konkrečius metodus, kaip tai padaryti.

 • Teorija, praktika, žaidimai ir šiek tiek “burtų”.


SEMINARĄ VEDA

Ilona Tamošiūnienė

Asmeninių pokyčių konsultantė, lektorė, knygos “Drąsa gyventi” autorė.

NE IŠ PASAKOJIMŲ AR KNYGŲ ŽINAU: ką reiškia pradėti viską iš naujo, kaip išgyventi griūtis (verslo, santykių) ir nepalūžti, kaip atkurti pasitikėjimą savimi ir vėl pradėti save vertinti, kaip atlaikyti pokyčių diktuojamą stresą, kaip bijoti, bet priimti sprendimus ir eiti savo keliu, kaip pakeisti profesiją ir imtis naujos veiklos, kai tau toli ne ‘-niolika’ ir nebeturi jokio pagrindo po kojomis, kaip atlaikyti aplinkos pasipriešinimą ir nesupratimą, kaip nustoti ieškoti meilės ir supratimo išorėje, ir atrasti tai savyje...

AŠ TAI PADARIAU, O DABAR NORIU IR GALIU PADĖTI JUMS. BELIEKA NUSPRĘSTI, KAD LAIKAS ATĖJO!

Daugiau apie mane rasite čia >>>


SEMINARO INFORMACIJA

SEMINARAS VYKS:

 • spalio 14 d. VILNIUJE / vietą, kurioje vyks seminaras, pranešiu užsiregistravusiems dalyviams /

 • spalio 21 d. INTERNETU / užsiregistravusiems dalyviams bus atsiųsta prisijungimo nuoroda /

SEMINARo LAIKAS:

 • spalio 14 d. nuo 18:00 iki 21:30 val.

 • spalio 21 d. nuo 18:00 iki 21:30 val.

SEMINARO KAINA IR DALYVAVIMO SĄLYGOS:

 • seminaro 'gyvai' kaina 30 Eur

 • seminaro internetu kaina 20 Eur

 • Dalyvavimas bus patvirtintas, gavus mokėjimą. Sąskaitą atsiųsiu po registracijos.


REGISTRUOTIS Į SEMINARĄ:

Jūsų vardas, pavardė (*)

El.paštas (*)

Telefono numeris (*)

REGISTRACIJA Į SEMINARĄ "UŽBURTAS RATAS"

PASIRINKITE DALYVAVIMO SEMINARE DATĄ IR BŪDĄ

Papildoma informacija, komentarai

*Privalomi laukai