pakilti

Labas, Mieloji,

Į mane dažnai kreipiasi moterys, kurios

– siekia įtikti kitiems, nes bijo būti atstumtos,

– kurias skaudina santykiai, bet jos nesiryžta pakeisti situacijos savo naudai,

 – yra nusivylusios santykiais darbe ar pačiu darbu ir, deja, nemoka susikurti komforto šioje srityje,

– turi svajonių, bet nedrįsta jų įgyvendinti.

 

Jei skaitydama atpažinai save, žinok, kad Tu esi ne viena, gyvenime susidūrusi su sudėtingomis situacijomis. Kažkada išdrįsusi įgyvendinti savo svajonę, dabar ne vienai dešimčiai moterų padedu konsultacijų ar mokomųjų programų metu išspręsti įvairius gyvenimiškus klausimus ir vėl gyventi emociškai visavertį gyvenimą.

 

Šiuo tikslu aš sukūriau transformacijos programą moterims “Drąsa gyventi”, kuri:

 • Padės Tau vėl atgauti prigimtinį pasitikėjimą savimi ir atstatyti vidinę “AŠ NUOSTABI” būseną.
 • Padės Tau realizuoti savo siekius!
 • Per 130 dienų Tu tapsi moterimi, žinančia, kad ESI NUOSTABI IR TAU VISKAS BŪTINAI PAVYKS!

Kodėl tai teigiu drąsiai?

 • Tai padariau aš
 • Tai padarė jau ne viena dešimtis šią programą praėjusių moterų
 • Jeigu tai pavyko bent vienai moteriai, vadinasi, pavyks ir Tau

 

ŠTAI KĄ APIE ŠĮ KURSĄ SAKO JO DALYVĖS:

 

Visą savaitę nuo įstojimo į šią programą su didžiuliu džiaugsmu ir dėkingumu Ilonai klausiausi paskaitų, dariau užduotis. Būdavo, kad labai pavargdavau, nes per dienas kasdavau kasdavau kasdavau ir galų gale atkasdavau atsakymus . Tas puzzlas neįtikėtinai dėliojasi. Su nekantrumu laukiu kiekvienos naujos pamokos.  Ačiū Jums Ilona! Ačiū, kad esate. / Vilė

 

Ši programa man labai patinka ir padeda. Jaučiasi dideli vidiniai pokyčiai. Džiaugiuosi, kad nusprendžiau prie jos prisijungti. Į viską labai įsigilinu, klausausi susikaupusi, kai ką pasižymiu sąsiuvinyje, atlieku visus pratimus. Medžiagos labai daug ir ji įdomi, įtraukianti ir, svarbiausia, naudinga bei efektyvi. Ačiū Jums 🙂 / Deimantė

A

Visų pirma, labai džiaugiuosi, kad teko susipažinti su nuostabiu žmogumi, programos mokytoja Ilona prieš pat prasidedant programai. Buvau įstrigus giliai savo jausmuose, emocijose, kurios mane valdė ir su kuriomis nemokėjau susitvarkyti pati. Kai Ilona pasiūlė dalyvauti programoje labai apsidžiaugiau, kad pagaliau galėsiu kažką pakeisti, bet net neįsivaizdavau, kad tai padės tiek pasistūmėti į priekį. Ar norėčiau vėl dalyvauti programoje? Net nesuabejojus galiu pasakyti TAIP. Per visus praėjusius mėnesius programoje niekada nesuabejojau tuo ir nepamąsčiau, kad tas tris valandas, skirtas programai, galėčiau skirti kažkam naudingesniam ar įdomesniam. / Lina

A

Ši programa – tai viena geriausių mano patirtų investicijų į save. Gilus vidinės tvarkos įvedinėjimas per nuoseklų darbą su savimi. Sluoksnis po sluoksnio lukštenausi iš aukos vaidmens, atradau tikrąsias savo vertybes, kurių net neįtariau esant, ravėjau, regis, neišravimus įsitikinimus, tirpinau emocines sankaupas – darbavausi tarsi speleologė savo pačios viduje. Penkis mėnesius trukusioje kelionėje žingsnis po žingsnio, užduotis po užduotis, praktika po praktikos lengvėjo mintys, aiškėjo sprendimai ir (netgi!) stebuklingai greitai pildėsi norai. / Eglė M.

 

O ką padariau aš, programoje pateikiamų žinių, praktikų ir technikų pagalba?

 

Mano gyvenimo istorija panaši į daugelio moterų istoriją, kurioje buvo daug “negalima”, dar daugiau “reikia” ir tik vienas kitas “noriu”. Žodžiu, gyvenimas buvo toks, kaip „turi būti“, viską dariau taip „kaip reikia“, nepaisydama savo jausmų ir širdies šauksmo. Bet vieną dieną įvyko taip, kad turėjau apsispręsti – nuleisti rankas ir atsiduoti bėdoms, skausmui, nesėkmėms, ar vis dėlto mėginti pakelti savo gyvenimą iš pelenų ir surizikuoti kardinaliai pasukant gyvenimo kryptį. Surizikavau. Ilgi metai mokymosi, darbo su savimi, ir kažkada gyvenimo nuskriausta mergaitė, patyrusi daugybę patyčių, ne vieną gyvenimo dramą, kitų žmonių pasmerkimą ir atstūmimą, padarė tai, apie ką žaisdavo vaikystėje. Tiesa, tuose žaidimuose dalyvavo tik trys lėlės ir pliušinis meškinas, po daugybės metų virtę šimtais žmonių…

 

2014 metais skaičiau pranešimą konferencijoje „Veikli“ 500 konferencijos dalyvių.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 metais skaičiau pranešimą konferencijoje „NoLimits“ 9000 žmonių auditorijai.

  

 

 

 

 

 

 

 

2016 metais leidykla „AlmaLittera“  išleido mano parašytą knygą „Drąsa gyventi“, o jos atsiradimo istorija tik patvirtino, kaip viskas dėliojasi, kai eini savo keliu.

 

 

Dalyvauju radijo ir televizijos laidose, straipsnius skelbiu didžiuosiuose Lietuvos portaluose 15min.lt, delfi.lt, balarama.lt, psichika.eu ir kituose.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ar galėjau aš – baikšti, nelaiminga, norinti nuo pasaulio pasislėpti mergaitė suaugusios moters kūne – kada patikėti, kad tai padarysiu? Ne, aš tiesiog surizikavau ir nusekiau paskui savo širdies šauksmą. Daug mokiausi, daug dirbau, daug domėjausi, tyrinėjau ir tikrinau gyvenime.

Jei skaitei mano straipsnius, žinai, kad esu praktikė, todėl abstrakčios teorijos mane domina tik tiek, kiek jos yra pritaikomos tikrame tikro žmogaus gyvenime. Transformacijos programa moterims „DRĄSA GYVENTI“ – tai 20-ies metų domėjimosi žmogaus psichologija ir 10-ies metų intensyvaus mokymosi, tyrinėjimo bei darbo rezultatas. Kaip dėlionę jį sudėliojau iš įvairių praktikų, metodų, patyrimų. Visas programos turinys – asmeniškai išgyventas, išmėgintas, patirtas ir veikiantis. Su azartu ir atsidavimu tyrinėju gyvenimą, žmogų, ieškau atsakymų, o juos radusi – tikrinu, testuoju, nagrinėju, kaip tai veikia realiame gyvenime. Kai tai atrandu, tuomet ir dalinuos su jumis.

Programoje pateikiu konkrečias metodikas, patikrintas ir veikiančias praktikas. Moterys, kurios dalyvavo ar dalyvauja programoje šiuo metu – džiaugiasi, kad programa VEIKIA ir duoda REZULTATĄ.

A

Kadangi aš visa tai praėjau pati ir buvau panaši į Tave – dabar noriu ir galiu padėti Tau.

Padėti Tau patikėti tuo, kad

TU ESI NUOSTABI ir TAU VISKAS būtinai PAVYKS!

A


PROGRAMOS APIMTIS


Kiekvieną užsiėmimą sudaro:

teorinė dalis video arba audio formatu;

užduočių dienoraštis PDF formatu;

praktikos, vizualizacijos, meditacijos audio formatu.


KAIP VISKAS

VYKSTA?

PROGRAMOS KAINA


PROGRAMOS PRADŽIA


SAVARANKIŠKAS

44  UŽSIĖMIMAI 

MOKYMŲ PLATFORMOJE


Užsiregistravus ir apmokėjus už programą, į savo el.pašto dėžutę gausite nuorodą su prisijungimais prie mokymų platformos. 


Prisijungus pirmą kartą, jums bus pasiekiama pirmojo užsiėmimo medžiaga. Kiti užsiėmimai bus pasiekiami kas 3 dienas. 


Su užsiėmimų medžiaga dirbsite savarankiškai. Iškilus klausimams ar neaiškumams, galėsite kreiptis el.paštu.

247 Eur

147 Eur

IŠ KARTO

PLANĄ GALITE PAPILDYTI ASMENINĖMIS KONSULTACIJOMIS

GRUPĖJE 

44  UŽSIĖMIMAI 

MOKYMŲ PLATFORMOJE

+

 10 

SUSITIKIMŲ GRUPĖJE

DOVANA

2 ASMENINĖS KONSULTACIJOS


(užsiregistravus iki 04.01)

Užsiregistravus ir apmokėjus už programą, į savo el.pašto dėžutę visų pirma gausite nuorodą su prisijungimais prie mokymų platformos. 


Prisijungus pirmą kartą (t.y. balandžio 09 d.), jums bus pasiekiama pirmojo užsiėmimo medžiaga. Kiti užsiėmimai bus talpinami kas 3 dienas. Kai bus patalpinta nauja medžiaga, gausite pranešimą į el.pašto dėžutę.


Programos tempas gali būti koreguojamas, priklausomai nuo grupės poreikio. Esant būtinybei, bus daromos ilgesnės pertraukos. 


Su užsiėmimų medžiaga visų pirma dirbsite savarankiškai. Atliktas užduotis galėsite atsiųsti el.paštu peržiūrėjimui ir koregavimui (jeigu reikės).


Klausimus galėsite siųsti el.paštu bet kada ir gauti atsakymus dienos bėgyje. 


Vienoje iš programėlių bus sukurta bendra grupė, kurioje bendrausite su kitais dalyviais, dalinsitės įžvalgomis ir užduosite klausimus tiek kitiems dalyviams, tiek ir vedančiajai. 


Tris kartus per mėnesį bus rengiami susitikimai internetu, kurių metu atsakinėsiu į jūsų klausimus, nagrinėsime dominančias situacijas ir ieškosime reikiamų sprendimų.

347 Eur

247 Eur

*galima mokėti dalimis

NUO 

BALANDŽIO 09 d.

PLANĄ GALITE PAPILDYTI ASMENINĖMIS KONSULTACIJOMIS

VIP

44  UŽSIĖMIMAI 

MOKYMŲ PLATFORMOJE

+

10

ASMENINIŲ SESIJŲ

DOVANA

2 MĖNESIAI ASMENINIO PALAIKYMO PASIBAIGUS PROGRAMAI

(užsiregistravus iki 04.01)

Užsiregistravus ir apmokėjus už programą, į savo el.pašto dėžutę visų pirma gausite nuorodą su prisijungimais prie mokymų platformos. 


Prisijungus pirmą kartą, jums bus pasiekiama pirmojo užsiėmimo medžiaga. Kiti užsiėmimai bus talpinami kas 3 dienas.


Asmeninių sesijų laiką derinsime individualiai pagal jūsų poreikius. Sesijos gali vykti tiek gyvai (Vilniuje), tiek ir internetu.


Programos tempą galėsime koreguoti pagal jūsų asmeninius poreikius.


Su užsiėmimų medžiaga visų pirma dirbsite savarankiškai. Atliktas užduotis galėsite atsiųsti el.paštu peržiūrėjimui ir koregavimui (jeigu reikės).


Klausimus galėsite siųsti el.paštu bet kada ir gauti atsakymus dienos bėgyje. Taip pat galėsime bendrauti ir telefonu.


Galėsite prisijungti prie grupės pokalbių (jeigu tuo metu grupė darbuosis), o taip pat dalyvauti susitikimuose internetu. 


Visos programos metu turėsite asmeninį dėmesį ir palaikymą. 


Programos medžiagą adaptuosime būtent jūsų poreikiams. Bendrą teoriją taikysime konkrečiai jūsų gyvenimui.

747 Eur

647 Eur

*galima mokėti dalimis

IŠ KARTO


A

A

MOTERYS, KURIOS DALYVAUJA ŠIOJE PROGRAMOJE, GAUNA TOKIUS REZULTATUS:
A

SVARBIAUSIA: pamatysi scenarijų, pagal kurį nuolat patenki į skaudinančias situacijas ir galėsi jį pakeisti!

O taip pat:

Bendraujant su žmonėmis:

 • išmoksi technikas, padėsiančias apeiti instinktyvią reakciją elgtis taip, kaip reikia kitiems,
 • automatiškai pradėsi elgtis taip, kad tavo nauji veiksmai kurtų tavo norimo gyvenimo, norimų santykių, norimos realybės rezultatus,
 • suformuosi naują įgūdį elgtis su kitais žmonėmis, nežeidžiant nei savęs, nei kitų.

Asmeniniuose santykiuose:

 • išmoksi deklaruoti savo interesus,
 • išmoksi apginti savo poziciją,
 • pradėsi kurti tau palankias situacijas,
 • išmoksi palikti santykius, kuriuose tavo laikas jau pasibaigė.

Karjeros srityje:

 • išmoksi argumentuoti savo poziciją vadovui bei kolegoms (dėl atlygio, dėl darbo krūvio, dėl darbo laiko, dėl emocinio / seksualinio priekabiavimo),
 • suformuosi pagarbų, išskirtinį elgesį su savimi,
 • įgysi argumentų, vidinės motyvacijos, aiškumo bei drąsos savo svajonių karjeros realizavimui,
 • įgysi argumentų, vidinės motyvacijos, aiškumo bei drąsos savo nuosavo verslo (jei jo trokšti) pradžiai.

Svajonių srityje:

 • gausi metodiką, kurios dėka aiškiai susiformuluosi, ko nori iš savo gyvenimo,
 • aiškiai įsivardinsi motyvus ir vertybes, kodėl to nori,
 • aiškiai pamatysi planą, kaip įgyvendinti savo siekius,
 • įgausi drąsos realizuoti planą,
 • realizuosi savo siekius.

IR PAGALIAU:

 • išgryninsi savo vertybes ir atskirsi, kurios yra tavo, o kurias tau primetė aplinka,
 • išaugs tavo savivertė, drąsiau priimsi sprendimus,
 • įgausi asmeninę ašį, susigražinsi orumą,
 • išaugs savarankiškumas, drąsa, išaugs asmeninės vertės pojūtis,
 • lengviau megsi ryšius su žmonėmis, išsigryninsi santykius, atsiversi pasauliui ir naujiems draugams,
 • tapsi nuostabia sau ir kitiems,
 • ko imsies, tas pavyks!

A

PROGRAMOS TURINYS

A

Užsiėmimai vyksta nuotuoliniu būdu (internetu), mokymų platformoje.

1. Pilno kurso apimtis – 44 užsiėmimai, 10 susitikimų internetu, trukmė – 131 diena.

2. Mokymų platformoje naujas užsiėmimas bus talpinamas kas 3 dienas. Kursą jūs galėsite tęsti, priklausomai nuo savo galimybių ir norų.

3. Prie mokymų platformos galėsite jungtis bet kuriuo jums patogiu laiku. Visi įrašai ir kita medžiaga bus pasiekiama neribotą laiką. Audio ir pdf failus galėsite parsisiųsti į savo kompiuterį ir naudoti savo reikmėms, kada tik jausite poreikį.

4. Kiekvieną užsiėmimą lydi praktinės užduotys, vizualizacijos. Užduotis Jūs galėsite atlikti tuomet, kai turėsite laiko.

5. Vieno užsiėmimo turinys:

 • video arba audio paskaita (trukmė nuo 30 iki 90 min.),
 • įrankiai darbui su konkrečia tema (technikos, pratimai, vizualizacijos, meditacijos),
 • namų darbai, užduotys,
 • užduočių dienoraštis,
 • papildoma medžiaga, atsižvlegiant į jūsų asmeninius poreikius ar pageidavimus.

6. Kartą per savaitę galėsite dalyvauti susitikimuose internetu (webinaruose), kurių metu kartu spręsime jūsų situacijas, atsakinėsiu į Jūsų klausimus.

7. Galėsite užduoti klausimus raštu mokymų platformos diskusijų skiltyje arba el.paštu viso kurso eigoje.

8. Neribotą laiką galėsite dalyvauti uždaroje palaikymo grupėje Facebook’e, kurioje su bendraminčiais dalinsitės patirtimi, įžvalgomis, galėsite užduoti klausimus, peržiūrėti naujausius vaizdo įrašus, skaityti naujausius straipsnius.

 
Kiekvienas žmogus – tai tam tikra sistema, sudaryta iš keletos lygių. Ir dažnai mes negauname norimo rezultato todėl, kad dirbame tik su vienu lygiu, nesuvokdami savęs kaip visumos, arba pradedame “ne nuo to galo”, manydami, kad iš pirmos klasės galime iš kart peršokti į dvyliktą. Todėl kiekvienoje programos temoje dirbame su 4 svarbiausiais žmogaus lygmenimis – MENTALINIU, EMOCINIU, VEIKSMŲ IR IDENTITETO – ir „pradirbame“ rūpimus klausimus giliai ir aiškiais etapais.


I MODULIS. MANO GYVENIMO ŽEMĖLAPIS. II MODULIS. KLAIDINGI MĄSTYMO ŠABLONAI / RIBOJANTYS ĮSITIKINIMAI.

III MODULIS. ASMENINĖ ISTORIJA. TRANSFORMACIJA. 

    

IV MODULIS. “AŠ” KONCEPCIJA. TRANSFORMACIJA. 

    


Šiame modulyje aiškiai išsinagrinėsite visas gyvenimo sritis, pamatysite, kur esate ir kur norite būti. Identifikuosite tai, kas jums trukdo ir pamatysite, ką tiksliai reikėtų daryti. Efektyvių praktikų pagalba mažinsite vidinį pasipriešinimą ir įtampą, kylančią iš siekio viską kontroliuoti.

Šiame modulyje taip pat atsisuksite į savo tikrąsias vertybes, kurios yra kiekvieno žmogaus gyvenimo pamatas. Tai padės jums suprasti, kodėl kai kurie dalykai jūsų netenkina, ir ką su tuo daryti.


Išanalizuosite savo mąstymo šablonus ir klaidas, ir jas koreguosite. Dirbsite su netikėjimu, kad jums gali kažkas nepavykti. Dirbsite su ribojančiais įsitikinimais ir laisvinsitės iš jų daromos įtakos.Tai – didžiausias šios programos modulis, kurio metu sužinosite 4 pagrindines istorijas ir nustatysite savo asmeninę, į kurią esate įsikibę, ir kuri neteikia nei norimo malonumo, nei džiaugsmo. Gausite konkrečius žingsnius ir aiškias praktikas, padėsiančias išsilaisvinti iš senų istorijų ir pradėti kurti naujas. Išsilaisvinsite iš pagrindinių būsenų, kuriose dažniausiai įstringate, pakeisite pagrindinius ribojančius įsitikinimus, paleisite stabdančias emocijas.


Šis modulis skirtas giliam savęs pažinimui ir perėjimui iš klausimo “KOKIA/KOKS AŠ ESU?” į klausimą “KAS AŠ ESU?” Modulio metu aiškiai nustatysite, su kuo save identifikuojate, kokias savo dalis atmetate ir susigrąžinsite jose slypinčią jėgą. Taip pat, nustatysite savo stipriąsias puses, atliksite užduotis, skirtas pašaukimo suvokimui ir išgryninimui. 

DALYVIŲ ATSILIEPIMAI

A

Mane ši programa labai išlaisvina – pirmiausia nuo savęs pačios. Išblukina ribas, atpalaiduoja nuo stereotipų ir normų. Kiek tai įmanoma, kai viskas giliai užcementuota ir įsisenėję. Būna dienų, kai gyvenu be griežtų reikalavimų sau ir tuo pačiu kitiems, kai galiu ramiai ir paprastai priimti tai kas vyksta be nuostatų, reikalavimų ar kontrolės poreikio. Tai dar ne nuolatinė būsena, bet jau žinau – kad ir aš galiu taip gyventi. Ačiū už viską. / Ieva J.

A

Esu išbandžiusi keletą savęs pažinimo programų / užsiėmimų, bet jūs pranokstate juos visus ir mano lūkesčius. Informatyvu, tikslu ir aišku. Logiška taip pat. Ačiū. / Ieva

A

Programa buvo geriausia mano dovana sau. Tie penki mėnesiai prabėgo nejučia, lauktas kiekvienas susitikimas, kupinas įdomios ir naudingos informacijos, patirties, įžvalgų, praktikų, atsakymų. Viskas suprantamai ir paprastai, be jokių burtų, mistikų. Iki programos atrodė, lyg gyvenčiau tarp dangaus ir bedugnės, nesijaučiau esanti tvirta. Programos metu atsirado ir žemė po kojomis, ir dangų žydrą pamačiau. Be jokių drastiškų priemonių ar kardinalių sprendimų, ir tam neteko nei darbo keisti, nei vyro, namų ar draugų. Pasikeičiau aš. Nelabai įmanoma keliais sakiniais parašyti, kas įvyko mano gyvenime, bet tikrai įvyko kažkas TOKIO. Programa tikrai verta didelio dėmesio. / Kristina Z.

A

Programos metu išmokau ne tik nusiraminti, atpažinti tinkamiausią, širdžiai patraukliausią sprendimą, bet ir išryškinti tikrąsias SAVO gyvenimo vertybes, “paleidau” ir “tebepaleidinėju” įsižeidimus, nuoskaudas, liūdesį, kurie veda tik prie galvos skausmo. (Ypač ilgai “virškintas” faktas, kad niekas nieko neprivalo man buvo svarbus atradimas, keitęs požiūrį į aplinką, savo pačios veiksmus.) Dar supratau, kokia noriu-turiu (“privalau”??? :D) būti, kaip atrodo širdies, kūno ir proto dialogas. Išvada paprasta: kursai duos daug naudos, keis gyvenimą iš esmės, bus veiksmingi, jei yra užsispyrimo dirbti su savimi ir drąsos pamatyti save tokį, koks esi. Ačiū Tau, Ilona, už tavo laiką, individualiai taikytas ir įrašytas meditacijas ir, žinoma, gerą spyrį į ten, kur jo reikia. 😀 / AURA 

A

AR NORĖTUM VĖL JAUSTI:

pasitikėjimą savimi, energiją, ryžtą ir drąsą, patrauklumą, laisvę nuo stabdančių tikėjimų ir įsitikinimų, laisvę nuo kenksmingų santykių, įkvėpimą siekti tikslo, jėgą teikiančią vidinę atramą, kūrybiškumą, smalsumą, tikrą meilę sau ir pasauliui, laisvę būti!

 

AJEI ESI PASIRYŽUSI GYVENTI SAVO SVAJONIŲ GYVENIMĄ, ŠIS KURSAS – TAU!
 

RINKIS GERIAUSIĄ VARIANTĄ

A


PROGRAMOS APIMTIS


Kiekvieną užsiėmimą sudaro:

teorinė dalis video arba audio formatu;

užduočių dienoraštis PDF formatu;

praktikos, vizualizacijos, meditacijos audio formatu.


KAIP VISKAS

VYKSTA?

PROGRAMOS KAINA


PROGRAMOS PRADŽIA


SAVARANKIŠKAS

44  UŽSIĖMIMAI 

MOKYMŲ PLATFORMOJE


Užsiregistravus ir apmokėjus už programą, į savo el.pašto dėžutę gausite nuorodą su prisijungimais prie mokymų platformos. 


Prisijungus pirmą kartą, jums bus pasiekiama pirmojo užsiėmimo medžiaga. Kiti užsiėmimai bus pasiekiami kas 3 dienas. 


Su užsiėmimų medžiaga dirbsite savarankiškai. Iškilus klausimams ar neaiškumams, galėsite kreiptis el.paštu.

247 Eur

147 Eur

IŠ KARTO

PLANĄ GALITE PAPILDYTI ASMENINĖMIS KONSULTACIJOMIS

GRUPĖJE 

44  UŽSIĖMIMAI 

MOKYMŲ PLATFORMOJE

+

 10 

SUSITIKIMŲ GRUPĖJE

DOVANA

2 ASMENINĖS KONSULTACIJOS


(užsiregistravus iki 04.01)

Užsiregistravus ir apmokėjus už programą, į savo el.pašto dėžutę visų pirma gausite nuorodą su prisijungimais prie mokymų platformos. 


Prisijungus pirmą kartą (t.y. balandžio 09 d.), jums bus pasiekiama pirmojo užsiėmimo medžiaga. Kiti užsiėmimai bus talpinami kas 3 dienas. Kai bus patalpinta nauja medžiaga, gausite pranešimą į el.pašto dėžutę.


Programos tempas gali būti koreguojamas, priklausomai nuo grupės poreikio. Esant būtinybei, bus daromos ilgesnės pertraukos. 


Su užsiėmimų medžiaga visų pirma dirbsite savarankiškai. Atliktas užduotis galėsite atsiųsti el.paštu peržiūrėjimui ir koregavimui (jeigu reikės).


Klausimus galėsite siųsti el.paštu bet kada ir gauti atsakymus dienos bėgyje. 


Vienoje iš programėlių bus sukurta bendra grupė, kurioje bendrausite su kitais dalyviais, dalinsitės įžvalgomis ir užduosite klausimus tiek kitiems dalyviams, tiek ir vedančiajai. 


Tris kartus per mėnesį bus rengiami susitikimai internetu, kurių metu atsakinėsiu į jūsų klausimus, nagrinėsime dominančias situacijas ir ieškosime reikiamų sprendimų.

347 Eur

247 Eur

*galima mokėti dalimis

NUO 

BALANDŽIO 09 d.

PLANĄ GALITE PAPILDYTI ASMENINĖMIS KONSULTACIJOMIS

VIP

44  UŽSIĖMIMAI 

MOKYMŲ PLATFORMOJE

+

10

ASMENINIŲ SESIJŲ

DOVANA

2 MĖNESIAI ASMENINIO PALAIKYMO PASIBAIGUS PROGRAMAI

(užsiregistravus iki 04.01)

Užsiregistravus ir apmokėjus už programą, į savo el.pašto dėžutę visų pirma gausite nuorodą su prisijungimais prie mokymų platformos. 


Prisijungus pirmą kartą, jums bus pasiekiama pirmojo užsiėmimo medžiaga. Kiti užsiėmimai bus talpinami kas 3 dienas.


Asmeninių sesijų laiką derinsime individualiai pagal jūsų poreikius. Sesijos gali vykti tiek gyvai (Vilniuje), tiek ir internetu.


Programos tempą galėsime koreguoti pagal jūsų asmeninius poreikius.


Su užsiėmimų medžiaga visų pirma dirbsite savarankiškai. Atliktas užduotis galėsite atsiųsti el.paštu peržiūrėjimui ir koregavimui (jeigu reikės).


Klausimus galėsite siųsti el.paštu bet kada ir gauti atsakymus dienos bėgyje. Taip pat galėsime bendrauti ir telefonu.


Galėsite prisijungti prie grupės pokalbių (jeigu tuo metu grupė darbuosis), o taip pat dalyvauti susitikimuose internetu. 


Visos programos metu turėsite asmeninį dėmesį ir palaikymą. 


Programos medžiagą adaptuosime būtent jūsų poreikiams. Bendrą teoriją taikysime konkrečiai jūsų gyvenimui.

747 Eur

647 Eur

*galima mokėti dalimis

IŠ KARTO


A
PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA

Jeigu įsigijusi šią programą 30 dienų laikotarpyje pajausi, kad šis kursas – ne Tau, be jokių klausimų grąžinsiu visus už kursą sumokėtus pinigus. TU NERIZIKUOJI ir gali būti rami dėl savo investicijos. Be to, visa 30 dienų kurso medžiaga bus pasiekiama neribotą laiką.