pakilti

Individualiai

aAsmeninės sesijos – tai nuoširdus pokalbis ir darbas su tais, kurie ieško sprendimų ir išeičių.

 

Toks susitikimas yra saugus, jaukus ir turintis tikslą, kurį drauge ir aptarsime. Mano misija – padėti Jums išspręsti tuos klausimus, kurie Jus neramina, pradėti keisti tai, kas netenkina, ir eiti pasirinktu keliu. Tad asmeninėse sesijose, visų pirma, padėsiu Jums pamatyti tai, kas Jus stabdo ir ko iš įpročio nepastebite. Ir, žinoma, – atrasti naujus sprendimus bei būdus, kad pagaliau įvyktų tai, ko Jūs norite. 

 

Kokiais klausimais galiu Jums padėti?

 • Jeigu žinote, ko norite ir ką reikia daryti, bet niekaip nepradedate, arba viską metate tik pradėję.
 • Jeigu tas gyvenimas, kurį gyvenate, Jūsų netenkina, bet nežinote, ko norite ir ką reikėtų daryti.
 • Jeigu nuo norimo gyvenimo Jus vis atitraukia kitų žmonių nepritarimas ir baimė būti atstumta (-u).
 • Jeigu tikite, kad galite daug daugiau, bet nežinote nuo ko pradėti.
 • Jeigu nepasitikite savo jėgomis, nevertinate ir nemylite savęs.
 • Jeigu jaučiate, kad nepažįstate ir nesuvokiate savęs bei savo galimybių.
 • Jeigu puolate iš vieno kraštutinumo į kitą ir vis ieškote balanso.
 • Jeigu tam tikros situacijos vis kartojasi, o norite, kad būtų kitaip.
 • Jeigu turite kitą klausimą, kuris Jums vis neduoda ramybės.

Darbe vadovaujuosi keletu principų:

 • Kiekvienas Žmogus yra unikalus, todėl man rūpi ne bendri teoriniai dalykai, o konkreti Jūsų situacija. Todėl klausau ir GIRDŽIU, žiūriu ir MATAU, bei JAUČIU be išankstinių nuostatų, vertinimų ar nuomonių.
 • Aš Jūsų negydysiu. Aš tik padėsiu Jums atrasti sprendimus toms situacijoms, kurias norite išspręsti.
 • Jūs viską darote teisingai – taip, kaip mokate konkrečią akimirką. Tačiau, jeigu įprasti elgesio ir mąstymo modeliai neduoda norimo rezultato, mano užduotis – padėti Jums pamatyti kitus variantus ir išeiti įprasto gyvenimo scenarijaus (ką dažniausiai tenka padaryti, jeigu norite gauti kitokius rezultatus).
 • Aš Jums nenurodysiu, kaip turite gyventi. Jūs puikiai tai žinote, tik dabar, galbūt, nematote kitų variantų, kuriuos padėti atrasti ir yra mano darbas.
 • Nesu stebukladarė ir nežadu, kad po vieno susitikimo Jūsų gyvenimas apsivers ir taps tokiu, kokio Jūs norite. Ko gero, teks padirbėti, todėl man svarbu dirbti su žmonėmis, kurie iš tikrųjų pasiryžę kažką daryti ir mokytis naujų dalykų.

Kiek trunka individualios sesijos ir kiek jų reikia?

Vienos sesijos trukmė – 1 – 1,5 valandos. Jeigu norite tiesiog “išlieti dūšią” ir pasikalbėti, pakaks ir vienos sesijos. Tačiau, jeigu nuspręsite imti gyvenimo vairą į savo rankas ir keisti tai, kas nepatinka, užtruksime ilgiau. Kiek konkrečiai reikės susitikimų, priklausys nuo Jūsų norų, tikslų, drąsos ir kantrybės.

Susitikimai gali vykti “gyvai” (Vilniuje) arba naudojant ryšio priemones (Skyp’e, Viber ir kt., arba telefonu), todėl visiškai nesvarbu, kokiame mieste ar šalyje gyvenate.


Tiems, kurie nusprendė imtis pokyčių, yra galimybė įsigyti abonementą:

Abonementai galioja iki 2017 m. gruodžio 31 d.*

*Paspauskite pasirinktą variantą ir apmokėkite. Tuomet į savo el. pašto dėžutę gausite laišką, patvirtinantį apmokėjimą. Šiame laiške rasite abonemento “pdf” failą. Dėl sesijų laiko kreipkitės jame nurodytais kontaktais.

SVARBU! Jeigu mokėsite per Paysera sistemą, laišką gausite kelių minučių bėgyje. Jeigu mokėsite tiesioginiu banko pavedimu, abonementą gausite, kai matysiu mokėjimą banke (kad gautumėte greičiau, galite el.paštu atsiųsti pavedimo kopiją). Jeigu laiško ilgai nesulauksite, patikrinkite reklamos, naujinių skyrius ar spam’o papkutę. Neradę laiško, būtinai kreipkitės el.paštu ilona.tamosiuniene@108studija.lt arba telefonu +370 624 66482.

 

 

 

 

 

 

 

 

Standartinė vienos sesijos kaina yra 50 Eur. Tad, jeigu manote, kad pakaks vienos sesijos, registruokitės el.paštu ilona.tamosiuniene@108studija.lt, telefonu +370 624 66482 arba užpildydami žemiau esančią formą.

Jūsų vardas, pavardė (*)

El.paštas (*)

Telefono numeris (*)

DĖL ASMENINIŲ SESIJŲ

Klausimas, situacija, kurią norite spręsti

*Privalomi laukai