pakilti

 Transformacijos kursas moterims
“Drąsa gyventi”

 

Kaip liūdnas istorijas pakeisti džiaugsmu, pasitenkinimu, sėkmingomis akimirkomis ir patikėti, kad Tu nuostabi ir Tau pavyks

Startas pokyčiams: 2018 m. sausio 15 d.

 

A


A

A

Sutinku daugybę moterų – nuostabių, fantastiškų, unikalių. Vienos jų – dirbančios stikliniuose dangoraižiuose, kitos – plušančios namuose, turinčios vaikų ir neturinčios, jaunos ir brandžios, tamsiaplaukės ir šviesiomis kasomis, ir dar – spindinčios ugnimi. Jos – pačios įvairiausios, bet visas jas sieja du labai svarbūs dalykai: pirmas – visos jos yra NUOSTABIOS, o antras – jos tuo NEBETIKI. O gal niekada ir netikėjo…

Ir susitinkame mes tuomet, kai jos nebegali ir nebenori gyventi senoje istorijoje, kurioje reikia lygiuotis į kitus, įsitempti nuo minties “Ar aš patiksiu? Ar aš teisingai viską padariau? O jeigu ne?…”, nepasitikėti savimi, nevertinti savęs ir nemylėti…

Pamenat, kai vaikystėje jus lygino su kitomis mergaitėmis, sakė, kokios jūs turite būti, kaip turite elgtis ir ko norėti? Ir palengva jūs išmokote, kad tokios, kokios esate, nebūsite mylimos ir reikalingos. O kad taip neįvyktų, pradėjote lygiuotis į iliuzinius standartus, matuotis įvairias kaukes, demonstruoti vienas savo puses ir slėpti kitas…

Ir taip palengva mes susipainiojame, pasiklystame. Mes nepažįstame savęs, neatrandame savo unikalumo, o tik prisitaikome prie tam tikro šablono. Mini keičiam į maksi, “go-go” – pramoginiais šokiais, įgūdį aistringai vairuoti – įgūdžiu taip pat aistringai siuvinėti kryželiu, įžūlias “sexy-girl” keičia dorovingos “vedų moterys”. Mes ir toliau renkamės atitikti, pateisinti lūkesčius ir gyventi vaidmenyje, tegu išoriškai jis atrodo ir patrauklesnis.

Ir vieną dieną suprantame, kad daugiau taip nebegalime, tačiau nežinome, kaip ištrūkti iš šios istorijos. Skaitome knygas, lankomės daugybėje seminarų, tariamės su draugėmis, tačiau dažnai – tik dar labiau susipainiojame, nes ir toliau ieškome ATRAMŲ IŠORĖJE.

A


A

Jei šiandien Tu:

 1. nustojai savimi tikėti ir save vertinti
 2. įstrigai savo praeities įvykiuose
 3. nedrįsti svajoti ir priimti pati sprendimus
 4. jauti, kad atėjo laikas kažką daryti, bet vis dar priešinies permainoms
 5. greitai pasiduodi ir nuleidi rankas
 6. vis atidėlioji tai, ko norėtum
 7. gaili savęs ir jautiesi nesuprasta
 8. galvoji “tai ne man…man jau per vėlu…man nepavyks

A

liaukis tikėti šiuo melu ir pradėk rašyti naują savo GYVENIMO ISTORIJĄ!

Kviečiu Tave į unikalų transformacijos kursą, kurioje Tu surinksi savo pabyrėjusias asmenybės dalis, atkursi VIDINĘ ATRAMĄ ir pažadinsi vidinę jėgą. Aš visa tai praėjau, o dabar noriu ir galiu padėti Tau padaryti tai. Padėti Tau patikėti tuo, kad – TU NUOSTABI IR TAU PAVYKS!

” color=”#bbbdc0″ border_style=”dotted” width=”” thickness=”” top_margin=”” bottom_margin=””]

Dalyvių atsiliepimai

A

Ši programa man labai patinka ir padeda. Jaučiasi dideli vidiniai pokyčiai. Džiaugiuosi, kad nusprendžiau prie jos prisijungti. Į viską labai įsigilinu, klausausi susikaupusi, kai ką pasižymiu sąsiuvinyje, atlieku visus pratimus. Medžiagos labai daug ir ji įdomi, įtraukianti ir, svarbiausia, naudinga bei efektyvi. Ačiū Jums 🙂 / Deimantė

A

Visų pirma, labai džiaugiuosi, kad teko susipažinti su nuostabiu žmogumi, programos mokytoja Ilona prieš pat prasidedant programai. Buvau įstrigus giliai savo jausmuose, emocijose, kurios mane valdė ir su kuriomis nemokėjau susitvarkyti pati. Kai Ilona pasiūlė dalyvauti programoje labai apsidžiaugiau, kad pagaliau galėsiu kažką pakeisti, bet net neįsivaizdavau, kad tai padės tiek pasistūmėti į priekį. Ar norėčiau vėl dalyvauti programoje? Net nesuabejojus galiu pasakyti TAIP. Per visus praėjusius mėnesius programoje niekada nesuabejojau tuo ir nepamąsčiau, kad tas tris valandas, skirtas programai, galėčiau skirti kažkam naudingesniam ar įdomesniam. / Lina

A

Ši programa – tai viena geriausių mano patirtų investicijų į save. Gilus vidinės tvarkos įvedinėjimas per nuoseklų darbą su savimi. Sluoksnis po sluoksnio lukštenausi iš aukos vaidmens, atradau tikrąsias savo vertybes, kurių net neįtariau esant, ravėjau, regis, neišravimus įsitikinimus, tirpinau emocines sankaupas – darbavausi tarsi speleologė savo pačios viduje. Penkis mėnesius trukusioje kelionėje žingsnis po žingsnio, užduotis po užduotis, praktika po praktikos lengvėjo mintys, aiškėjo sprendimai ir (netgi!) stebuklingai greitai pildėsi norai. / Eglė M.

 

PROGRAMOS PRADŽIA400 Eur

3 ASMENINĖS KONSULTACIJOS 

40 UŽSIĖMIMŲ (video / audio formatu, 2-3 kartus per savaitę)


PRAKTINĖS UŽDUOTYS IR NAMŲ DARBAI


SUSITIKIMAI INTERNETU GRUPĖJE KARTĄ PER SAVAITĘ (pasirinktinai antradienį arba ketvirtadienį 20:00 val.)


NUOLATINIS BENDRAVIMAS GRUPĖJE (TELEGRAM programėlėje)


UŽDARA GRUPĖ FB (bendravimas, diskusijos, naujausi straipsniai, papildoma medžiaga)


ASMENINIŲ SESIJŲ LAIKAS DERINAMAS ATSKIRAI


2018 m. sausio 15 d.


600 Eur

10

ASMENINIŲ KONSULTACIJŲ

40 UŽSIĖMIMŲ (video / audio formatu, 2-3 kartus per savaitę)


PRAKTINĖS UŽDUOTYS IR NAMŲ DARBAI


SUSITIKIMAI INTERNETU GRUPĖJE KARTĄ PER SAVAITĘ (pasirinktinai antradienį arba ketvirtadienį 20:00 val.)


NUOLATINIS BENDRAVIMAS GRUPĖJE (TELEGRAM programėlėje)


UŽDARA GRUPĖ FB (bendravimas, diskusijos, naujausi straipsniai, papildoma medžiaga)


ASMENINIŲ SESIJŲ LAIKAS DERINAMAS ATSKIRAI


2018 m. sausio 15 d.

A

A

aa

Kaip vyksta užsiėmimai?
 A

Užsiėmimai vyksta nuotuoliniu būdu (internetu). 

 • Transformacija trunka 40 užsiėmimų. Bendra programos trukmė 4 mėnesiai, kurių eigoje 2-3 kartus per savaitę jūsų pašto dėžutę pasieks laiškas su nuoroda į puslapį, kuriame rasite užsiėmimų medžiagą.
 • Prie puslapio galėsite jungtis bet kuriuo jums patogiu laiku. Visi įrašai ir kita medžiaga bus pasiekiama neribotą laiką. Visą medžiagą galėsite parsisiųsti į savo kompiuterį ir naudoti savo reikmėms, kada tik jausite poreikį.
 • Kiekvieną užsiėmimą lydi praktinės užduotys, vizualizacijos. Visa tai Jūs galėsite atlikti tuomet, kai turėsite laiko.
 • Du kartus per savaitę galėsite dalyvausite susitikimuose internete, kurių metu diskutuosime, spręsime jūsų situacijas, ieškosime atsakymų į klausimus.
 • Neribotą laiką galėsite dalyvauti uždaroje palaikymo grupėje FB (Facebook’e), kurioje su bendraminčiais dalinsitės patirtimi, įžvalgomis, galėsite užduoti klausimus, stebėti naujausius vaizdo įrašus, skaityti naujausius straipsnius.
 • Bus sukurta grupė Telegram programėlėje, kur galėsite kiekvieną dieną dalintis savo mintimis, užduoti klausimus, diskutuoti.
 • Asmeninių sesijų laiką su kiekvienu dalyviu suderinsime atskirai.

 

PAKENTĖK…IR VISKAS KAIP NORS IŠSISPRĘS…

TYRINĖK! KURK! MYLĖK!

 

A

Kodėl tęstinis kursas trunka keturis mėnesius?
A
Augimas, gilus savęs pažinimas, atsakymų paieška, įpročių keitimas, naujų įgūdžių formavimas – tai sistemingas darbas. Labai dažnai žmonės, šiame kelyje susidūrę su pirmaisiais nesklandumais ir problemomis, atsitraukia ir grįžta į tašką, kuriame pradėjo. Aš būsiu tam, kad padėčiau įveikti krizinius momentus. Visos programos metu Jūs turėsite palaikymą, galėsite tartis, klausti, konsultuotis, bendrauti su kitais einančiais šiuo keliu.

A

Patirtis rodo, kad vienkartiniai seminarai, nesvarbu kokie jie būtų stiprūs, duoda tik laikiną impulsą, kuris nuslūgsta po kelių dienų ar savaičių. Todėl, jeigu norite iš tikrųjų kažką pakeisti savo gyvenime, darbuotis reikia sistemingai. Pakeisti mąstymo būdą, suformuoti naujus įpročius, atsisakyti kenkiančių savybių ir sukurti – tai ne 21 dienos reikalas, per kurias liaunas daigelis tik pradeda dygti. Tad jeigu norime išaugti į tvirtą ir galingą medį, reikia laiko ir kantrybės.

A

Savarankiškai atrasti vietas, blokuojančias mūsų judėjimą pirmyn, yra pakankamai sunku, nes mūsų gudrusis protas, atsakingai vykdydamas apsaugininko funkciją, darys viską, kad mes nepamatytumėm tiesos. Programos metu sluoksnis po sluoksnio valysite Jus įkalinusį šiukšlyną, atrasite tas vietas, kurios Jus stabdo ir išlaisvinsite vidinę galią, padėsiančią kurti gyvenimo dėlionę.

Ši programa padės Jums įveikti aukščiau išvardintas kliūtis ir pavojus, su kuriais susiduriama einant permainų keliu.

 

PRISIJUNK PRIE MOTERŲ, KURIOS ŽINO:

“AŠ – NUOSTABI! IR MAN PAVYKS!”

 

Dalyvių atsiliepimai

A

Mane ši programa labai išlaisvina – pirmiausia nuo savęs pačios. Išblukina ribas, atpalaiduoja nuo stereotipų ir normų. Kiek tai įmanoma, kai viskas giliai užcementuota ir įsisenėję. Būna dienų, kai gyvenu be griežtų reikalavimų sau ir tuo pačiu kitiems, kai galiu ramiai ir paprastai priimti tai kas vyksta be nuostatų, reikalavimų ar kontrolės poreikio. Tai dar ne nuolatinė būsena, bet jau žinau – kad ir aš galiu taip gyventi. Ačiū už viską. / Ieva J.

A

Esu išbandžiusi keletą savęs pažinimo programų / užsiėmimų, bet jūs pranokstate juos visus ir mano lūkesčius. Informatyvu, tikslu ir aišku. Logiška taip pat. Ačiū. / Ieva

A

Programa buvo geriausia mano dovana sau. Tie penki mėnesiai prabėgo nejučia, lauktas kiekvienas susitikimas, kupinas įdomios ir naudingos informacijos, patirties, įžvalgų, praktikų, atsakymų. Viskas suprantamai ir paprastai, be jokių burtų, mistikų. Iki programos atrodė, lyg gyvenčiau tarp dangaus ir bedugnės, nesijaučiau esanti tvirta. Programos metu atsirado ir žemė po kojomis, ir dangų žydrą pamačiau. Be jokių drastiškų priemonių ar kardinalių sprendimų, ir tam neteko nei darbo keisti, nei vyro, namų ar draugų. Pasikeičiau aš. Nelabai įmanoma keliais sakiniais parašyti, kas įvyko mano gyvenime, bet tikrai įvyko kažkas TOKIO. Programa tikrai verta didelio dėmesio. / Kristina Z.

A

Programos metu išmokau ne tik nusiraminti, atpažinti tinkamiausią, širdžiai patraukliausią sprendimą, bet ir išryškinti tikrąsias SAVO gyvenimo vertybes, “paleidau” ir “tebepaleidinėju” įsižeidimus, nuoskaudas, liūdesį, kurie veda tik prie galvos skausmo. (Ypač ilgai “virškintas” faktas, kad niekas nieko neprivalo man buvo svarbus atradimas, keitęs požiūrį į aplinką, savo pačios veiksmus.) Dar supratau, kokia noriu-turiu (“privalau”??? :D) būti, kaip atrodo širdies, kūno ir proto dialogas. Išvada paprasta: kursai duos daug naudos, keis gyvenimą iš esmės, bus veiksmingi, jei yra užsispyrimo dirbti su savimi ir drąsos pamatyti save tokį, koks esi. Ačiū Tau, Ilona, už tavo laiką, individualiai taikytas ir įrašytas meditacijas ir, žinoma, gerą spyrį į ten, kur jo reikia. 😀 / AURA

PROGRAMOS PRADŽIA400 Eur

3 ASMENINĖS KONSULTACIJOS 

40 UŽSIĖMIMŲ (video / audio formatu, 2-3 kartus per savaitę)


PRAKTINĖS UŽDUOTYS IR NAMŲ DARBAI


SUSITIKIMAI INTERNETU GRUPĖJE KARTĄ PER SAVAITĘ (pasirinktinai antradienį arba ketvirtadienį 20:00 val.)


NUOLATINIS BENDRAVIMAS GRUPĖJE (TELEGRAM programėlėje)


UŽDARA GRUPĖ FB (bendravimas, diskusijos, naujausi straipsniai, papildoma medžiaga)


ASMENINIŲ SESIJŲ LAIKAS DERINAMAS ATSKIRAI


2018 m. sausio 15 d.


600 Eur

10

ASMENINIŲ KONSULTACIJŲ

40 UŽSIĖMIMŲ (video / audio formatu, 2-3 kartus per savaitę)


PRAKTINĖS UŽDUOTYS IR NAMŲ DARBAI


SUSITIKIMAI INTERNETU GRUPĖJE KARTĄ PER SAVAITĘ (pasirinktinai antradienį arba ketvirtadienį 20:00 val.)


NUOLATINIS BENDRAVIMAS GRUPĖJE (TELEGRAM programėlėje)


UŽDARA GRUPĖ FB (bendravimas, diskusijos, naujausi straipsniai, papildoma medžiaga)


ASMENINIŲ SESIJŲ LAIKAS DERINAMAS ATSKIRAI


2018 m. sausio 15 d.

A

AA

aa
A
MODULIAI
 A

Ši nuotolinė programa – 20-ies metų domėjimosi žmogaus psichologija ir 10-ies metų intensyvaus mokymosi, tyrinėjimo bei darbo su savimi rezultatas. Kaip dėlionę dėliojau iš įvairių praktikų, metodų, patyrimų. Visas programos turinys – asmeniškai išgyventas, išmėgintas, patirtas ir veikiantis. Su azartu ir atsidavimu tyrinėju gyvenimą, žmogų, ieškau atsakymų, o juos radusi – tikrinu, testuoju, nagrinėju, kaip tai veikia realiame gyvenime. Esu praktikė, todėl abstrakčios teorijos mane domina tik tiek, kiek jos yra pritaikomos tikrame tikro žmogaus gyvenime. Kai tai atrandu, tuomet ir dalinuos su jumis. Todėl programoje pateikiu konkrečias metodikas, kurios VEIKIA ir duoda REZULTATĄ. Ir tai ne tik mano pasvajojimai. Tai patiria ir tie, kurie jau dalyvavo ar dalyvauja programoje šiuo metu. Žinoma, kokius konkrečiai rezultatus turėsite, pirmiausiai priklausys nuo Jūsų ketinimo, noro ir pastangų.

A


I MODULIS. MANO GYVENIMO ŽEMĖLAPIS. II MODULIS. KLAIDINGI MĄSTYMO ŠABLONAI / RIBOJANTYS ĮSITIKINIMAI.

III MODULIS. ASMENINĖ ISTORIJA. TRANSFORMACIJA. 

    

IV MODULIS. “AŠ” KONCEPCIJA. TRANSFORMACIJA. 

    


Šiame modulyje aiškiai išsinagrinėsite visas gyvenimo sritis, pamatysite, kur esate ir kur norite būti. Identifikuosite tai, kas jums trukdo ir pamatysite, ką tiksliai reikėtų daryti. Efektyvių praktikų pagalba mažinsite vidinį pasipriešinimą ir įtampą, kylančią iš siekio viską kontroliuoti.

Šiame modulyje taip pat atsisuksite į savo tikrąsias vertybes, kurios yra kiekvieno žmogaus gyvenimo pamatas. Tai padės jums suprasti, kodėl kai kurie dalykai jūsų netenkina, ir ką su tuo daryti.


REZULTATAS:

atsiradęs aiškumas, padidėjusi motyvacija ir sustiprėję norai.

Išanalizuosite savo mąstymo šablonus ir klaidas, ir jas koreguosite. Dirbsite su netikėjimu, kad jums gali kažkas nepavykti. Dirbsite su ribojančiais įsitikinimais ir laisvinsitės iš jų daromos įtakos.


REZULTATAS: 

aiškesnis pasaulio matymas ir suvokimas, aiškesnės mintys ir ramesnis protas.

Tai – didžiausias šios programos modulis, kurio metu sužinosite 4 pagrindines istorijas ir nustatysite savo asmeninę, į kurią esate įsikibę, ir kuri neteikia nei norimo malonumo, nei džiaugsmo. Gausite konkrečius žingsnius ir aiškias praktikas, padėsiančias išsilaisvinti iš senų istorijų ir pradėti kurti naujas. Išsilaisvinsite iš pagrindinių būsenų, kuriose dažniausiai įstringate, pakeisite pagrindinius ribojančius įsitikinimus, paleisite stabdančias emocijas.


REZULTATAS: 

stiprėjantis laisvės pojūtis, didėjantis malonumas gyventi, stiprėjantis džiaugsmas, įdomumas, smalsumas, įkvėpimas.


Šis modulis skirtas giliam savęs pažinimui ir perėjimui iš klausimo “KOKIA/KOKS AŠ ESU?” į klausimą “KAS AŠ ESU?” Modulio metu aiškiai nustatysite, su kuo save identifikuojate, kokias savo dalis atmetate ir susigrąžinsite jose slypinčią jėgą. Taip pat, nustatysite savo stipriąsias puses, atliksite užduotis, skirtas pašaukimo suvokimui ir išgryninimui.


REZULTATAS: 

didėjantis pasitikėjimas savimi, meilė sau, tvirtėjanti vidinė atrama, gerėjantis santykis su savimi ir pasauliu, pakitęs požiūris į save, nuoširdesni, šiltesni ir atviresni santykiai.

A

Kiekvienas žmogus – tai tam tikra sistema, sudaryta iš keletos lygių. Ir dažnai mes negauname norimo rezultato todėl, kad dirbame tik su vienu lygiu, nesuvokdami savęs kaip visumos, arba pradedame “ne nuo to galo”, manydami, kad iš pirmos klasės galime iš kart peršokti į dvyliktą. Todėl kiekvienoje programos temoje dirbame su 4 svarbiausiais žmogaus lygmenimis – MENTALINIU, EMOCINIU, VEIKSMŲ IR IDENTITETO – ir “pradirbame” rūpimus klausimus giliai ir aiškiais etapais.

A

KOKIŲ DAR REZULTATŲ GALITE TIKĖTIS?
A

SUSIGRĄŽINSITE SAVO VIENTISUMĄ. Žmogus – tai sistema, kurią sudaro mažiausiai trys dalys: informacija, energija, materija. Todėl programoje koncentruosite dėmesį į tai, kam galite daryti įtaką: savo mintis, emocijas (reakcijas), veiksmus, ir atkursite save kaip sistemą.

2

IŠGRYNINSITE TIKRĄSIAS VERTYBES IR PRADĖSITE JAS REALIZUOTI. Vertybės – mūsų gyvenimo pagrindas, tačiau dažnai mes gyvename pagal primestas vertybes ir viduje jaučiame nuolatinį nepasitenkinimą. O gyvenimas teikia džiaugsmą tik tuomet, kai jame realizuojamos mūsų Širdyje gyvenančios vertybės.

3

SUSITAIKYSITE SU SAVIMI. Spręsite vidinį Širdies ir Proto konfliktą bei styguosite vidinės komandos darbą. Atsiras aiškumas ir žinojimas, kur einate ir ką turite daryti.

4

IŠPAINIOSITE SAVO GYVENIMO SCENARIJŲ. Suprasite, kas vyksta, kaip Jūs tai darote ir ką galite padaryti, kad būtų kitaip. Pamatysite savo pozicijas ir motyvus. Atpažinsite pagrindinį būdą, kuriuo formuojate savo gyvenimą ir santykius su kitais. Atrasite tas vietas, kuriose dažniausiai suklumpate. Atsiras naujas pasaulio matymas, nuoseklumas ir dar daugybė kitų įdomių potyrių ir išgyvenimų.

5

SUSIJUNGSITE SU PRIGIMTINE GALIA. Pamatysite, kurias savo dalis atmetate ir pamėginsite susidraugauti su jomis. Tam, kad išsiskleistų jūsų vidinė stiprybė. Aiškiai suvoksite, kaip atskiriate save nuo savo galimybių ir vidinio potencialo. Pamatysite, kaip jūsų vidinis susiskaldymas daro įtaką jūsų gyvenimui ir norams. Per praktiką pamatysite, kaip veikia jūsų vidinė komanda, nuo kurios sąveikos priklauso tai, ką jūs transliuojate į aplinką. Pradėsite kurti vidinę pilnatvę ir formuoti vidinę atramą.

6

NAUJAI PAMATYSITE PASAULĮ. Keičiasi požiūris į save ir supantį pasaulį, “remontuojasi” santykiai su savimi bei aplinka. Stiprėja savivertė ir meilė sau. Sunkiau pasiduosite įvairioms manipuliacijoms, paremtoms baime, gėda ir kalte. Atblokuosite gyvybines jėgas, kurias dabar išnaudojate tam, kad viskas liktų taip, kaip buvo.

7

ATKURSITE VIDINĘ ATRAMĄ. O tai reiškia, kad pradėsite labiau savimi pasitikėti, jausitės laisvesni, stipriau save mylėsite, tvirčiau jausitės bet kokiose gyvenimiškose situacijose.

A

IR VĖL JAUSITE:

pasitikėjimą savimi, energiją, ryžtą ir drąsą, patrauklumą, laisvę nuo stabdančių tikėjimų ir įsitikinimų, laisvę nuo kenksmingų santykių, įkvėpimą siekti tikslo, jėgą teikiančią vidinę atramą, kūrybiškumą, smalsumą, tikrą meilę sau ir pasauliui, laisvę būti!

A

aa

TRANSFORMACIJOS KURSUS VEDA

A

ILONA TAMOŠIŪNIENĖ

savęs pažinimo, asmeninių pokyčių konsultantė, lektorė, sertifikuota koučingo specialistė (Professional Coach ICU), knygos “Drąsa gyventi” autorė, identiteto instituto “iGrow” dėstytoja.

Ne iš knygų ar svetimų teorijų, o išgyvenau “savo kailiu”:

 • Pakeičiau profesiją ir pradėjau naują veiklą (iš tiesų, iš naujo pradėjau viską), būdama tikrai ne “-niolikos” ir neturėdama jokio pagrindo po kojomis.
 • Pradėjau rašyti, parašiau knygą ir ją išleidau.
 • Išgyvenau ne vieną griūtį (santykių, verslo, sveikatos) ir radau būdą visa tai atlaikyti bei pakilti.
 • Išmokau susitvarkyti su pokyčių diktuojamu stresu.
 • Išmokau eiti per aplinkos pasipriešinimą, nesupratimą, smerkimą, nežeidžiant nei savęs, nei kitų.
 • Atradau vidinę pusiausvyrą ir sustiprinau “stuburą”.

…. (čia būtų dar ne viena dešimtis punktų, kuriuos tiesiog pabostų skaityti).

A

Iš tiesų, perkūriau (ir tebekuriu) save iš naujo…todėl nesutinku su mintimi, kad žmonės nesikeičia 🙂 Keičiasi, jeigu tik turi noro ir skiria tam bent vieną-kitą pastangą. Pati praėjusi šią ilgą gyvenimo atkarpą, dabar padedu kitiems eiti šiuo keliu – lengviau ir paprasčiau.

Daugiau apie mane rasite ČIA >>>

A

JEIGU IŠ TIESŲ NORITE:

A

Paleisti tai, kas yra ne jūsų ir atlaisvinti vietą naujiems dalykams.

Paleisti seną skausmą, senus įpročius ir seną mąstymą. O gal ir žmones, kurie jus stabdo.

Paleisti senus krantus ir atrasti naujus vandenynus.

Sukaupti drąsą ir eiti paskui tas vertybes, kurios yra iš tikrųjų jūsų.

A

LEISTI SAU BŪTI VISOKIAIS IR GYVENTI SAVO GYVENIMĄ!

A

PRIIMK SPRENDIMĄ DABAR IR IŠTARK GYVENIMUI RYŽTINGĄ “TAIP”!

 

PROGRAMOS PRADŽIA400 Eur

3 ASMENINĖS KONSULTACIJOS 

40 UŽSIĖMIMŲ (video / audio formatu, 2-3 kartus per savaitę)


PRAKTINĖS UŽDUOTYS IR NAMŲ DARBAI


SUSITIKIMAI INTERNETU GRUPĖJE KARTĄ PER SAVAITĘ (pasirinktinai antradienį arba ketvirtadienį 20:00 val.)


NUOLATINIS BENDRAVIMAS GRUPĖJE (TELEGRAM programėlėje)


UŽDARA GRUPĖ FB (bendravimas, diskusijos, naujausi straipsniai, papildoma medžiaga)


ASMENINIŲ SESIJŲ LAIKAS DERINAMAS ATSKIRAI


2018 m. sausio 15 d.


600 Eur

10

ASMENINIŲ KONSULTACIJŲ

40 UŽSIĖMIMŲ (video / audio formatu, 2-3 kartus per savaitę)


PRAKTINĖS UŽDUOTYS IR NAMŲ DARBAI


SUSITIKIMAI INTERNETU GRUPĖJE KARTĄ PER SAVAITĘ (pasirinktinai antradienį arba ketvirtadienį 20:00 val.)


NUOLATINIS BENDRAVIMAS GRUPĖJE (TELEGRAM programėlėje)


UŽDARA GRUPĖ FB (bendravimas, diskusijos, naujausi straipsniai, papildoma medžiaga)


ASMENINIŲ SESIJŲ LAIKAS DERINAMAS ATSKIRAI


2018 m. sausio 15 d.

A

 • Giedrius

  Skamba inspiruojančiai, Ilona!

  Dalinuosi šia programa su moterimis ir merginomis FB :)!!

  #tunuostabiirtaupavyks !!

  2017-12-20 at 10:38 Atsakyti

Komentarai