pakilti

Patyriminis seminaras “Savęs pažinimas: AŠ ir NE AŠ”

ABEJOJATE SAVO JĖGOMIS?

TRŪKSTA PASITIKĖJIMO SAVIMI IR ĮKVĖPIMO?

LAIKAS TAI PAKEISTI!

Jeigu trūksta energijos ir įkvėpimo įgyvendinti siekius.

Jeigu jautriai reaguojate ir jus “išmuša iš vėžių” į kitų žmonių nuomonė.

Jeigu jums atrodo, kad su jumis kažkas “ne taip”.

Jeigu atsisakote savo norų todėl, kad kiti jūsų nepalaiko.

Jeigu neleidžiate sau norėti ir taikotės prie aplinkybių, kurios jums nepatinka.

A

aa 

 

Kažkada buvome vaikais. Augome skirtingose sąlygose, kitokiose šeimose, skirtingai auklėjami. Girdėdami tėvų žodžius, stebėdami jų elgesį, mes mokėmės gyventi, pažinome pasaulį. Taip kiekvienas iš mūsų susikūrėme savo istorijas ir tam tikrose situacijose priėmėme skirtingus sprendimus. Kažkas nusprendė: „Daugiau niekada neprieštarausiu mamai“. Kitas nusprendė, kad meilę ir dėmesį gaus tik tada, kai kovos. Trečias nusprendė, kad kažką gauti galima tik prašant. Ketvirtas pavirto maža pelyte – kad tik jo niekas nepastebėtų…Nusprendėme ir pamiršome. Tačiau tie vaikystės sprendimai niekur neišgaravo. Jie taip ir liko su mumis ir lydi mus visą gyvenimą.

A

Buvo diena, kai mes daliai savęs pasakėme ,,NE’’. O dabar ieškome vidinės ramybės, balanso ir harmonijos, tačiau nepriimta dalis tam priešinasi, o padaryti tai be jos – pakankamai sudėtinga. Mes kuriame planus, audžiame svajones, bet niekaip negalime išjudėti iš to ,,užburto rato’’, kuriame viskas pažįstama iki skausmo, o taip norėtųsi, kad būtų kitaip. Bet ,,kitaip’’ taip ir neįvyksta, nes mes atsisakėme savo vidinės jėgos.

A

Tą dieną, kai daliai savęs pasakėme ,,NE’’, mes praradome vidinę atramą ir patvirtinimo savo veiksmams ieškome aplinkoje. Todėl mums taip svarbu, ką kiti žmonės galvoja apie mus, kaip jie vertina mūsų sprendimus, o nesulaukę jų palaikymo, mes dažnai atsisakome savo norų ir svajonių, atsisakome to, kas mums svarbu, kenčiame ir kaltiname kitus. Ir sakome, kad mums trūksta pasitikėjimo savimi.

A

Seminare “SAVĘS PAŽINIMAS: AŠ IR NE AŠ” Jūs identifikuosite pagrindinį būdą gauti meilę ir palaikymą iš kitų. Pripažinę tas savo savybes, kurias neigiate, jūs pasijusite tvirčiau ir jums mažiau įtakos turės kitų žmonių nuomonė. Ir tai nereiškia, kad jūs atitolsite nuo jų. Galbūt atvirkščiai: kai suprasite save, jums bus lengviau suprasti kitus. Jūs pasijusite laisvesni santykiuose, negriaudami jų.

Mes užsidarėme į susikurtą įvaizdžio narvelį ir didžiąją dalį energijos skiriame tam, kad apgintumėm šį kūrinį. Mes pasirengę atsisakyti savo norų ir rezultatų vardan susikurtos istorijos apie save. Mes norime, kad kiti galvotų apie mus taip, kaip norime mes, o kai tai nevyksta – kankinamės patys ir kankiname kitus, bandydami įrodyti savo teisumą. Ir kenčiame suprasdami, kad nemylime savęs.

A

Atsiskyrę nuo savo vidinės jėgos, mes blaškomės tarp pasirinkimo ,,arba…arba’’, nematydami, kad yra daug daugiau variantų. Mes jaučiamės suvaržyti, galvojame, kad privalome gyventi pagal kitų reikalavimus, atitikti svetimus standartus, nes kitaip jie mūsų nepriims. Ir taip bus tol, kol nesusidraugausime su ta dalimi, kuriai pasakėme ,,NE’’.

A

TODĖL SEMINARAS SKIRTAS TAM, KAD JŪS:

PAMATYTUMĖTE, kuo pakeičiate savo siekius ir kokie yra tikrieji jūsų tikslai. Gausite aiškią metodiką, kaip tai keisti ir siekti to, ko norite.

PAMATYTUMĖTE, kurias dalis atmetate ir tam tikrų metodų pagalba PRIIMTUMĖTE visą save ir SUSIJUNGTUMĖTE su savo vidine galia.

SUVOKTUMĖTE kaip atskiriate save nuo galimybių, o tai pamatę, TURĖTUMĖTE visus šansus pradėti jomis naudotis.

PATIRTUMĖTE kaip veikia jūsų vidinė komanda ir nuo kurios priklauso tai, ką jūs transliuojate į aplinką ir seminaro metu PRADĖTUMĖTE DERINTI jos darbą.

SUSTIPRINTUMĖTE pasitikėjimą savimi, savivertę ir meilę sau.

A

Atmesdami dalį savęs, mes tiesiog bandome apsisaugoti nuo emocijų ir taip atitoliname tą gyvenimą, kurį norėtumėm gyventi. Draudimas jausti baimę, gėdą ir kaltę – tai tarsi narvas, į kurį mes užsidarome. Seminare “SAVĘS PAŽINIMAS: AŠ IR NE AŠ” susitiksite su drakonu, kuris suvartoja didžiausią jūsų energijos kiekį – su reikšmingumu, pamatysite, kaip jis slepiasi už jūsų baimių ir kaip įkalina jus tam tikrame scenarijuje.

aa

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

A

Žinia apie seminarą tarytum pati mane susirado, kai man to labiausiai reikėjo. Akimirksniu, ryte prarijau akimis informaciją – užkabino, rezonavo – užsiregistravau! Viskas vyko impulsyviai ir iš “dūšios” – viskas vyko taip, kaip turėjo vykti – tai supratau po seminaro… Ačiū miela Ilona, už “pamątymus”, “burtus”, “sau klausimus – atsakymus”, “baimių iškėlimą į viršų” ir nebebijojimą – už visą Didelę Dieną su didžiuliu antplūdžiu energijos! Ši Diena įnešė kaitos – judėjimo, kaip naujo tyro pavasarinio oro gūsis – tikėjimo ir pasitikėjimo kaip prasimušęs šaltinėlis – sruvenimo, bėgimo ir skaidrumo mano kasdienybėje. Dabar aš žinau ir tikiu! / Ingrida

Kelios dienos po seminaro „AŠ IR NE AŠ“, esu apstulbusi nuo jame vykusių „burtų“. Atrodo, kaip kiti žmonės gali pamatyti ir išspręsti konkrečią tavo problemą. Supratau, kad esu visokia, turiu tai pripažinti, ta atmetama „blogoji“ dalis irgi reikalinga. Na, seminaras neprailgo, norėjosi, kuo daugiau ištraukti apie save, pamatyti, sužinoti. Gavau pamąstymų ir praktinių metodų, kaip toliau pažindintis su savimi. Ačiū nuostabiai lektorei Ilonai. Jaučiau jos įsijautimą ir atsidavimą tam, ką ji daro. Tai žavinga / Irma

Ačiū labai už seminarą. Man asmeniškai seminaras buvo neeilinis. Labai daug atradimų, naujų atsakymų, naujų minčių ir labai daug klausimų 🙂 Tiesą pasakius, paprastai po seminarų visada turiu ką pasakyti, o po jūsų liko kažkoks nepaaiškinamas vidinio praturtėjimo jausmas ir mažai žodžių. Mane nustebino jūsų įžvalga apie mane ir tai tik dar labiau pažadino mano norą domėtis savimi ir tuo, kas esu. Ir atrodo, kad tai tik pradžia… / Živilė

Noriu labai padėkoti už Jūsų skirtą laiką!!! Ačiū labai už tokį puikų seminarą! Už gautas įžvalgas ir gausybę naujų žinių, kurios toliau padės einant savęs ieškojimo keliu. Po Jūsų seminaro atėjo suvokimas, kad iki šiol ieškojau savęs ir tas ieškojimas buvo toks paviršinis, o tikroji mano asmenybės esmė nematoma kitiems ir man pačiai nesuprantama. O vakar akys plačiai atsivėrė, nes buvo toks jausmas lyg kas būtų pažadinęs ‘miegančią gražuolę’ ir pasakęs ‘pasižiūrėk atidžiau į save’. Ir supratau, koks reikalingas buvo tas sukrėtimas – tikram darbui su savimi. Ačiū Jums labai!!! / Jolita

DAUGIAU ATSILIEPIMŲ RASITE ČIA >>>

aa

Seminarą veda Ilona Tamošiūnienė / lektorė, koučingo specialistė, knygos “Drąsą gyventi” autorė…

“NE IŠ PASAKOJIMŲ AR KNYGŲ ŽINAU: ką reiškia pradėti viską iš naujo, kaip išgyventi griūtis (verslo, santykių) ir nepalūžti, kaip atkurti pasitikėjimą savimi ir vėl pradėti save vertinti, kaip atlaikyti pokyčių diktuojamą stresą, kaip bijoti, bet priimti sprendimus ir eiti savo keliu, kaip pakeisti profesiją ir imtis naujos veiklos, kai tau toli ne ‘-niolika’ ir nebeturi jokio pagrindo po kojomis, kaip atlaikyti aplinkos pasipriešinimą ir nesupratimą, kaip nustoti ieškoti meilės ir supratimo išorėje, ir atrasti tai savyje…Atmesdami dalį savęs, mes laukiame meilės iš kitų, bet niekas negali užpildyti tos tuštumos, nuolat prašančios “Duok…duok…duok man meilės”. Tik atkūrę savo vientisumą ir priėmę tai, kas yra mūsų viduje, mes eisime per gyvenimą drąsiais žingsniais, žinodami, kad viskas, ko mums reikia, jau yra – mūsų viduje. Pažadinkite tas savo dalis, kuriose slypi jūsų galia.” 

DAUGIAU APIE MANE RASITE ČIA >>>

 

SEMINARO INFORMACIJA

A

SEMINARAS VYKS:

VILNIUJE / spalio 14 d. nuo 10:00 iki 19:00 val. / V. Grybo g. 7 (konferencijų salė)* 

KAUNE / spalio 21 d. nuo 10:00 iki 19:00 val. / viešbučio “Best Baltic Kaunas” konferencijų salėje, A. Mickevičiaus g. 28*

KLAIPĖDOJE / spalio 28 d. nuo 10:00 iki 19:00 val. / viešbučio “Ibis Styles Klaipėda” konferencijų salėje, Nemuno g. 52*

A

SEMINARO KAINA 

117 Eur

IŠANKSTINĖS REGISTRACIJOS PASIŪLYMAS (iki 09.20 d.)

87 Eur

Jūsų dalyvavimas bus patvirtintas, gavus mokėjimą.

APMOKĖTI UŽ SEMINARĄ VILNIUJE ČIA >>>

APMOKĖTI UŽ SEMINARĄ KAUNE ČIA >>>

APMOKĖTI UŽ SEMINARĄ KLAIPĖDOJE ČIA >>>

A

MAKSIMALUS SEMINARO DALYVIŲ SKAIČIUS 

10 dalyvių

A

Po apmokėjimo į Jūsų el.pašto dėžutę bus atsiųstas dalyvavimo patvirtinimas. Artėjant seminarui, su Jumis susisieksiu papildomai ir priminsiu apie seminarą.

Jeigu laiško negausite valandos bėgyje, patikrinkite kitus pašto dėžutės skyrius (reklama, naujiniai, spam’as). Jeigu laiško nerasite ir tenai, būtinai skambinkite tel. +370 624 66482 arba rašykite el.paštu ilona.tamosiuniene@108studija.lt

*Vieta, kurioje vyks seminaras, gali keistis. Apie pasikeitimus informuosiu likus kelioms dienoms iki seminaro.